Asseco Arka Gdynia. Bilety w jednolitej cenie, klub rezygnuje z karnetów

12 sierpnia 2020, 9:15
ras.

Asseco Arka Gdynia

Asseco Arka Gdynia podała ceny biletów na mecze w sezonie 2020/21. Normalne wejściówki kosztować będą 30, a ulgowe 15 zł - tym razem jedna cena będzie obowiązywać na wszystkie sektory. W związku z niepewną sytuacją dotyczącą pandemii, klub zrezygnował ze sprzedaży karnetów. Kibice, którzy posiadali karnety na ubiegły, przerwany sezon, mogą zachować dotychczasowe miejsca a jednocześnie wymienić niewykorzystane wejścia na dowolne cztery mecze lub poprosić o zwrot pieniędzy.Asseco Arka Gdynia - tu kupisz bilety na meczeWejściówki na mecze Asseco Arki Gdynia w Energa Basket Lidze 2020/21 kosztować będą 30 i 15 zł. To cena za bilety normalne oraz ulgowe. Te drugie przysługują uczniom i studentom do 25. roku życia, posiadaczom Karty Gdynia Rodzinna i Karty Mieszkańca Gdynia oraz seniorom (rencistom i emerytom).

W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, jednolite ceny będą obowiązywały na wszystkie sektory. Przypomnijmy, że w poprzednich rozgrywkach w zależności od wybranych miejsc bilety normalne kosztowały 25, 20 lub 15 zł a ulgowe 20, 15 lub 10 zł. Wejściówki dla emerytów i rencistów kosztowały 5 zł.

Zmian nie ma w przypadku osób niepełnosprawnych, które wraz z jednym opiekunem nadal mogą zobaczyć mecze bezpłatnie. Wcześniej należy zarezerwować bilet mailowo po adresem bilety@assecogdynia.pl

Trefl Sopot rezygnuje z karnetów. Rekompensaty za poprzedni sezonPodobnie jak Trefl Sopot, Asseco Arka w nadchodzącym sezonie nie będzie prowadziła sprzedaży karnetów. Pojedyncze wejściówki na wszystkie mecze sezonu zasadniczego można jednak nabyć z góry. Sprzedaż internetowa ruszy od 24 sierpnia od godz. 12 na stronie assecogdynia.interticket.pl.

"W związku z niepewną i ciągle zmieniającą się sytuacją dotyczącą udziału kibiców w widowiskach sportowych zdecydowaliśmy się na sprzedaż tylko i wyłącznie biletów. Będą one dostępne na wszystkie 15 meczów sezonu zasadniczego rozgrywanych w Gdyni. Kupując bilety na wszystkie mecze sezonu zasadniczego otrzymasz okolicznościowy t-shirt do odbioru w hali podczas pierwszego meczu. Promocja dotyczy pierwszych 100 osób" - poinformował gdyński klub.

Sparingi koszykarzy. Polski Cukier - Trefl 75:93, Asseco Arka - Polpharma 85:70Kibice, którzy mieli wykupione karnety na sezon 2019/20 i chcą zachować stałe miejsca, są proszeni o przesłanie informacji mailem na adres bilety@assecogdynia.pl do 20 sierpnia 2020. Po tym terminie miejsce przepada i wchodzi do sprzedaży internetowej.

Ponadto posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu mogą otrzymać bilety na dowolne cztery mecze w sezonie 2020/21 lub ubiegać się o zwrot pieniędzy za spotkania, które ze względu na pandemię, nie odbyły się w minionych, przerwanych rozgrywkach. W tym wypadku kibice również proszeni są o kontakt mailowy na bilety@assecogdynia.pl.

Przypomnijmy, że sezon w Energa Basket Lidze ruszy z końcem sierpnia. Asseco Arka Gdynia na inaugurację 30 sierpnia ugości Polpharmę Starogard Gdański.

Terminarz Energa Basket Liga 2020/21

ras.