Bałtyk Gdynia przeprowadził pierwszy transfer. Dołączył Paweł Brzuzy

9 lipca 2021, 17:30
dak.

Bałtyk Gdynia

Bałtyk Gdynia i Paweł Brzuzy związali się dwuletnim kontraktem. W przeszłości piłkarz grał m.in. dla Arki Gdynia. Więcej zdjęć (1)

Bałtyk Gdynia i Paweł Brzuzy związali się dwuletnim kontraktem. W przeszłości piłkarz grał m.in. dla Arki Gdynia.

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Bałtyk Gdynia i Paweł Brzuzy związali się dwuletnim kontraktem. W przeszłości piłkarz grał m.in. dla Arki Gdynia.

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Bałtyk Gdynia dokonał pierwszego wzmocnienia przed sezonem 2020/21. Do biało-niebieskich dołączył Paweł Brzuzy, który podpisał dwuletni kontrakt. W przeszłości występował m.in. w Arce Gdynia, Gryfie Wejherowo, a ostatnio w Sokole Ostróda.Bałtyk Gdynia przesunął start przygotowań. Grzegorz Niciński treneremBałtyk Gdynia po zatrudnieniu nowego trenera Grzegorza Nicińskiego przeszedł do budowy zespołu na sezon 2021/22. Pierwszym nowym piłkarzem, który dołączył do biało-niebieskich jest Paweł Brzuzy.

Zawodnik urodził się 10 marca 1993 roku w Gdyni. Najczęściej gra jako prawy obrońca. Na tej pozycji miałby zastąpić Szymona Nowickiego, któremu zakończył się okres wypożyczenia z Arki Gdynia po minionym sezonie.

Jako junior grał młodzieżowych zespołach najpierw UKS Cisowa, a następnie Arki. To w drużynie żółto-niebieskich wchodził do dorosłego futbolu. W sezonie 2012/13 rozegrał nawet 184 minuty w 7 spotkaniach na poziomie I ligi.

Zobacz, kogo jeszcze chciał pozyskać Bałtyk GdyniaPo zakończeniu rozgrywek trafił do Gryfu Wejherowo. W sumie grał tam do końca sezonu 2018/19 z półroczną przerwą na grę w Arce, jesienią 2014 roku. Natomiast ostatnie 2 lata spędził w Sokole Ostróda.

Brzuzy rozpocznie z biało-niebieskimi przygotowania do nowego sezonu w sobotę, 10 lipca. Przypomnijmy, że pierwszy trening drużyny zaplanowany jest na godz. 13.

Plan przygotowań Bałtyku Gdynia do sezonu 2021/22
10 lipca - pierwszy trening - testy motoryczne
17 lipca - sparing z Jaguarem Gdańsk (miejsce do ustalenia)
21 lipca - sparing ze Stomilem Olsztyn (w Olsztynie)
24 lipca - sparing z Zawiszą Bydgoszcz (miejsce do ustalenia)
31 lipca - sparingi z Olimpią Grudziądz i Gedanią Gdańsk (miejsca do ustalenia)
7 sierpnia - inauguracja sezonu III ligi

dak.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (52)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.