Wyjątkowa świąteczna dekoracja w Centrum Riviera

6 grudnia 2019

Wyjątkowa na skalę Trójmiasta dekoracja świąteczna pojawiła się w gdyńskim Centrum Riviera. Multimedialny świąteczny plac zabaw z magicznym drzewem, zjeżdżalniami i elementami interaktywnymi to magnes dla całych rodzin. Najmłodsi mogą też zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i otrzymać drobne upominki.Centrum Riviera po sześciu latach zdecydowało się zmienić dekorację świąteczną i od razu zrobiło to z wielkim rozmachem. Widać to już z zewnątrz: elewacja jest obsypana płatkami śniegu o różnych kształtach, do głównego wejścia zmierza się przez 12-metrową aleję świetlnych pnączy, a obok dumnie stoi 6-metrowy renifer z bombkami na porożu. Pasaże obiektu przyozdobione są też nowymi girlandami oraz wiszącymi ozdobami.

Prawdziwy magnes czeka jednak wewnątrz. W samym sercu obiektu stanęła magiczna, świąteczna, leśna kraina, której centralnym elementem jest ogromne, interaktywne, świąteczne drzewo, które już teraz cieszy nie tylko najmłodszych.

Magiczne drzewo, które możesz ożywić- W procesie projektowym już wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć coś zupełnie innego, coś czego nie było nigdy w Trójmieście. Chcieliśmy stworzyć dekorację, która będzie interaktywna, a zarazem będzie wielkim świątecznym, magicznym i zaskakującym placem zabaw dla całych rodzin. Po pierwszych dniach obserwacji reakcji dzieci i dorosłych wiemy, że to się udało. Świątecznych dekoracji w Trójmieście nie brakuje, ale tylko ta pobudza kreatywność oraz pozwala na aktywną i zaskakującą zabawę - podkreśla Paweł Brach, dyrektor ds. marketingu i PR Centrum Riviera.
Sercem atrakcji jest wysokie drzewo, które jest interaktywnym placem zabaw, stworzonym przez 15-osobowy zespół projektantów, rzeźbiarzy i dekoratorów. Dzięki temu najmłodsi mogą odkrywać wiele niespodzianek, jakie skrywa w swoim wnętrzu oraz poznawać jego lokatorów: misie, sowy, wiewiórki, sarny, lisa, a nawet bobra. Po naciśnięciu odpowiednich przycisków, czy zakręceniu korbami, leśna kraina będzie tętnić życiem: figury zwierząt poruszają się, pojawia się dodatkowe oświetlenie, słychać kolędy, a wiewiórka czyta bajki.

4 km lampek i spotkania z MikołajemDzieci uwielbiają zabawę, ale nie pogardzą także spotkaniem z Mikołajem, który w Centrum Riviera pojawi się 6, 7, 13, 14, 15, 20, 21, 22 i 23 grudnia w godz. 12-20. Przy magicznym drzewie ma nawet swój tron, na którym będzie można zrobić sobie z nim zdjęcie.

To wszystko w otoczeniu aż 180 tys. punktów świetlnych, które składają się na 4 km lampek - to niemal tyle, ile ma odległość od Centrum Riviera do molo w Orłowie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł