Cracovia - Arka Gdynia 2:1. Wszystkie gole po rzutach rożnych

4 marca 2018 (artykuł sprzed 6 lat)

Siergiej Kriwiec strzelił jedynego gola dla Arki Gdynia w Krakowie. Jeszcze w doliczonym czasie Ruben Jurado (nr 9) miał szansę na doprowadzenie do wyrównania. Siergiej Kriwiec strzelił jedynego gola dla Arki Gdynia w Krakowie. Jeszcze w doliczonym czasie Ruben Jurado (nr 9) miał szansę na doprowadzenie do wyrównania.

Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Cracovią 1:2 i nie tylko nie zbliżyła się do grupy mistrzowskiej, a wykreowała kolejnego rywala, który ma jeszcze szanse na "8". Wszystkie gole w Krakowie padły po rzutach rożnych. Żółto-niebieskich ucieszył jedynie Siergiej Kriwiec, który uderzył z dystansu i po rykoszecie zmieścił piłkę do siatki. Natomiast "Pasy" zaliczyły dwie bramki po strzałach głową. Leszek Ojrzyński aż do 67. minuty zdecydował się na grę bez nominalnego napastnika, a mecz kończył z dwoma takimi zawodnikami. Debiut zaliczył Maciej Jankowski, który dołączył do drużyny zaledwie w piątek.

40 Pesković - 87 Diego, 39 Helik, 4 Dytiatjew, 33 Pestka - 5 Covilo, 8 Dimun - 92 Rakels, 19 Hernandez, 10 Zenjov - 99 Piątek
Sędziowie: Kwiatkowski (Warszawa) oraz Wójcik, Lekki
Widzów: 2054
1 Steinbors - 33 Zbozień, 29 Marcjanik, 28 Helstrup, 23 Warcholak - 20 Kriwiec, 4 Sołdecki, 17 Marciniak - 24 Kun, 10 Szwoch - 13 Piesio
  • 32' 92 Rakels Zmiany 77 Stróżik
  • 46' 5 Covilo Zmiany 20 Datković
  • 54' 10 Zenjov Zmiany 11 Wdowiak
  • 67' 13 Piesio Zmiany 22 Jankowski
  • 78' 24 Kun Zmiany 18 Janus
  • 90' 9 Jurado Zmiany 17 Marciniak
  • 42' Helik
  • 89' Piątek
  • 59' Kriwiec
  • 22' Covilo
  • 22' Piesio
  • 75' Zbozień

Trener Ojrzyński znów dokonał 5 zmian w "11" pomiędzy kolejkami, ale trochę z tych roszad na Cracovię przewidzieliśmy

PRZECZYTAJ ZAPOWIEDŹ MECZU CRACOVIA - ARKA, W KTÓREJ M.IN. O ABSENCJI ZARANDII I SIEMASZKI, A TAKŻE SOŁDECKIM I MARCINIAKU W DRUGIEJ LINII

mimo wzmocnień w ostatnim tygodniu w ofensywie, najbardziej wysuniętym napastnikiem zapewne będzie Kun (ARKA Gdynia), nominalny skrzydłowy. Ten piłkarz był najskuteczniejszy w drużynie podczas zimowych sparingów

PRZYPOMNIJ SOBIE, CO KUN MÓWIŁ NAM O SWOJEJ SKUTECZNOŚCI I MARZENIACH

po raz pierwszy tej wiosny poza "11" Bogdanow, a szansę w wyjściowym składzie otrzymuje Kriwiec
(ARKA Gdynia)

PRZECZYTAJ WYWIAD Z UKRAIŃSKIM POMOCNIKIEM ARKI

na ławce rezerwowych Arki dwaj z trzech piłkarzy pozyskanych w ostatnich dniach: Janus i Jankowski

WE WTOREK ARKA POZYSKAŁA KRZYSZTOFA JANUSA. PRZECZYTAJ WIĘCEJ O TYM PIŁKARZU
pierwszy zdążył już zadebiutować w Arce, drugi może być dziś tajną bronią. Ostatnią z 41 bramek, które strzelił w ekstraklasie, zaliczył właśnie w meczu z... Cracovią

SPRAWDŹ STATYSTYKI MACIEJA JANKOWSKIEGO

rezerwowi Arki: 80 Pilarz, 2 Socha, 9 Jurado, 14 Nalepa, 18 Janus, 22 Jankowski, 90 Bogdanow
Cracovia w porównaniu z ostatnią kolejką, w której pokonała Wisłę w Płocku 1:0, z jedną zmianą w "11". Na prawej obronie melduje się Diego (Cracovia) w miejsce kontuzjowanego Finka
rezerwowi Cracovii: 30 Wilk, 3 Siplak, 11 Wdowiak, 14 Dąbrowski, 20 Datković, 25 Drewniak, 77 Strózik
piłkarze wychodzą na prezentację. Obie drużyny w postawowych strojach. Arka żółte koszulki, niebieskie spodenki. Cracovia pasiaste biało-czerwone koszulki, białe spodenki
kapitanem Arki dziś Marciniak (ARKA Gdynia)
minus 3 stopnie Celsjusza dziś w Krakowie
mecz przy ograniczonej pojemności widowni, większość trybun musi być pusta. To efekt kary nałożonej na Cracovię po derbach z Wisłą
1'
od środka rozpoczęła Arka
4'
próby ataków Cracovii
4'
Arka na razie dobrze broni się przed dośrodkowaniami rywali zarówno z gry jak i wolnego
5'
za jedną linią boczną dużo śniegu. Czyżby to miało przeszkadzać Arce we wrzutach z autu w pole karne? Pierwsza taka próba Warcholaka (ARKA Gdynia), ale bez zagrożenia dla rywali
5'
za drugą zaś linią boczną mało miejsca by wziąć rozbieg. Zbozień (ARKA Gdynia) musiał wrzucać z dwóch kroków i też nie było zagrożenia
6'
róg dla Arki
7'
i kolejny korner dla Arki. Znów dośrodkowuje Szwoch (ARKA Gdynia)
8'
akcja przerwana po faulu Piesio (ARKA Gdynia) na Dimunie (Cracovia) w polu karnym Cracovii
9'
róg dla Cracovii
9'
celny strzał głową Covilo (Cracovia) po dośrodkowaniu z rogu Zenjova (Cracovia). Pewnie łapie piłkę Steinbors (ARKA Gdynia), ale też strzał w środek bramki
10'
Kun (ARKA Gdynia) zdobył róg
10'
na razie Kun (ARKA Gdynia) częściej schodzi do skrzydła, a jako najbardziej wysunięty piłkarz Arki ustawia się Piesio (ARKA Gdynia)
11'
nieudane dośrodkowanie z rogu Arki. Od bramki zaczyna Cracovia
12'
Piesio (ARKA Gdynia) poszedł na przebój, ale przed polem karnym stracił piłkę
13'
jeszcze Piesio (ARKA Gdynia) ucierpiał w tej akcji, gdyż wybijana piłka trafiła go chyba w męskość. Pomaga mu bramkarz Cracovii
14'
na spalonym Piesio (ARKA Gdynia) po wrzucie z autu Warcholaka (ARKA Gdynia)
15'
tym razem z autu wrzucał Zbozień (ARKA Gdynia), a niecelnie strzelał Warcholak (ARKA Gdynia)
15'
od kilku minut zarysowała się przewaga Arki
16'
sędzia upomina Covilo (Cracovia), który faulował Piesio (ARKA Gdynia). Tylko ustna reprymenda, choć arkowcy sugerują, że powinna być kartka
17'
znów ucierpiał Piesio (ARKA Gdynia). Na razie ten piłkarz najczęściej pada na murawę, ale też często jest przy piłce
18'
kontra Cracovii. Marcjanik (ARKA Gdynia) zablokował strzał Hernandeza (Cracovia), do którego zagrywał Rakels. Kończy się na rogu dla miejscowych
18'
krótko rozegrany przez Cracovię róg nie zaskoczył Arki. Co prawda rakels przewrócił się w polu karnym, ale nie ma mowy o karnym
19'
posiadanie piłki 64:36 na korzyść Arki
20'
Cracovia na razie nie radzi sobie ze stylem Arki, która szuka jak najwięcej okazji do stałych fragmentów gry
21'
bardzo dobry strzał z dystansu, z woleja Zbozienia (ARKA Gdynia). Pesković (Cracovia) z pewnymi kłopotami, ale złapał piłkę. Gdyby ją wypuścił, na dobitkę był Helstrup (ARKA Gdynia)
22'
Żółtą kartką został ukarany Covilo (Cracovia).
22'
Żółtą kartką został ukarany Piesio (ARKA Gdynia).
22'
obaj za niesportowe zachowanie
23'
Marciniak (ARKA Gdynia) interweniuje u sędziego, ale niewiele wskórał
25'
kolejna kontra Cracovii wyprowadzona przez Rakelsa (Cracovia), ale kopnął on tym razem piłkę poza boisko
28'
Piesio (ARKA Gdynia) zdobył róg
28'
Sołdecki (ARKA Gdynia) doszedł do wrzutki z rogu, ale tylko lekko trącił głową piłkę
29'
mocny strzał sprzed pola karnego Piesio (ARKA Gdynia). Pesković (Cracovia) przeniósł piłkę nad poprzeczką
29'
bez zagrożenia dla Cracovii po dośrodkowaniu z rogu Szwocha (ARKA Gdynia)
29'
Pesković (Cracovia) przejął piłkę, którą dośrodkował Piesio (ARKA Gdynia)
30'
Rakels (Cracovia) narzeka na uraz. Cracovia przygotowuje zmianę
32'
Marciniak (ARKA Gdynia) wybił piłkę poza boisko, by Cracovia mogła przeprowadzić zmianę
32'
Cracovia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Rakels, w jego miejsce wchodzi Stróżik.
32'
trener Probierz odważnie stawia na 18-latka, który w ekstraklasie grał dotychczas trzy raz, łącznie przez 13 minut
35'
niecelny strzał z woleja Marciniaka (ARKA Gdynia)
36'
37'
doskonała interwencja Steinborsa (ARKA Gdynia). Odbił piłkę po strzale głową Covilo (Cracovia), do którego z rogu wrzucał futbolówkę Hernandez
39'
trybuny są zamknięte dla kibiców, ale selekcjoner Nawałka w towarzystwie swojego asystenta - Zająca może oglądać mecz
40'
niecelny strzał głową Sołdeckiego (ARKA Gdynia) po dośrodkowaniu Szwocha (ARKA Gdynia)
41'
Warcholak (ARKA Gdynia) zablokował dośrodkowanie Strózika. Róg dla miejscowych
42'
[1:0] Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Helik Arka zaskoczona po rogu. Hernandez dośrodkował na głowę Covilą, a kapitan "Pasów" zamiast strzelać teraz zgrał piłkę głową, a zamykający akcję Helik - też głową - z bliska wepchnął ją do siatki
42'
Helik (Cracovia) to środkowy obrońca, a strzelił już 6. gola w tym sezonie
42'
"jeśli jesteś faulowany, to się przewróć" - krzyczy wściekły trener Ojrzyński do Sołdeckiego (ARKA Gdynia), gdyż to ten piłkarz skakał do piłki razem z Covilo (Cracovia)
45'
na spalonym Piątek (Cracovia)
45'
Warcholak (ARKA Gdynia) został na murawie po zderzeniu z rywalem, ale Cracovia zaczęła kontrę
45'
niecelny strzał Dimuna (Cracovia)
45'
dopiero teraz przerywa grę i pozwala, by masażyści weszli do Warcholaka (ARKA Gdynia), który ucierpiał po zderzeniu z Diego (Cracovia)
45+1
2 minuty doliczone do pierwszej połowy, ale pewnie potrwa ona dłużej, bo jest kolejna przerwa w grze
45+2
Warcholak (ARKA Gdynia) może kontynuować grę
45+3
Strózik zabrał piłkę Marciniakowi (ARKA Gdynia), ale niecelnie dośrodkował
45+4
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. ARKA PRZEGRYWA W KRAKOWIE 0:1
Obie zespoły zaprezentowały podobną taktykę. Zostały nastawione na walkę i szukanie stałych fragmentów gry. Dlatego było mało płynnych akcji, a sporo niedokładności i niecelny podań. Arka była częściej przy piłce (52:48), ale przegrywa, gdyż nie znalazła recepty na Covilo (Cracovia), choć doskonale wiedziała, że ten piłkarz doskonale gra głową. Kapitan "Pasów" najpierw sam zatrudnił Steinborsa (ARKA Gdynia), a potem zaliczył asystę przy jednym golu tej połowy.
Arka, grająca bez klasycznego napastnika, zatrudniła bramkarza gospodarzy po uderzeniach z dystansu. Pesković (Cracovia) musiał wykazać klasę, broniąc uderzenia Piesio (ARKA Gdynia) i Zbozienia (ARKA Gdynia). Natomiast do dopracowania są stałe fragmenty, bo były dalekie wrzuty z autów, dośrodkowania z wolnych i rogów, ale efektu bramkowe brak.
46'
Cracovia przeprowadza w przerwie zmianę. Boisko opuszcza kapitan tego zespołu Covilo, który zgłosił kontuzję mięśniowo, w jego miejsce wchodzi Datković.
46'
drugą połowę rozpoczęła Cracovia. Datković to nominalny obrońca, ale teraz ustawiony tam, gdzie grał Covilo, czyli jako defensywny pomocnik
46'
Arka bez zmian w składzie, mimo niekorzystnego wyniku
48'
nieudane zagranie Hernandeza (Cracovia). Piłka za bramką Arki
50'
po raz drugi już w tej połowie Steinbors (ARKA Gdynia) otrzymuje podanie głową od swoich obrońców
54'
Cracovia przygotowuje trzecią zmianę. Czyżby kolejna kontuzja?
54'
Cracovia przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Zenjov, w jego miejsce wchodzi Wdowiak.
54'
Zenjiv też zszedł na skutek kontuzji, a zatem wszystkie zmiany Cracovii wymuszone urazami. Arka ma jeszcze komplet zmian
55'
warto by trener Ojrzyński zaczął ofensywne roszady
56'
Sołdecki (ARKA Gdynia) rzucił się pod nogi Hernandezowi (Cracovia), który był w polu karnym. Dlatego Hiszpan musiał podnieść piłkę i uderzył nad poprzeczką
57'
znów Warcholak (ARKA Gdynia) zwija się z bólu na murawie. Tym razem trafiony głową w plecy przez Strózika
58'
59'
zablokowany strzał Piątka z pola karnego
59'
szybka odpowiedź Arki. Szwoch (ARKA Gdynia) wywalczył róg
59'
[1:1] ARKA Gdynia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Kriwiec. Po dośrodkowaniu z rogu Szwocha Cracovia wybiła piłkę na ponad 30 metrów od własnej bramki. Natychmiast uderzył Kriwiec. Był jeszcze rykoszet od głowy Dimuna i Pesković nawet nie interweniował, gdyż był w drugim rogu niż wpadła do bramki piłka
60'
w strzałach celnych obecnie 3:3
64'
dużo walki na boisku. Arka próbuje zdominować Cracovię i podążyć po zwycuięstwo
66'
rozgrzewa się Jankowski
67'
ARKA Gdynia przeprowadza pierwszą zmianę. Boisko opuszcza Piesio, w jego miejsce wchodzi Jankowski.
67'
dla Jankowskiego (ARKA Gdynia) to debiut w Arce. Zajmuje miejsce w ataku
68'
kontra Wodowiaka, ale wyszedł z piłką poza boisko
69'
błąd Peskovicia (Cracovia) po dośrodkowaniu Warcholaka (ARKA Gdynia). Niewiele brakowało, aby do wypuszczonej piłki doszedł Jankowski (ARKA Gdynia). Bramkarz naprawił swój błąd
72'
wzrosła przewaga Arki w posiadaniu piłki 55:45
74'
indywidualna akcja Kuna, założył "siatkę" rywalowi, ale niecelnie podał w pole karne
75'
Żółtą kartką został ukarany Zbozień (ARKA Gdynia) po faulu na Wdowiaku
77'
jeszcze dwie zmiany ma trener Arki. Rozgrzewa się Janus
78'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Kun, w jego miejsce wchodzi Janus.
79'
zmiana na skrzydle Arki
79'
Zbozień (ARKA Gdynia) sfaulował Hernandeza (Cracovia) na wysokości własnego pola karnego. Ma szczęście, że nie dostał drugiej żółtej kartki, bo musiałby opuścić boisko
80'
Steinbors (ARKA Gdynia) piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Hernandeza (Cracovia)
80'
gra przerwana, bo w polu bramkowym Arki leży Helstrup (ARKA Gdynia)
80'
duński obrońca został "zgnięciony" przez własnego bramkarza, a jednego z piłkarzy Cracovii. Wszyscy skakali do górnej piłki
82'
Helstrup (ARKA Gdynia) może kontynuować grę. To ważne, bo na ławce nie ma żadnego środkowego obrońcy
83'
Kriwiec (ARKA Gdynia) wybił piłkę na róg
84'
Sołdecki (ARKA Gdynia) wybił piłkę po dośrodkowaniu Hernandeza (Cracovia) z rogu
85'
coraz więcej chaosu na boisku
87'
Cracovia stara się atakować. Arka od kilku minut częściej gra na własnej połowie
87'
niesamowita interwencja Steinborsa (ARKA Gdynia). Pięścią prawej ręki wybił piłkę, która zmierzała w lewy róg jego bramki. Strzelał głową Wdowiak (Cracovia), dośrodkowywał Diego (Cracovia)
88'
po rogu Cracovii, kolejny róg dla Cracovii, a pomiędzy nimi sędzia skonsultował się z VAR
89'
znów dobra interwencja Steinborsa (ARKA Gdynia). Wybija piłkę na róg
89'
[2:1] Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Piątek. Znów Arka zaskoczona po rogu, który wykonał Hernandez. Najwyżej wyskoczył Piątek i głową wpakował piłkę do siatki
90'
4 minuty doliczone
90'
ARKA Gdynia przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Jurado, w jego miejsce wchodzi Marciniak.
90+1
drugi napastnik na boisku. Czy nie za późno?
90+2
Po strzale Jurado odgwizdany spalony Arki. Ale gdynianie sygnalizują zagranie ręką rywali
90+3
sędzia po konsultacji z VAR sędzia nakazuje grać dalej
90+4
kontra Cracovii 3 na 3, ale Piątek (Cracovia) nie zainteresowany atakowaniem, biegnie do narożnika, by zyskać na czasie
90+5
Kriwiec (ARKA Gdynia) wrzucił piłkę na głowę Jurado. Hiszpan strzelił w środek bramki. Pesković (Cracovia) obronił
90+5
KONIEC MECZU. ARKA PRZEGRAŁA Z CRACOVIĄ 1:2
Arka zginęła w Krakowie od własnej broni. Wszystkie gole padły po rogach, ale 2:1 w tych sytuacjach i w całym meczu wygrała Cracovia. Po wyrównaniu przez Kriwca gdynianie zbyt szybko przystąpili do bronienia jednego punktu. Gospodarze zaatakowali. Co prawda tak jak przez większą część meczu obie drużyny, także i w końcówce robili do chaotycznie, ale dobili się do stałego fragmentu, który rozstrzygnął mecz.
Dopiero wówczas trener Ojrzyński wprowadził do gry drugiego napastnika. Szkoda, że tak późno, bo Jurado w doliczonym czasie gry doszedł do dwóch sytuacji. Niestety, żadnej nie wykorzystał. Refleksem nie popisał się także debiutujący w Arce Jankowski (ARKA Gdynia), który przy wyniku 1:1 mógł wykorzystać błąd Peskovicia (Cracovia), ale dał czas bramkarzowi na naprawieniu swojego błędu.

16 Sandecja Nowy Sącz 26 4 11 11 24:39 23
* Lechia Gdańsk została 14.12.2017 roku pozbawiona jednego punktu za naruszenie przepisów Podręcznika Licencyjnego dotyczące kryterium F.09 mówiącego o braku przeterminowanych zobowiązań

* Górnik Zabrze 5.03.2018 został ukarany odebraniem 3 punktów za wygraną walkowerem z Piastem w Gliwicach, gdyż uznano, że kibice tego klubu sprowokowali miejscowych do chuligańskich zachowań

*Po 30 kolejce nastąpi podział na grupę mistrzowską (8 najlepszych drużyn) i grupę spadkową (8 kolejnych) z zaliczeniem wszystkich, dotychczasowych punktów. Drużyny zagrają w grupie każdy z każdym, ale bez rewanżów.
Tabela wprowadzona: 2018-03-05

Wyniki 26 kolejki

• Cracovia - ARKA GDYNIA 2:1 (1:0)
  • Zagłębie Lubin - LECHIA GDAŃSK 0:0
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock 1:2 (1:0)
  • Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 0:0
  • Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0:0
  • Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1 (1:0)
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
  • Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0:3 (mecz przerwany w 81. minucie z powodu burd na sektorze gospodarzy przy prowadzeniu Piasta 1:0. Komisja Ligi orzekła walkower na korzyść Górnika, a jednocześnie zabrała 3 punkty zabrzanom, gdyż stwierdziła, że kibice tego klubu sprowokowali miejscowych)

Opinie (248) ponad 20 zablokowanych

• ) (14)

Szkoda...ale jak się wprowadza drugiego napastnika w 90-tej minucie to niestety.Nie można wygrać meczu 8 obrońcami...Trenerowi radzę strategię piłki przestudiować,ewentualnie w fife menedżera się zagłębić.Ustawienie 1-4-4-2 od początku meczu i idziemy na miszcza.Cóż,odpalam iksboksa i zaraz z Cracovią pojadę 10-0)

• 96 9

• Trener Ojrzynski 1945 % poparcia ! (6)

• 18 7

• I 1930 też!

• 11 4

• buhahhahahah :) zabolał hashtag 1929% poparcia, bo pustaki sklonowały :) (4)

• 14 8

• znasz co to ironia śledziu????? (3)

Zresztą w plagiatach nikt was nie pobije
          - hymn River Platte
          - hasło plagiat Liverpoolu
          macie coś swojego? nawet stadion nie wasz........zapomniałem macie korty, chociaż też nie ponieważ korty są Rysia

• 15 5

• Mandziara 1929% poparcia!

• 2 1

• (1)

Beton a wy macie ??? co Lechia ma na własność ??

• 2 0

• Trójmiasto

• 1 0

• Bałtyk Gdynia Śródmieście (2)

W Krakowie wśród serdecznych przyjaciół żydy śledzie zżarły.

• 14 10

• A co to jest (1)

Bałtyk Gdynia Śródmieście?

• 4 0

• Arka Gdynia Pekin !

• 0 1

• Ahahahahaha...jaka piekna niedziela (1)

Jak tam sledziki?

• 9 9

• No Piękna bo Lechia idzie ku spadkowi :)

• 1 0

• Do Zarządu , Włąściciela

Karnetu nie kupię, biletu też .

Obudzicie się w I lidze a tam juz kaski dla Was też nie będzie .

Oszukujecie KIBICÓW , a z tym daleko nie zajedziecie .

Drużyna gra anty futbol bo ma anty - trenera .

Co był tani czy za darmo ?

• 6 4

• Ale kopanina

Aut ,faul ,rożny ,i to na tyle zero gry :-(

• 0 0

• Zal.... (2)

To dramat w 3 aktach! Ojrzynski zamiast całować Jezuska i wierzyć w cuda powinien zacząć grać napastnikami.... i to dwoma a nie wpuszczać w 91 minucie pierwszego...bo nie mówcie mi że Jankowski z biegu jest napastnikiem wkomponowanym w Arkę! Tu czas na zmiany przynajmniej w mentalności trenera! Pytam się gdzie jest WŁASCICIEL???? na 100% mamy grupe spadkową...ale podziękujmy trenerowi za to!
    I nie chce się zagłębiać w statystyki...ile Cracovia miała stałych fragmentów i strzeliła dwie bramki a ile my mieliśmy i ZERO bramki. A Pana trenera strategia laga do przodu i 20 dośrodkowań z autu na mecz w pole karne najwyraźniej nic nie dają! Może czas zacząć sie uczyć grać piłką po ziemi???? To nie siatkówka albo koszykówka żeby tak rzucać!

• 102 9

• Derby z Lechią jeszcze 2 razy zagracie, ale to dobrze, bo to pewne 6 punktów dla Lechii

Ten wasz nowy napastnik to czapki z głów, ale ze śmiechu, ale no cóż jaki właściciel takie wzmocnienia

• 12 10

• Tak jak kiedyś Fornalik miał pomysł- B łaszczykowski do Lewandowskiego

Tak Ojrzyński ma pomysł- na aut i na gola...
      Żenua.
      Szwoch te stałe fragmenty maskara. dlaczego tego wszystkiego nie bił kriwiec?
      Nie jestem trenerem, nie nam się na tym, ale wiem, że gdyby Kriwiec to bił, było by na maksa zagrożenie!!!

• 14 3

• Tak śmiali się z Lechii, a arka zagrała jeszcze większy piach!!!!!!! (11)

Wstyd i żenada ta arka, a tak na marginesie to sędzia nie źle drukował...... Zbozień i Piesio powinni dostać po czerwonej kartce i jeszcze dołożył 1 minutę do doliczonego czasu gry, aby arka mogła wyrównać.

Widzę śledziki że derby zagramy jeszcze 2 razy, a to pewne 6 punktów dla Lechii

• 94 54

• (3)

Piesio nawet tej żółtej nie powinien dostać, a o Zbozienia to w ogóle nie wiadomo o co chodzi. Sędzia drukował derby, nawet w niewydrukowanej tabeli weszło (czyli wyłączające druki sędziów) nie zaliczyli lechii punktów z Gdyni.
      pustak płacze, że sędzia dołożył 1 minutę... to przypomnij sobie ile dołożył lechii w derbach

• 5 10

• tak, tak wszyscy arkę krzywdzą i ona taka biedna, a 43 kupione i udowodnione mecze to taka wpadka w czasie pracy u sledzi

od 10 lat jesteście bici w derbach i to są fakty śledziu

• 14 8

• (1)

Prostackie Weszło i ich "niewydrukowana" (czyli de facto sugerująca korupcje, ale nie wspominająca o dowodach...) niczego nie przesądza. Wszelkie takie tabele to jedynie mądralowanie domorosłych ekspertów na podstawie tego co można zobaczyć w skrótach. A w skróty często wiele pomijają.

• 2 0

• w derbach był ewidentny karny - nie jakaś popierdółka jak np. dziś dla Legii

co więcej - dla Augustyna moim zdaniem również czerwona za kopnięcie w Kuna, choć sędzia się wybroni twierdząc, że Augustyn nigdy nie potrafi kopnąć tam gdzie chce - słabe, ale się wybroni... niemniej karny i remis

• 4 1

• Lechia i tak jest najlepszym klubem na Pomorzu (1)

• 12 16

• LGBT - oficjalnie jakiś klubik LG i Bastion Tczew, ale kumaci wiedzą, że LGBT to coś więcej ;)

• 2 3

• Drukował ? (3)

Z ręka pasiaka o tym mowisz ?

• 5 0

• Nie mówię, a piszę o dwóch czerwonych kartach dla Piesia i Zbozienia!!!! (2)

a, ręki nie było rozstrzygnął to VAR śledziu

• 2 4

• ale za co te czerwone? bo np. da Augustyna w derbach chętnie ci wytłumaczę, za co się należała czerwień

• 4 0

• tam Varu nie było !!!!?!!!?!?! tak się znasz dziecko. 13 lat ma i sie spina ZAL

• 0 0

• myslisz ze to ze arka gra piach coś zmienia w opini o lechii? nic, ten sam piach. po prostu chłopczyku grzejesz się bandą drewien w polsce, oni graja pół piłkę , w europie smiech na sali i kupa mułu, no ale tobie moze to wystarcza do szczęście. podniecej się dalej na tej śmiesznej lidze

• 0 0

• Tak się z Lechii nabijacie (15)

A sami taki sam syf gracie

• 125 31

• Mów co chcesz, ale Arka i tak jest wyżej w tabeli. (9)

• 18 25

• (1)

Haha,jeszcze rybko:) jeszcze ale to się zmieni

• 23 11

• O nie, to musi być prawda ze nas wyprzedzą bo kibic Lechii tak mówi.