Xanax - otwarcie nowego klubu na Tkackiej

16 listopada 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
Justyna Michalkiewicz-Waloszek

Jesień obrodziła w nowe kluby w Trójmieście. Po debiucie sopockiego Story Club & Lounge i gdańskiego klubu Wolność przyszedł czas na Xanax Club. I chociaż klub nieoficjalnie działa od Halloween, wczoraj nastąpiło oficjalne rozpoczęcie jego historii. Odwiedziliśmy Xanax z kamerą, aby pokazać wszystkie walory tego miejsca. Zobaczcie, jak się bawiliśmy.Xanax - zapamiętajcie tę nazwę, gdy będziecie poszukiwać miejsca do tańca w piątkową lub sobotnią noc. Klub znajduje się na ul. Tkackiej 7/8 i jest stworzony dla wymagających osób, które mają selektywne podejście do imprezowania. Do klubu mogą wejść osoby powyżej 25 roku życia, które przejdą selekcję. Wskazany jest elegancki ubiór oraz wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Imprezy taneczne w Trójmieście


- To najlepszy klub w Trójmieście pod względem ochrony, prywatności i dobrej zabawy. Zarówno obsługa, jak i dobór alkoholi są na najwyższym poziomie. Polecam to miejsce - mówił jeden z uczestników imprezy.
W przypadku autora tej opinii urok z odkrywania nowego miejsca na pewno zrobił jednak swoje, bo przecież trudno wydać obiektywnie taką opinię podczas pierwszej imprezy w nowym klubie. Na taką renomę nie sposób zasłużyć w jeden wieczór.

Podczas oficjalnego otwarcia o dobrą zabawę na parkiecie gości dbał pochodzący z Berlina duet, mający swoje korzenie w undergroundowej kulturze Urban - Mat.Joe. Ponadto zagrali: Dj Vibe oraz Dj Define. Frekwencja w klubie dopisała na tyle, że momentami mogło być ciasno. Goście bawili się dobrze, do rana.

Xanax urządzony jest w eleganckim i nowoczesnym stylu, zgodnie z trendami europejskich klubów. Wewnątrz znajduje się dużo ceglanych, złotych i zielonych aranżacji. Klub ma kameralny charakter i posiada niewiele miejsc siedzących, które są zlokalizowane niedaleko parkietu. Selekcja alkoholi jest bardzo zróżnicowana, podobnie jak ich ceny. W Xanax każdy znajdzie coś dla siebie.

Xanax dopiero rozpoczął swoją historię na mapie życia nocnego Trójmiasta. Dzisiaj (sobota) na gości czeka kolejna impreza z cyklu "Grand Opening". Tym razem zagrają: jeden z pionierów polskiej sceny klubowej - Tenes - oraz amerykański dj Tony Handle. Obowiązuje rezerwacja miejsc oraz selekcja.