Fosfory Cup z wynalazkiem

16 stycznia 2003 (artykuł sprzed 19 lat)
s.
Lechia Gdańsk wygrała halowy turniej Fosfory Cup, organizowany dla trampkarzy rocznika 1990 przez Stefana Dutko. W finale turnieju, który odbył się w Trąbkach Wielkich, podopieczni Marka Szutowicza pokonali zespół SWEiSMP Arka.

Finał był powtórką sprzed rok i znowu miał bardzo dramatyczny przebieg. Biało-zieloni prowadzili już 3:0, ale nie utrzymali przewagi. O ich sukcesie przesądziły rzuty karne. W drodze do finału Lechia odniosła komplet 9 zwycięstw, więc gdy rozdzielano nagrody indywidualne lechiści zasłużenie odbierali honory: Sebastian Krysiński dla najlepszego zawodnika, Kacper Tułowiecki dla najlepszego golkipera oraz najskuteczniejsi - Bartosz Rychłowski (10 goli) i Michał Księżny (9). Znakomite recenzje zebrał Adrian Sulima, arkowiec "wynaleziony" przez Jacka Dziubińskiego w Gniewinie.

LECHIA: K. Tułowiecki, Adam Liszewski, S. Krysiński, Piotr Malinowski, B. Rychłowski, Paweł Filipowicz, Łukasz Rutkowski, Rafał Kuźniarski, Patryk Peterek, Łukasz Andrychowski, Dominik Arendt, M. Księżny.

s.

Opinie (10)

 • Dutko!

  A które miejsce ty zająłeś jako organizator!!!Zawsze wygrywasz a tu dałeś d***!!!Postaraj się w końcu wygrać, bo w TLH też dajesz d***!!!Kręcisz lody.Wasilczuk,Cywiński i słynny Dutko!!!Pomyśl o seniorach i kasie którą bierzesz!!!

  • 0 0

 • Wynalazek

  Dutko jaki to turniej"Fosfory Awante Cup z wynalazkiem " znowu wymyśliłeś Nie bądź du***** i zacznij porządną robotę a nie zawsze na szarym końcu!

  • 0 0

 • Dutko

  Dutko jest ok....
  Tak trzymaj!!!
  Nie zrażaj się, bo zawsze coś robisz ,a inni Ci to zazdroszczą.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.