Xanax otwarty już miesiąc. Sprawdź ofertę na sylwestra

16 grudnia 2019

Zobacz relację z otwarcia klubu Xanax

Mieści się w samym centrum Gdańska, panuje w nim wyjątkowy house'owy klimat, a jego mury odwiedzają nie tylko miłośnicy tego rodzaju muzyki, ale także najlepsi DJ'e. Klub Xanax istnieje już ponad miesiąc i na trójmiejskiej imprezowej mapie radzi sobie bardzo dobrze.Xanax, chociaż działał już w halloween, oficjalnie otwarto 15 listopada br. Klub mieszczący się przy ul. Tkackiej 7/8 jest doskonałą alternatywą dla ludzi ceniących spokojniejsze i bardziej wyrafinowane imprezy niż te, które mają miejsce wokoło.

- Xanax jest klubem przygotowanym z myślą o tych mieszkańcach Trójmiasta, którzy pragną się bawić w takiej przestrzeni klubowej, która ma sporo do zaoferowania na płaszczyźnie koktajli, wystroju czy właśnie muzyki house. Polityka wejścia do klubu jest taka, że tak długo jak odnajdujesz się w naszym domu, jesteś jak najmilej widziany, obowiązuje jednak zasada odpowiedniego stroju typu smart casual - mówi Łukasz Rajzer, manager klubu Xanax.

House'owi DJ-e z całej EuropyZ troski o wysoki poziom muzyki Xanax Club zaprasza artystów z całej Polski, również tych, którzy współtworzyli scenę muzyki house w Polsce. Z kolei na otwarciu klubu zagrał berliński duet MAT.JOE - który gra w klubach i na festiwalach na całym świecie, takich jak Tommorow Land czy Defected Croatia. Klub zaprasza również artystów specjalizujących się w grze na saksofonie czy wokalistów - Jacob A czy Banan on Sax.

Xanax urządzony jest w eleganckim i nowoczesnym stylu, zgodnie z trendami europejskich klubów. Wewnątrz znajduje się dużo ceglanych, złotych i zielonych aranżacji. Ponadto głośniki tuż obok baru są przyciszone, co sprawia, że spokojnie możemy tam porozmawiać.

- Lokalizacja klubu sprzyja całemu doświadczeniu, jakim jest wieczorne wyjście do Gdańska, w pobliżu jest wiele restauracji, koktajlbarów. Wyjście do klubu Xanax jest idealnym przedłużeniem wieczoru dla wymagających gości - kończy Łukasz Rajzer.

Godziny otwarcia XanaxLokal jest czynny w piątki oraz soboty w godz. od 21:30 do 6. Wejście do klubu kosztuje 10 i 20 zł. Drinki w barze zaczynają się od 24 zł.

Sylwester w XanaxJeśli nie macie jeszcze pomysłu na sylwestra, to w klubie Xanax szykuje się nie lada wydarzenie. Królować będzie szampan, fajerwerki oraz starannie wyselekcjonowana muzyka house - na scenie wystąpią DJ-e Vibe i Deeprule. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 59 zł za osobę i kończą na 109 zł za miejsce siedzące w loży. Rezerwacji można dokonywać pod adresem: reservation@xanaxclub.pl lub pod numerem telefonu 782 900 600.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii