Arka Gdynia. Droższe bilety i karnety, ale tylko dla nowych kibiców

14 lipca 2021, 7:00
dak.

Arka Gdynia

Ceny karnetów dla kibiców, którzy mieli je w ubiegłym sezonie, nie ulegną zmianie. Więcej zdjęć (2)

Ceny karnetów dla kibiców, którzy mieli je w ubiegłym sezonie, nie ulegną zmianie.

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Ceny karnetów dla kibiców, którzy mieli je w ubiegłym sezonie, nie ulegną zmianie.

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Arka Gdynia rozpocznie sprzedaż karnetów dla przedłużających w środę, 14 lipca, o godz. 12. Otwarta ruszy w poniedziałek, 19 lipca, o 12. Ceny normlanych wzrosły o 15-60 zł, a ulgowych - 5-50 zł, ale tylko dla nowych kibiców. Dla tych, co chcą je przedłużyć, kwoty się nie zmieniają. Natomiast ceny pojedynczych biletów zwiększą się o 2-7 zł. Jednak klub wprowadza możliwość zakupów na raty online oraz bilety elektroniczne, które będzie można pokazać na urządzeniu mobilnym.Kup bilety i karnety na mecze Arki Gdynia w sezonie 2021/22Sprzedaż karnetów na cały sezon 2021/22 rozpocznie się w środę, 14 lipca, o godz. 12. Przez pierwszy tydzień będzie można przedłużać te z poprzedniego sezonu, jednak ze względu na dopuszczenie do sprzedaży 50 proc. pojemności udostępnionych trybun konieczne jest wybranie nowego miejsca.

Sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców wystartuje natomiast w poniedziałek, 19 lipca, o godz. 12. Jednak w związku z wdrożeniem nowego systemu sprzedaży konieczne jest zalogowanie się poniższą instrukcją (dotychczas używane hasła są już nieaktywne):
  • Login numer PESEL (w przypadku użytkowników nieposiadających nadanego numeru PESEL Login stanowi przypisany do profilu adres mailowy)
  • Hasło nazwisko wielkimi literami z zachowaniem zasad polskiej pisowni. (W przypadku, gdy hasło zostało zmienione przez Użytkownika wpisujemy własne).


Zasady sprzedaży biletów i karnetów. Sprawdź regulaminZakup prolongaty dla osób posiadających karnety w sektorze VIP, proszone są o kontakt z biurem klubu na mail: bilety@arka.gdynia.pl do 19 lipca, godz. 20. Ze względu na zmniejszenie w pojemności sektora o 50 proc. o przydzieleniu miejsca decyduje kolejność zgłoszeń.

Nowością ma być możliwość zakupu karnetu na raty. Wybór tej oferty będzie możliwy na etapie realizacji płatności on-line. Klub wprowadza także "Akcję 3+1". Dzięki temu można zaprosić do zakupu karnety 3 nowe osoby, które nie posiadały karnetu w sezonie 19/20 oraz 20/21. Wówczas za swój karnet otrzymacie zwrot pieniędzy. W tym celu nowi kibice w celu potwierdzenia powinny wpisać Twój adres mailowy jako osoby polecającej podczas zakupu karnetu.

Kolejną innowacją mają być bilety elektroniczne. Będzie je można posiadać w urządzeniach mobilnych w formie PDF. Ponadto standardowo akceptowane będą wydrukowane wejściówki oraz te w formie karty. Jej koszt to 10 zł.

Arka Gdynia - Górnik Zabrze 2:1. Przeczytaj relację z ostatniego sparinguCennik biletów i karnetów na domowe mecze piłkarzy Arki Gdynia w sezonie 2021/22. Więcej zdjęć (2)

Cennik biletów i karnetów na domowe mecze piłkarzy Arki Gdynia w sezonie 2021/22.

fot. Arka Gdynia

Cennik biletów i karnetów na domowe mecze piłkarzy Arki Gdynia w sezonie 2021/22.

fot. Arka GdyniaW porównaniu do ubiegłego sezonu, wzrosły ceny zarówno biletów jak i karnetów. Jednak w przypadku abonamentów podwyżki dotyczą wyłącznie osób, które chciałby nabyć nowe. Dla przedłużających kwoty pozostają bez zmian.

Ceny normlanych wejściówek wzrosły o 7 zł, a ulgowych - 5 zł. Większe różnice występują w karnetach. Na trybunach: Tory i Olimpijska zwiększyły się o 25 zł (normalny) i 15-25 zł (ulgowy). Z kolei abonamenty na trybunie rodzinnej wzrosły o 15 zł (normlany) i 5 zł (ulgowy). Natomiast na sektorach B3 i B4 za karnety zapłacimy o 60 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy) więcej. Kwoty na trybunie VIP pozostają bez zmian.

Arka Gdynia. Wyceny piłkarzy. Kto najwięcej zyskał na wartości?Należy wspomnieć, że biuro klubu nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej. Dla osób nieposiadających profilu będzie możliwość utworzenia i zweryfikowania nowego profilu w punktach:
  • Sklep Kibiców Gdyńskiej Arki, Gdynia ul. Śląska 34
  • "Arkowiec", tzw. "Sklep Megafona", Wejherowo ul. Pucka 25
  • Oficjalny Sklep Arki Gdynia, ul. Olimpijska 5/9 (Stadion Arka Gdynia)

dak.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (103)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.