Zacznij zdrowo rok z dietą Fit Kalorie

3 stycznia 2016 (artykuł sprzed 4 lat)

Początek roku to dobry czas na pozytywne zmiany w naszym życiu. Zdrowo odżywiać się za jedyne 29,99 zł dziennie pomoże nam katering dietetyczny od firmy Fit Kalorie w Gdyni.Oferta kateringu dietetycznego firmy Fit Kalorie jest skierowana przede wszystkich do osób, które chcą w łatwy i atrakcyjny cenowo sposób pozbyć się zbędnych kilogramów, zawalczyć o swoje zdrowie albo po prostu utrzymać linię.

- To propozycja dla tych, którzy mają dość ciągłego myślenia o tym, co zjedzą na obiad, śniadanie czy kolację. Są zapracowani lub intensywnie studiują i nie mają czasu, aby planować codzienne posiłki. Jak wszyscy wiemy, powoduje to często sięganie po niezdrowe przekąski, co w efekcie negatywnie odbija się na naszym samopoczuciu czy sylwetce - mówi mgr Aleksandra Pelcner, dietetyk w firmie Fit Kalorie. - Nasze dietetyczne pakiety rozwiązują ten problem i zapewniają zbilansowane menu każdego dnia.
Klient skorzystać może z pięciu pakietów, które różnią się kalorycznością. Warianty zapewniające 1000, 1200 i 1500 kcal w postaci pięciu posiłków dziennie adresowane są przede wszystkim do kobiet i kosztują 29,99 zł. Dieta dla mężczyzn to pakiety 1800 i 2000 kcal w cenie 35,99 zł za dzień. Można również skorzystać z wariantów trzyposiłkowych, które kosztują analogicznie: 25,99 zł i 29,99 zł.

Pięciodaniowy pakiet składa się ze śniadanie, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacja. Przykładowe menu to: pasta jajeczna z pieczywem i warzywami, jogurt grecki z granolą, grillowane kotleciki z ziemniakami w mundurkach i salsą, naleśniki ze szpinakiem i dipem limonkowym oraz krem z kalafiora.

- Klient ma możliwość wybrania wariantu diety mięsnej lub wegetariańskiej. Posiłki przygotowywane są w profesjonalnej kuchni przez zespół doświadczonych kucharzy, a menu układa licencjonowany dietetyk, który dba o to, żeby dania były sycące, zbilansowane i smaczne - zapewniają właściciele. - Głównym walorem naszej oferty jest bardzo niska cena. Normalny koszt podobnej diety waha się w granicy 45-55 zł, więc różnica jest kolosalna.
Posiłki zamawiać można na stronie fitkalorie.pl. Fit Kalorie nie prowadzi dowozu do klientów, ale mogą oni indywidualnie ustalać godziny odbioru w jednym z dwóch oddziałów w Gdyni: przy ul. Świętojańskiej 65 zobacz na mapie Gdyni w Śródmieściu oraz przy ul. Abrahama 13b zobacz na mapie Gdyni na Pogórzu. Właściciele planują otworzyć kolejne punkty w Gdańsku.

Więcej informacji o firmie i ofercie można znaleźć na stronie fitkalorie.pl oraz naprofilu na Facebooku

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł