Nasza subiektywna lista top10 #hot16challenge2

17 maja 2020, 19:00
as
Najnowszy artukuł na ten temat

Wydarzenia artystyczne i rozrywkowe: od 17 lipca więcej osób na widowni

Roksana Węgiel, Dawid Podsiadło, Brodka czy Taconafide. Mało jest w Polsce artystów, którzy nie wzięli jeszcze udziału w popularnym wyzwaniu #Hot16Challenge2. Dotychczas internetową zbiórkę na siepomaga.pl przeznaczoną na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem wsparło ponad 72 tys. osób, które wpłaciły łącznie już ponad 2,5 mln zł. Prezentujemy naszą subiektywną listę top10 #hot16challenge2.


Początkowo w akcji, którą zapoczątkował Solar, udział brali głównie hip-hopowcy. Jednak wyzwanie stało się na tyle popularne, że pojawiło się również w świecie show-biznesu i polityki. Przypomnijmy, że każdy nominowany w ciągu 72 godzin musi napisać i zarapować 16-wersowy tekst oraz dodatkowo wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji Siepomaga.pl. Co ważne swoją cegiełkę może wpłacić każdy, nie tylko nominowany artysta.

#hot16challenge2: Monika Brodka i producent Synów nagrali utwórPrezentujemy nasze subiektywne zestawienie 10 najciekawszych wykonań. Pominęliśmy nagrania polityków, chociaż wykonania Andrzeja Dudy i Janusza Korwin-Mikkego cieszyły się dużą popularnością.

10. Roksana Węgiel
9. Tata Maty
8. Nosowska
7. Wiktor Zborowski
6. Brodka
5. Taconafide
4. Dawid Podsiadło
3. Daria Zawiałow
2. Wojciech Mann
1. Maria Peszek


as