stat

Arka - Legia. Informacje porządkowe.

22 lipca 2005 (artykuł sprzed 13 lat)
jag.

Arka Gdynia

Inauguracja rozgrywek ekstraklasy z udziałem zespołu Prokom Arka to nie tylko święto dla piłkarzy i kibiców, ale także szereg obostrzeń i ograniczeń wobec uczestników tego wydarzenia. Poniżej prezentujemy komunikat organizacyjny dotyczący niedzielnego meczu (początek godzina 17.00) opublikowany przez zarząd Arki Gdynia SSA. Ci, którzy nie zdecydują się na wycieczkę na stadion lub nie starczy dla nich biletów, mogą obejrzyc bezposrednią transmisję telewizyjną w Canal Plus.

KOMUNIKAT - regulacje porządkowe:
decyzją PZPN kibice przyjezdni nie zostaną wpuszczeni na stadion. Policja kontrolować będzie dokumenty tożsamości w celu wyegzekwowania tego zakazu.

Ul. Olimpijska, przy której znajduje się stadion, zostanie wyłączona z ruchu. Rarkingi dla kibiców przyjeżdżających samochodami usytuowano wzdłuż ul. Małokackiej oraz przy ul. Śląskiej i ul. Sportowej. Wjazd na parking strzeżony GOSiR-u tylko za okazaniem karty VIP.

Przedsprzedaż biletów prowadzona jest w sklepie Lotto w Centrum Gemini na Skwerze Kościuszki w piątek i w sobotę w godzinach 11-21.

Sprzedaż karnetów odbywa się w siedzibie klubu w piątek i w sobotę od godziny 10.0 do 15.00

Sprzedaż biletów w dniu meczu rozpocznie się o godzinie 14.45 w kasach stadionu. Wówczas również otwarte zostaną bramy stadionu. Osoby bez biletów i osoby pod wpływem alkoholu nie zostaną wpuszczone na stadion.

W trakcie meczu oraz w jego przerwie obowiązuje zakaz wychodzenia ze stadionu oraz przemieszczania się pomiędzy sektorami. Osoby przybywające na stadion zobowiązane są do posiadania dowodu tożsamości.

jag.