Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz. Wracają na sparing starsi piłkarze

25 stycznia 2022, 14:00
dak.

Arka Gdynia

Adam Deja (nr 7) to jeden z piłkarzy, który ma zagrać w środowym sparingu Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz. Więcej zdjęć (1)

Adam Deja (nr 7) to jeden z piłkarzy, który ma zagrać w środowym sparingu Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz.

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Adam Deja (nr 7) to jeden z piłkarzy, który ma zagrać w środowym sparingu Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz.

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Arka Gdynia w środę, 26 stycznia, o godz. 12 zagra z III-ligową Olimpią Grudziądz. Kibice na Narodowy Stadion Rugby mają wejść bezpłatnie. Do gry mają wrócić rutynowani piłkarze tacy jak: Adam Deja, Marcus, Hubert Adamczyk czy Paweł Sasin, którzy w ostatnim sprawdzianie nie grali, aby sztab szkoleniowy mógł sprawdzić w większym zakresie czasowym juniorów.Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz: transmisję wideo na żywoArka Gdynia rozegra trzeci mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W środę, o godzinie 12, na Narodowym Stadionie Rugby, żółto-niebiescy zmierzą się z III-ligową Olimpią Grudziądz. To będzie najniższej notowany dotychczas sparingpartner. Wcześniej grali z: ekstraklasową Wartą Poznań (0:1) i II-ligową Olimpią Elbląg (2:1).

W środowym sparingu trener Ryszard Tarasiewicz ponownie będzie chciał przyjrzeć się szerszej grupie piłkarzy. Wśród nich mają być również ci, którzy ostatnim razem nie byli uwzględnieni do gry, czyli: Adam Deja, Marcus, Hubert Adamczyk czy Paweł Sasin.

"Dużo wniosę do Arki Gdynia". Sprawdź, kto składa takie obietnice?W sobotę decyzją sztabu szkoleniowego na ich pozycjach testowani byli m.in. grający na co dzień w CLJ: Kasjan Lipkowski, Wojciech Zieliński, Marcel Szymański, Marcel Predenkiewicz i Kasjan Lipkowski.

Arka Gdynia i Wisła Kraków w konflikcie. Ile kosztuje Mateusz Młyński?Mateusz Stępień w pierwszej połowie miał dwie okazje na gola.


Arka Gdynia przed przerwą była bliska poprawienia wyniku.


Żaden z wymienionych zawodników podstawowego składu nie jest kontuzjowany. Trenowali z pełnym obciążeniem w tygodniu poprzedzającym spotkanie i mają być gotowi w środę.

Arka Gdynia - Olimpia Elbląg 2:1. Relacja, wideo z drugiego zimowego sparinguTakie rozwiązania i sprawdzanie różnych wariantów nie musi szczególnie dziwić w trakcie okresu przygotowawczego. Zwłaszcza, gdy zespół rozgrywa aż cztery sparingi w trakcie tygodnia. Przypomnijmy, że już w piątek arkowcy zagrają w Cetniewie z Odrą Opole. Jeszcze tego samego dnia udadzą się na tygodniowy obóz do Kleszczewa, który rozpoczną sobotnim meczem kontrolnym z II-ligowym GKS Bełchatów.

Na co Lechia Gdańsk i Arka Gdynia wydadzą miliony z Programu Wsparcia Mistrzów?Arka Gdynia - sparingi zima 2022


Bilans: 1 wygrana, 1 przegrana, bramki 2:2

dak.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (32)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.