Asseco Arka Gdynia - Arged BMSlam Stal Ostrów 74:64. James Florence fatalny mecz

3 września 2020 (artykuł sprzed 3 lat)

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia

James Florence w sezonie 2018/19 był najlepszym snajperem Arki Gdynia. Teraz spisał się fatalnie, co pomogło gospodarzom odnieść niespodziewane zwycięstwo nad faworyzowanym rywalem. James Florence w sezonie 2018/19 był najlepszym snajperem Arki Gdynia. Teraz spisał się fatalnie, co pomogło gospodarzom odnieść niespodziewane zwycięstwo nad faworyzowanym rywalem.

Asseco Arka Gdynia pokonała Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 74:64 (16:21, 22:15, 16:19, 20:9) w pierwszy występie w Energa Basket Lidze w sezonie 2020/21. To niespodzianka, gdyż rywale montowali skład, który ma zdobyć nawet mistrzostwo Polski. Fatalny dzień miał James Florence, niegdyś wielka gwiazda... Asseco. Natomiast w miejscowej drużynie najskuteczniejszy był Przemysław Żołnierewicz, który w poprzednich rozgrywkach grał po przeciwnej stronie barykady. Ważne punkty zdobywał Krzysztof Szubarga, choć niewiele brakowało, aby e względów zdrowotnych w ogóle nie zagrał.

Żołnierewicz 20 (5 zb.), Wołoszyn 12 (1x3, 6 zb.), Wadowski 5 (1x3), Czerlonko 5 (7 zb., 5 as.), Hrycaniuk 4 oraz Szubarga 12 (3x3), Witliński 7 (8 zb), Dylewicz 6 (2x3), Malczyk 3 (1x3), Kaszowski, Kowalczyk
Sędziowie: Pastusiak, Pietrzak, Tomaszewski
Sobin 13 (11 zb.), Smith 8 (2x3), Garbacz 6 (2x3), Florence 2 (5 st.), Mokros oraz Green 13 (1x3, 5 as., 7 st.), Rudd 12 (2x3, 8 zb.), King 6, Ryżek 4, Dymała,

- Gramy o zwycięstwo w każdym meczu. Mamy dobrą drużynę i dojrzałego trenera, którzy na pewno zrobią wszystko, aby Asseco Arka jak najlepiej zafunkcjonowała w tym trudnym sezonie - mówi prezes klubu Przemysław Sęczkowski.

Co słyszać u gdyńskich koszykarzy przed inauguracją?

w Gdyni przypomni się James Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów) . w sezonie 2018/19 najlepszy snajper Asseco, którego rekord meczowy wynosił 38 punktów
Arka rozpocznie piątką: Wołoszyn (ASSECO ARKA Gdynia), Czerlonko (ASSECO ARKA Gdynia), Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia), Hrycaniuk (ASSECO ARKA Gdynia), Wadowski (ASSECO ARKA Gdynia). Na ławce są m.in. Szubarga (ASSECO ARKA Gdynia) i Dylewicz (ASSECO ARKA Gdynia), którzy zmagali się z kłopotami zdrowotnymi
dla Asseco Arki to pierwszy mecz w tym sezonie, Stal na inaugurację przegrała we Włocławku 71:90
gospodarze wyłącznie w krajowym składzie
1'
pierwsza piłka dla gości
W pierwszej piątce gości byli gracze Arki: Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów) i Garbacz (Arged BMSlam Stal Ostrów). Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów) był liderem gdynian w sezonie 2018/2019. Teraz Asseco Arka przystąpiła do sezonu w polskim składzie.
1'
Koszykarze rozpoczęli mecz
1'
niecelny rzut Sobina (Arged BMSlam Stal Ostrów)
za 2 punkty
1'
[0:2] 2 punkty zdobywa Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów).
2'
niecelne rzuty z obu stron
za 2 punkty
2'
[0:4] 2 punkty zdobywa Smith (Arged BMSlam Stal Ostrów) spod kosza
za 2 punkty
3'
[2:4] 2 punkty zdobywa Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia).
za 3 punkty
3'
[2:7] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Garbacz (Arged BMSlam Stal Ostrów).
za 2 punkty
3'
[4:7] 2 punkty zdobywa Wołoszyn (ASSECO ARKA Gdynia).
za 3 punkty
4'
[4:10] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Smith (Arged BMSlam Stal Ostrów).
4'
Szubarga (ASSECO ARKA Gdynia) wchodzi do gry
5'
błąd 24 sekund gospodarzy
5'
dopiero pierwszy faul Asseco, w szeregach gości Garbacz (Arged BMSlam Stal Ostrów) sam ma dwa
za 2 punkty
5'
[6:10] 2 punkty zdobywa Czerlonko (ASSECO ARKA Gdynia).
za 2 punkty
5'
[6:12] 2 punkty zdobywa Ryżek (Arged BMSlam Stal Ostrów).
za 3 punkty
6'
[9:12] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Dylewicz (ASSECO ARKA Gdynia) od razu po wejściu na boisko
6'
za trzy próbował rzucać Malczyk (ASSECO ARKA Gdynia), a pod koszem King (Arged BMSlam Stal Ostrów) faulował Witlińskiego
wolne (tylko 1 trafiony)
6'
[10:12] Tylko jeden rzut wolny trafia Witliński (ASSECO ARKA Gdynia).
za 2 punkty
6'
[10:14] 2 punkty zdobywa King (Arged BMSlam Stal Ostrów).
7'
Witliński (ASSECO ARKA Gdynia) nieprawidłowa zasłona
za 2 punkty
7'
[10:16] 2 punkty zdobywa Ryżek (Arged BMSlam Stal Ostrów).
7'
Witliński (ASSECO ARKA Gdynia) faul w ataku
za 3 punkty
8'
[10:19] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Rudd (Arged BMSlam Stal Ostrów).
za 2 punkty
8'
[12:19] 2 punkty zdobywa Czerlonko (ASSECO ARKA Gdynia).
za 2 punkty
8'
[14:19] 2 punkty zdobywa Szubarga (ASSECO ARKA Gdynia) po przechwycie
czas
8'
Przerwa na żądanie (Arged BMSlam Stal Ostrów).
8'
Arka wyszła do pressingu na całym parkiecie
9'
błąd 24 sekund gości
za 2 punkty
9'
[16:19] 2 punkty zdobywa Wadowski (ASSECO ARKA Gdynia) po bardzo ładnej akcji, dobił spod kosza
9'
mocniej Asseco w defensywie, już drugi faul Szubargi (ASSECO ARKA Gdynia)
10'
Dylewicz (ASSECO ARKA Gdynia) nie trafi za trzy, ale zebrał Kaszowski (ASSECO ARKA Gdynia) i też spróbował zza łuku, ale również nie trafił
za 2 punkty
10'
[16:21] 2 punkty zdobywa Sobin (Arged BMSlam Stal Ostrów).
10'
końcowa syrena przerywa akcję Czerlonki (ASSECO ARKA Gdynia)
10'
KONIEC PIERWSZEJ KWARTY. ASSECO ARKA GDYNIA - AGRED MMSLAM STAL OSTRÓW WLK. 16:21
dużo strat gospodarzy, już pięć i to głównie zaważyło na niekorzystnym wyniku po pierwszej kwarcie
11'
drugą kwartę rozpoczęli gospodarze
za 3 punkty
11'
[19:21] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Dylewicz (ASSECO ARKA Gdynia).
za 2 punkty
12'
[19:23] 2 punkty zdobywa Rudd i jeszcze będzie miał rzut wolny, gdyż był faulowany przez Dylewicza
12'
Rudd (Arged BMSlam Stal Ostrów) nie trafił z wolnego
za 2 punkty
12'
[21:23] 2 punkty zdobywa Witliński (ASSECO ARKA Gdynia).
za 2 punkty
13'
[21:25] 2 punkty zdobywa Smith (Arged BMSlam Stal Ostrów) po kolejnej stracie gospodarzy
13'
Kaszowski (ASSECO ARKA Gdynia) też strata
za 2 punkty
13'
[21:27] 2 punkty zdobywa Sobin (Arged BMSlam Stal Ostrów).
14'
Wołoszyn (ASSECO ARKA Gdynia) nie trafił za trzy
14'
Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów) też nie trafił
14'
indywidualna akcja Wołoszyna (ASSECO ARKA Gdynia), w której spudłował, a potem jeszcze faulował
14'
strata Florence'a (Arged BMSlam Stal Ostrów)
za 2 punkty
15'
[23:27] 2 punkty zdobywa Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia).
za 2 punkty
15'
[25:27] 2 punkty zdobywa Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia) i jeszcze był faulowany
za 1 punkt
15'
[26:27] Rzut wolny trafia Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia). Pięć punktów z rzędu tego koszykarza, grającego dziś na pozycji nr 4
16'
Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów) znów pudłuje
16'
szansa przed Asseco na objęcie prowadzenia
16'
[27:27] Tylko jeden rzut wolny trafia Wołoszyn (ASSECO ARKA Gdynia).
16'
faul w ataku Kinga (Arged BMSlam Stal Ostrów)
16'
i rzuty, bo limit fauli w tej kwarcie goście wykorzystali
wolne (trafione oba)
16'
[29:27] Hrycaniuk (ASSECO ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
16'
Asseco Arka po raz pierwszy na prowadzeniu
16'
strata Smitha (Arged BMSlam Stal Ostrów)
17'
za trzy nie trafił Szubarga
za 2 punkty
17'
[29:29] 2 punkty zdobywa King (Arged BMSlam Stal Ostrów).
17'
blok na Hrycaniuku (ASSECO ARKA Gdynia)
17'
King (Arged BMSlam Stal Ostrów) nie trafił, ale kroki Witlińskiego (ASSECO ARKA Gdynia) i piłka wraca do gości
za 2 punkty
18'
[29:31] 2 punkty zdobywa Green (Arged BMSlam Stal Ostrów).
za 2 punkty
18'
[31:31] 2 punkty zdobywa Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia).
18'
faul w ataku Kinga (Arged BMSlam Stal Ostrów), a łącznie trzecie jego przewinienie
czas
18'
Przerwa na żądanie (Asseco Arka Gdynia).
18'
goście "dogonili" gospodarzy w liczbie strat. Obie drużyny po 8 razy gubili piłkę
za 2 punkty
19'
[33:31] 2 punkty zdobywa Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia) po indywidualnej akcji
19'
4 strata Greena (Arged BMSlam Stal Ostrów)
za 3 punkty
19'
[36:31] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Wołoszyn (ASSECO ARKA Gdynia).
czas
19'
19'
za trzy nie trafił Green (Arged BMSlam Stal Ostrów)
20'
Wołoszyn (ASSECO ARKA Gdynia) w niedoczasie nie trafił
za 2 punkty
20'
[36:33] 2 punkty zdobywa Sobin (Arged BMSlam Stal Ostrów).
za 2 punkty
20'
[38:33] 2 punkty zdobywa Witliński (ASSECO ARKA Gdynia).
za 3 punkty
20'
[38:36] 3 punkty zdobywa Green (Arged BMSlam Stal Ostrów).
20'
KONIEC DRUGIEJ KWARTY. ASSECO ARKA GDYNIA - AGRED MMSLAM STAL OSTRÓW WLK. 38:36
Gdy tylko nadarza się okazja, Asseco Arka dobiera się do skóry rywalowi, który budował skład w tym sezonie, by zdobyć medal, a być może nawet tytuł mistrzowski. Wystarczyło, że goście zaczęli popełniać więcej strat niż gospodarze (9:8) oraz spadła ich skuteczność z gry do 47 procent, gospodarze wyszli po raz pierwszy w tym meczu na prowadzenie w 16. minucie. Potem przewaga urosła nawet do 5 punktów. Najwięcej punktów w miejscowych szeregach zdobył Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia) (11), który w poprzednim sezonie grał w... Ostrowie. Natomiast przeciętny występ notuje niegdyś gdyński gwiazdor - Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów).
Obu drużynom "nie siedzi" rzut z dystansu. Asseco za trzy trafiło tylko 3 z 16 prób, a Stal 4 z 12. Na deskach nieznaczna przewaga gospodarzy (19:17 w zbiórkach). Miejscowi też lepiej biegają do szybkiego ataku, z którego zdobyli 20 punktów przy 13 rywali
21'
trzecią kwartę rozpoczęli goście
za 3 punkty
21'
21'
Wadowski faulował po raz trzeci. To on uprzykrza dziś grze Florence'owi (Arged BMSlam Stal Ostrów) i robi to bardzo dobrze
22'
strata Wołoszyn (ASSECO ARKA Gdynia) i szybko trener Frasunkiewicz odwołuje go na ławkę
za 2 punkty
22'
[38:41] 2 punkty zdobywa Rudd (Arged BMSlam Stal Ostrów).
22'
Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia) wyrzucił piłkę w aut
22'
nie trafił Rudd, który w tej kwarcie na razie jako jedyny zdobywa punkty
22'
błąd trzech sekund Dylewicza (ASSECO ARKA Gdynia)
za 2 punkty
23'
[38:43] 2 punkty zdobywa Sobin (Arged BMSlam Stal Ostrów).
za 2 punkty
23'
[38:45] 2 punkty zdobywa Rudd (Arged BMSlam Stal Ostrów) po przechwycie
czas
23'
Przerwa na żądanie (ASSECO ARKA Gdynia). Trener Frasunkiewicz interweniuje po czwartej stracie z rzędu! W tej kwarcie gdynianie jeszcze bez punktu, a stracili ich już 9
23'
strata Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia), rozmowa koszykarzy z trenerem nic nie dała
23'
faul w ataku Sobina (Arged BMSlam Stal Ostrów)
za 2 punkty
24'
[40:45] 2 punkty zdobywa Witliński (ASSECO ARKA Gdynia) dobił po nieudanym własnym rzutem za trzy
24'
nieudane akcje Rudda i Witlińskiego (ASSECO ARKA Gdynia)
25'
[41:45] Tylko jeden rzut wolny trafia Czerlonko (ASSECO ARKA Gdynia).
za 2 punkty
26'
[41:47] 2 punkty zdobywa King (Arged BMSlam Stal Ostrów) spod kosza
26'
za trzy nie trafił Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia)
26'
i jeszcze faul w ataku Witlińskiego (ASSECO ARKA Gdynia)
za 2 punkty
27'
[41:49] 2 punkty zdobywa Green (Arged BMSlam Stal Ostrów) i był jeszcze faulowany
za 1 punkt
27'
[41:50] Rzut wolny trafia Green (Arged BMSlam Stal Ostrów).
27'
Hrycaniuk (ASSECO ARKA Gdynia) faulował w ataku i są rzuty, bo limit fauli w tej kwarcie przekroczony
27'
Ryżek (Arged BMSlam Stal Ostrów) spudłował z obu wolnych
za 3 punkty
28'
[44:50] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Szubarga (ASSECO ARKA Gdynia).
za 3 punkty
28'
czas
28'
za 3 punkty
28'
[50:50] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Wadowski (ASSECO ARKA Gdynia).
28'
trzy trójki z rzędu gospodarzy i jest remis!
28'
"Asseco" - skandowanie z trybun
za 2 punkty
29'
[50:52] 2 punkty zdobywa Sobin (Arged BMSlam Stal Ostrów).
za 2 punkty
29'
[50:54] 2 punkty zdobywa Sobin (Arged BMSlam Stal Ostrów).
za 2 punkty
30'
[52:54] 2 punkty zdobywa Hrycaniuk (ASSECO ARKA Gdynia).
30'
[52:55] Tylko jeden rzut wolny trafia Green (Arged BMSlam Stal Ostrów).
za 2 punkty
30'
[54:55] 2 punkty zdobywa Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia) jeszcze faulowany
30'
Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia) nie trafił z rzutu wolnego
30'
KONIEC TRZECIEJ KWARTY. ASSECO ARKA GDYNIA - ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW
31'
ostatnią kwartę rozpoczęła Arka
za 2 punkty
31'
[56:55] 2 punkty zdobywa Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia).
31'
gospodarze na prowadzeniu, a jeszcze kroki Green'a (Arged BMSlam Stal Ostrów)
za 3 punkty
32'
[59:55] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Malczyk (ASSECO ARKA Gdynia).
za 3 punkty
32'
za 2 punkty
33'
[61:58] 2 punkty zdobywa Wołoszyn (ASSECO ARKA Gdynia) po indywidualnej akcji
33'
Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów) nie trafił i jeszcze faul Greene'a (Arged BMSlam Stal Ostrów)
33'
[63:58] Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
33'
Florenece nie trafił za trzy
34'
złe akcje z obu stron, szkoda, bo można było wykorzystać słabość Stali w tym momencie
za 3 punkty
35'
36'
gospodarze już 3. minutę bez punktu
36'
ambicji nie można odmówić nikomu, trzech koszykarzy gdynian rzuciło się teraz na parkiet, ale piłki nie przejęli
37'
Rudd niecelny rzut w niedoczasie
37'
strata gospodarzy i faul na Greenie (Arged BMSlam Stal Ostrów)
37'
[63:63] Green (Arged BMSlam Stal Ostrów) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
37'
[65:63] 2 punkty zdobywa Wołoszyn (ASSECO ARKA Gdynia).
38'
Green (Arged BMSlam Stal Ostrów) spudłował
38'
kroki Sobina (Arged BMSlam Stal Ostrów)
czas
38'
38'
"Gdynia" - skandowanie z trybun
38'
za 2 punkty
39'
[67:63] 2 punkty zdobywa Wołoszyn (ASSECO ARKA Gdynia).
39'
Florence spudłował oba rzuty wolne
za 3 punkty
39'
39'
77 sekund do końca i 7 punktów przewagi gospodarzy
czas
39'
39'
Rudd spudłował, ale zebrał Sobin (Arged BMSlam Stal Ostrów) i został sfaulowany
39'
[70:64] Tylko jeden rzut wolny trafia Sobin (Arged BMSlam Stal Ostrów).
40'
rozpoczęła się ostatnia minuta
40'
Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów) fauluje Witlińskiego (ASSECO ARKA Gdynia). 54 sekundy do końca
40'
Witliński (ASSECO ARKA Gdynia) pudłuje oba rzuty wolne
40'
Rudd nie trafia za trzy
40'
Rudd fauluje Szubargę. 37 sekund do końca
40'
[71:64] Tylko jeden rzut wolny trafia Szubarga (ASSECO ARKA Gdynia).
40'
pudła Sobina (Arged BMSlam Stal Ostrów) i faul Garbacza
40'
Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia) domagał się odgwizdania faula niesportowego, ale nie doczekał się tego
40'
[72:64] Tylko jeden rzut wolny trafia Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia).
40'
Garbacz nie trafia za trzy
40'
Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia) faulowany na 16 sekund przed końcem
40'
[74:64] Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
40'
Blok na Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów)
40'
KONIEC MECZU. ASSECO ARKA GDYNIA - ARGED BMSLAN STAL OSTRÓW WLKP. 74:64
Duża niespodzianka w Gdyni. Stal budowała skład na mistrza Polski, a Asseco Arka zdecydowała się na grę w krajowym zestawieniu. W ostatniej kwarcie goście mieli wielkie problemy ze skutecznością. Zdobyli zaledwie 9 punktów. Bezbarwny był Florence (Arged BMSlam Stal Ostrów), który niegdyś był wielką gwiazdą gdyńskiej drużyny. Dziś w Gdynia Arena nie odnalazł "klepki" w parkiecie, z której zdobywał punkty.
Do żółto-niebieskich doskonale wrócił Żołnierewicz (ASSECO ARKA Gdynia), który był najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania. Cichym bohaterem Szubarga. Z przyczyn zdrowotnych nie trenował, mógł nawet nie zagrać w tym meczu, a nie tylko był na parkiecie, a zdobywał ważne punkty, gdy losy gry się ważyły.

Wyniki 2 kolejki

• TREFL SOPOT - PGE Spójnia Stargard 91:81 (21:21, 28:19, 13:27, 29:14)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 74:64 (16:21, 22:15, 16:19, 20:9)
  • GTK Gliwice - Enea Astoria Bydgoszcz 91:83 (22:27, 22:17, 29:19, 18:20)
  • Śląsk Wrocław - Stelmet Enea BC Zielona Góra 58:78 (16:28, 11:17, 14:17, 17:16)
  • Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 93:70 (23:22, 24:19, 26:11, 20:18)
  • King Szczecin - Polski Cukier Toruń 74:71 (19:13, 24:20, 18:20, 13:18)
  • Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek 78:74 (21:14, 14:17, 16:27, 27:16)
  • HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. (przełożony na 16.09.2020)
  • Awansem z 13. kolejki
  • Pszczółka Start Lublin - Polski Cukier Toruń 82:73 (21:16, 15:15, 18:21, 28:21)

Opinie (30) 4 zablokowane

• Florence jak za starych dobrych czasów wygrał nam mecz (1)

A przy okazji zanotował najgorszy indywidualny występ w historii PLK. 1 celny na 14 prób, oba spudłowane wolne, 5 strat, EVAL -13

Oczywiście brawa dla Asseco Arki za wygraną, ale prawda jest taka że z rywalem z takim sabotażystą w składzie nie dało rady przegrać.

• 21 3

• Faktycznie najgorszy występ w historii PLK

Poprzedni rekord należał do Sulowskiego i Bryona Allena i wynosił -12.

• 7 1

• Drewno Hrycaniuk jeszcze bardziej spruchniał. Brawo za wygraną ale stal zagrała bardzo słabo.

• 15 5

• Brawo Asseco

• 15 2

• A już wyłączyłem ten mecz w czasie 3 kwarty... (1)

a tu zaskok na całego. Brawo Arka!

• 6 8

• co to jest arkał ?

• 3 6

• poziom - poniżej dna pogłębionego, wynik - marzenie)))
    to w dalszym ciągu wygląda jak sparringi ale 2 punkty są.
    Żołnierz i Szubi! - to o nich trzeba dzisiaj dbać i ich dokarmiać podaniami a może się uda wygrać jeszcze z kimś z topu

• 18 2

• Odszczekacie marudy? (1)

Będą grać raz lepiej raz gorzej ale serducho, ambicja, walka do upadłego na 6+.

• 24 2

• Serducho wystarczy na 35 minut. Ja dobrze pamiętam grę samymi polakami, zawsze w ostatnim momencie brakowało paru punktów

od graczy ciemnego koloru skóry.

• 3 1

• Świetnie że wygrali! (1)

Nie załamali się początkowym prowadzeniem ostrowian.
    Ciekawe gdzie się podziały czirliderki?

• 13 1

• Zjadly i

zakrztusiły się wiedziałem że nie dadzą rady buziulki.

• 0 0

• Brawa za walkę (4)

Pomimo tego, że mecz stał na bardzo, bardzo słabym poziomie. Jedynym zawodnikiem , który coś grał był Żołnierewicz. Stal tragiczna, Arka słaba-brawa należą się jedynie za waleczność i wygraną.
    Początek mało obiecujący.

• 12 5

• jedynie za wygraną... (2)

to niech jedynie wygrywają

• 9 2

• Hahaha Janusze załamani (1)

Marudy liczyły na minus 30 a tu klops wygraliśmy więc... słaba "Arka" (jaki kibic nie Janusz pisze Arka), poziom bardzo słaby, poziom poniżej dna, tego nie dało się przegrać itp.
        Ps
        Po przegranych to dopiero będzie szał radości telewizyjnych i internetowych "kibiców sukcesu" dla których poziom dostateczny to tylko NBA

• 10 3

• Stek i be)kot

• 2 6

• Waleczność i wygrana to mało ?

• 7 2

• Wyglądali dziś bardzo walecznie

Nie umniejszając zwycięstwa AA- nie ma co też przesadzać z opiniami, że Stal ma jakiś gwiazdorski skład, Polska liga jest średniakiem w Europie, a skład AA to nie są amatorzy- jest 5 byłych i 1 aktualny reprezentant kraju i kilku obiecujących młodszych zawodników ( z sukcesami w kadrze młodzieżowej),

• 12 0

• Gra bardzo zwalnia i brakuje rozwiązań kiedy Szubi przetrzymuje piłę na swoim wysokim koźle. Jednak wiek już swoje robi. Nie wiem czego potrzeba , żeby Czerlonko się obudził. Chłopak jest tak nietomny , jakby był myślami gdzie indziej. Albo ma się instynkt sportowca, głód wygrywania, albo się tego nie ma. U niego jest deficyt wymienionych. Może jakiś wstrząs typu wizyta w zakładzie karnym? Franz ma jednak cierpliwość do niego. Zbierajcie punkty, bo w miarę trwania sezonu wygranych będzie bardzo mało.