Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3:0. Prezenty przy golach dla lidera

13 września 2020 (artykuł sprzed 3 lat)

Jesus Jimenez (nr 9) otworzył wynik meczu w Zabrzu. Karol Fila (z lewej) po raz pierwszy w tym sezonie nie zagrał w "11", gdyż Piotr Stokowiec postanowił zestawić skład w polu wyłącznie z zawodników, z którymi pracował przez ostatnie dwa tygodnie. Jesus Jimenez (nr 9) otworzył wynik meczu w Zabrzu. Karol Fila (z lewej) po raz pierwszy w tym sezonie nie zagrał w "11", gdyż Piotr Stokowiec postanowił zestawić skład w polu wyłącznie z zawodników, z którymi pracował przez ostatnie dwa tygodnie.

Lechia Gdańsk przegrała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 0:3 (0:1) w meczu 3. kolejki ekstraklasy. Lider tabeli był zespołem zdecydowanie lepszym, a jeszcze otrzymywał prezenty od biało-zielonych przy każdym z goli. Rafał Pietrzak zagrał ręką w polu karnym, Maciej Gajos stracił piłkę przed własną "16", a Mario Maloca wybił futbolówkę prosto na strzał z woleja rywala. Piotr Stokowiec zmienił skład i taktykę, ale w ofensywie nadal jego podopieczni nie potrafią wyzwolić drzemiącego w nich potencjału. Nie mieli też szczęścia do decyzji sędziowskich.

Paixao
  • 56' 24 Sobczyk Zmiany 21 Krawczyk
  • 71' 6 Prohazka Zmiany 3 Kubica
  • 71' 17 Nowak Zmiany 20 Ściślak
  • 46' 77 Kobryń Zmiany 19 Fila
  • 46' 20 Conrado Zmiany 21 Sopoćko
  • 59' 28 Paixao Zmiany 9 Zwoliński
  • 59' 15 Saief Zmiany 11 Mihalik
  • 81' 8 Haydary Zmiany 32 Vikri
  • 34' Jimenez karny
  • 60' Nowak
  • 81' Ściślak
  • 52' Koj
  • 57' Prohazka
  • 88' Sopoćko

po ligowej przerwie obie drużyny wracają osłabione

Wyrwy na środku defensywy Lechii Gdańsk i Górnika Zabrze

Górnik po dwóch kolejkach był liderem, ale Lechia potrafi grać w Zabrzu, gdyż nie przegrała tam 8 ostatnich meczów

Dobre losowanie Lechii Gdańsk w Pucharze Polski. Blisko i teoretycznie łatwy przeciwnik

w piłkarzy wierzy m.in. miasto Gdańsk, które z tytułu promocji przeznaczyło dla klubu blisko 6 mln zł w drugiej połowie 2020 roku

Lechia Gdańsk otrzyma blisko 6 milionów złotych za promocję miasta jesienią 2020

w poprzednich latach przerwa ligowa we wrześniu w istotny sposób zmieniała wyniki Lechii

Jak wrześniowa przerwa na reprezentację zmieniała wyniki Lechii Gdańsk w ostatnich latach?

dwaj piłkarze wrócili w dobrych nastrojach po zwycięstwie nad Rosją w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy, ale w Lechii stracili miejsce w "11", gdyż trener Stokowiec postawił na tych, z którymi trenował przez pełne 2 tygodnie

Karol Fila i Tomasz Makowski, piłkarze Lechii Gdańsk bliżej awansu do Euro U-21

Równolegle prowadzimy relację na żywo z meczu hokejowego

LIVE: Stoczniowiec Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie

w Lechii aż 5 zmian w porównaniu z przegranym meczem z Rakowem

Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 1:3 - relacja, foto, video, oceny piłkarzy i trenera

ławka rezerwowych Lechii: 1 Alomerović, 9 Zwoliński, 11 Mihalik, 19 Fila, 21 Sopoćko, 31 Udovicić, 32 Vikri, 36 Makowski, 80 Kryeziu
Górnik w miejsce Bochniewicza wstawił Koja. Zmiana także na prawym wahadle. Debiutuje Grek Masouras
ławka rezerwowych Górnika: 1 Kudła, 3 Kubica, 7 Rostkowski, 11 Ryczkowski, 16 Pawłowski, 18 Hajda, 20 Ściślak, 21 Krawczyk, 44 Bainović
piłkarze na boisku. Lechia w stalowych strojach, Górnik na biało
z trybun wulgarnie pod adresem Lechii. Biało-zieloni nie mogą odpowiedzieć, bo goście nie są wpuszczani nadal na mecze ekstraklasy
przed meczem minuta ciszy na cześć jednego z założycieli Górnika w 1946 roku
1'
od środka rozpoczął mecz Górnik
3'
Koj (Górnik Zabrze) wybił piłkę poza boisko po dośrodkowaniu Conrado (LECHIA Gdańsk)
3'
kombinacyjnie rozegrany rzut rożny przez Lechię. Saief (LECHIA Gdańsk) najpierw wymienił piłkę z Gajosem (LECHIA Gdańsk), a potem dośrodkował. Maloca (LECHIA Gdańsk) próbował strzału, a jeszcze na dobitkę czaił się Paixao (LECHIA Gdańsk), ale piłkę przejął Chudy (Górnik Zabrze)
6'
Górnik próbuje pressingiem na połowie Lechii utrudniać jej rozegranie piłki
7'
Paixao (LECHIA Gdańsk) ma pretensje do arbitra, że nie odgwizdał faulu na nim Koja, gdy kapitan Lechii próbował dojść do piłki wybitej z własnego pola karnego przez Gajosa (LECHIA Gdańsk). Gdyby był faul, powinna być i czerwona kartka dla obrońcy Górnika
10'
zbyt mocne dośrodkowanie Janży (Górnik Zabrze). Piłka wyszła bezpośrednio za bramkę Lechii
11'
rzut rożny dla Górnika
11'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) z kłopotami piąstkuje piłkę po strzale głową Sobczaka i po dośrodkowaniu z narożnika boiska Manneh (Górnik Zabrze)
12'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) zagrywa poza własnym polem karnym
12'
obie drużyny starają się szybko przedostać pod bramkę, gubiąc jednocześnie obrońców prostopadłymi podaniami
13'
na spalonym Paixao (LECHIA Gdańsk)
13'
Conrado (LECHIA Gdańsk) próbował dograć do Paixao (LECHIA Gdańsk), ale odgwizdany znów spalony
15'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu Janży (Górnik Zabrze)
17'
na razie dużo niedokładności z obu stron
18'
po przechwycie Saiefa (LECHIA Gdańsk) Paixao (LECHIA Gdańsk) spróbował przelobować bramkarza ze środka boiska. Nie trafił w bramkę, a Chudy (Górnik Zabrze) zdążył wrócić na linię bramkową
19'
nieporozumienie między Paixao (LECHIA Gdańsk) a Haydarym (LECHIA Gdańsk) przed polem karnym Górnika, chwilę wcześniej kiks Sobczyka (Górnik Zabrze) przy strzale
21'
Górnik częściej przy piłce, Lechia czeka na okazję do kontry
25'
dobry wślizg Malocy (LECHIA Gdańsk), ale Jimenez (Górnik Zabrze) i tak był na spalonym
27'
strata Lechii przy wyprowadzeniu piłki. Kuciak (LECHIA Gdańsk) broni strzał Sobczyka (Górnik Zabrze)
28'
Chudy (Górnik Zabrze) interweniuje poza własną "16", bo Paixao (LECHIA Gdańsk) blisko dojścia do prostopadłego podania od Conrado (LECHIA Gdańsk)
29'
Chudy (Górnik Zabrze) tym razem przejął piłkę po zagraniu Gajosa (LECHIA Gdańsk) w kierunku Haydary'ego (LECHIA Gdańsk)
29'
dobry pomysł Lechii na akcję, ale brakuje precyzji w tych długich i prostopadłych podaniach
30'
kolejny spalony w Lechii. Tym razem Gajos (LECHIA Gdańsk)
31'
najładniejsza akcja Lechii, którą rozpoczął Conrado (LECHIA Gdańsk). Chudy odbił piłkę po próbie strzału Paixao, do którego podawał Haydary, ale też wyrzucił Portugalczyka do uderzenia z ostrego kąta
31'
doskonała interwencja Kuciaka (LECHIA Gdańsk) po strzale Prohazki (Górnik Zabrze)
32'
sędzia dyktuje rzut karny dla Górnika. Uznał, że próbie wybicia piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nowaka ręką zagrał Pietrzak, próbując blokować Gryszkiewicza
33'
piłkarze Lechii protestują, sędzia czeka na konsultację z VAR
34'
[1:0] Górnik Zabrze STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Jimenez z rzutu karnego. Hiszpan zmylił Kuciaka, który próbował pójść w prawy róg bramki, gdy piłka trafiła w lewy narożnik bramki
36'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) poza własną "16" wybił piłkę spod nóg Jimeneza (Górnik Zabrze)
37'
znów na spalonym w tym meczu Paixao (LECHIA Gdańsk)
38'
kolejny rzut rożny dla Górnika
38'
po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nowaka (Górnik Zabrze) strzelał Prohazka (Górnik Zabrze). Uderzenie zablokował Kopacz (LECHIA Gdańsk)
38'
sędzia przerwał grę i znów czeka na podpowiedź VAR sytuacji z pola karnego Lechii
39'
tym razem nie ma karnego, ale sędzia sprawdzał, czy nie było zagrania ręką Malocy (LECHIA Gdańsk)
40'
strzał Jimeneza (Górnik Zabrze) nieznacznie nad poprzeczką
42'
Pietrzak (LECHIA Gdańsk) zablokował strzał Sobczyka (Górnik Zabrze). Korner dla gospodarzy
42'
bez zagrożenia dla Lechii po dośrodkowaniu Nowaka (Górnik Zabrze) z narożnika boiska
43'
szczęście przy Lechii. Po dośrodkowaniu Gryszkiewicza (Górnik Zabrze) zamykający akcję Sobczyk (Górnik Zabrze) z kilku metrów spudłował
43'
Chydy wynił piłkę na rzut rożny piłkę po dośrodkowaniu Haydary'ego (LECHIA Gdańsk)
44'
kiks Malocy (LECHIA Gdańsk) przy próbie strzału po dośrodkowaniu z narożnika boiska Pietrzaka (LECHIA Gdańsk)
45'
Jimenez (Górnik Zabrze) wyszedł z kontrą. Przed polem karnym faulem powstrzymał go Kubicki (LECHIA Gdańsk)
45'
po strzale z rzutu wolnego Nowaka (Górnik Zabrze) piłka odbiła się od muru piłkarzy Lechii i wyszła poza bramkę
45'
60 sekund doliczonych do pierwszej połowy
45+1
Sobczyk (Górnik Zabrze) zbiegł na tzw. pierwszy słupek i strzelił niecelnie po dośrodkowaniu z narożnika boiska Manneh (Górnik Zabrze)
45+1
Conrado (LECHIA Gdańsk), mimo że uderzał z narożnika pola karnego i był mocno naciskany przez Wiśniewskiego (Górnik Zabrze), tak uderzył, że Chudy (Górnik Zabrze) musiał wybić piłkę na rzut rożny
45+1
nieczysty strzał Gajosa (LECHIA Gdańsk) po dośrodkowaniu z narożnika boiska Saiefa (LECHIA Gdańsk)
45+1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. GÓRNI ZABRZE - LECHIA GDAŃSK 1:0
Rzut karny, po którym Górnik zdobył prowadzenie, miał miejsce po dość przypadkowej sytuacji, ale z przebiegu gry trzeba przyznać, że prowadzenie Górnika jest zasłużone. Gospodarze częściej byli przy piłce i częściej strzelali.
Lechia widać, że po zmianach w składzie ma duży potencjał w ofensywie, ale w Zabrzu zbyt rzadko go pokazywała, a gdy już do tego dochodziło, to brakowało precyzyjnego strzału bądź ostatniego podania.
w przerwie intensywnie rozgrzewają się Fila i Sopoćko
46'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Kobryń, w jego miejsce wchodzi Fila.
46'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Conrado, w jego miejsce wchodzi Sopoćko.
46'
drugą połowę rozpoczęła Lechia
47'
kolejna udana interwencja Kuciaka (LECHIA Gdańsk) po akcji i strzale Sobczyka (Górnik Zabrze)
47'
Trener Stokowiec zdecydował się na podwójną zmianę, gdyż Kobryń (LECHIA Gdańsk) był jedynym młodzieżowcem w "11", a Fila (LECHIA Gdańsk) już nim nie jest. Dlatego musiał wejść wraz z nim młodzieżowiec. Nieco tylko dziwi, że zszedł Brazylijczyk, bo należał do wyróżniających się piłkarzy biało-zielonych
49'
Wiśniewski (Górnik Zabrze) ostro zaatakował Haydary'ego (LECHIA Gdańsk) na wysokości własnego pola karnego, ale sędzia uznał, że zgodnie z przepisami, choć piłkarz Lechii padł na murawę
51'
teraz Haydary (LECHIA Gdańsk) fauluje w pojedynku z Masourasem (Górnik Zabrze)
52'
Żółtą kartką został ukarany Koj (Górnik Zabrze).
53'
Wiśniewski (Górnik Zabrze) wybił piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Saiefa (LECHIA Gdańsk), który gra teraz na skrzydle
54'
bez zagrożenia dla Górnika po dośrodkowaniu Saiefa (LECHIA Gdańsk) z narożnika boiska
56'
Górnik Zabrze przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Sobczyk, w jego miejsce wchodzi Krawczyk.
57'
Żółtą kartką został ukarany Prohazka (Górnik Zabrze) po brzydkim faulu na Gajosie
57'
rozgrzewa się Zwoliński
58'
Chudy (Górnik Zabrze) przejął piłkę po dośrodkowaniu Pietrzaka (LECHIA Gdańsk)
58'
razem ze Zwolińskim wejdzie na boisko Mihalik
59'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Paixao, w jego miejsce wchodzi Zwoliński. Opaska kapitańska przekazana Kuciakowi
59'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Saief, w jego miejsce wchodzi Mihalik.
60'
[2:0] Górnik Zabrze STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Nowak. Piłkarz Górnika przejął przed polem karnym Lechii Gajosa, wpadł w "16", ograł Malocę i strzelał pod poprzeczkę bramki Kuciaka
61'
Chudy (Górnik Zabrze) doskonale broni po szybkiej kontrze rezerwowych. Po długi przerzucie Fili (LECHIA Gdańsk), Mihalik (LECHIA Gdańsk) podał w pole karne, a strzał Zwolińskiego (LECHIA Gdańsk) w środek bramki
62'
bez zagrożenia dla Górnika po rzucie rożnym Lechii
63'
Kubicki (LECHIA Gdańsk) głową podaje do Kuciaka (LECHIA Gdańsk) sprzed własnej "16"
66'
sędzia odgwizdał faul Haydary'ego (LECHIA Gdańsk) na Koju, choć wydawało się, że było odwrotnie
66'
Koj (Górnik Zabrze) potrzebuje pomocy medycznej
67'
Górnik na razie w "10"
68'
Koj (Górnik Zabrze) wraca na boisko
69'
mocny strzał Gajosa (LECHIA Gdańsk) sprzed "16", ale nie trafił w bramkę
70'
Pietrzak (LECHIA Gdańsk) uprzedził Krawczyka (Górnik Zabrze), gdyby nie to napastnik Górnika były w 100-procentowej sytuacji
71'
zablokowany strzał po dośrodkowaniu z narożnika boiska Nowaka (Górnik Zabrze)
71'
Górnik Zabrze przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Prohazka, w jego miejsce wchodzi Kubica.
71'
Górnik Zabrze przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Nowak, w jego miejsce wchodzi Ściślak.
73'
Fila (LECHIA Gdańsk) wywalczył rzut rożny i miał ochotę, aby go wykonać, ale nie pozwolił na to Pietrzak (LECHIA Gdańsk)
74'
i jeszcze jeden korner
74'
Gryszkiewicz (Górnik Zabrze) wybił piłkę po dośrodkowaniu Pietrzaka (LECHIA Gdańsk) z narożnika boiska, a gdy ponowił dośrodkowanie Haydary (LECHIA Gdańsk) piłkę przejął Chudy (Górnik Zabrze)
75'
po zbyt krótkim wybiciu piłki przez Malocę (LECHIA Gdańsk) niecelny strzał w bardzo dobrej sytuacji Krawczyka (Górnik Zabrze)
77'
dośrodkowanie Janży (Górnik Zabrze) w ręce Kuciaka (LECHIA Gdańsk)
78'
teraz to Górnik może grać z kontry, bo Lechia stara się atakować. w dobrej sytuacji piłka odskoczyła od nogi Jimenezowi (Górnik Zabrze), ale jeszcze będzie korner dla gospodarzy
78'
w rzutach rożnych remis 7:7
78'
Kopacz (LECHIA Gdańsk) faulowany przy próbie wybicia piłki po dośrodkowaniu z narożnika boiska Górnika
78'
Kopacz (LECHIA Gdańsk) potrzebuje pomocy medycznej
79'
Lechia na razie w "10"
80'
Kopacz (LECHIA Gdańsk) wraca na boisko
80'
Fila (LECHIA Gdańsk) nie pozwolił na strzał Jimenezowi (Górnik Zabrze)
81'
LECHIA Gdańsk przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Haydary, w jego miejsce wchodzi Vikri.
81'
[3:0] Górnik Zabrze STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Ściślak. Lechia zaskoczona po rozegraniu rzutu z autu. Maloca wybił piłkę przed pole karne po dośrodkowaniu Krawczyka, a tak Ściślak uderzył z pierwszej piłki nie do obrony. Futbolówka nim znalazła się w siatce, odbiła się jeszcze od słupka
83'
Górnik nadal atakuje, Lechia sprawia wrażenia załamanej
85'
z rzutu wolnego strzał Kubicy w mur. Próbował dobijać Jimenez (Górnik Zabrze), ale Kuciak (LECHIA Gdańsk) pewnie obronił
87'
na spalonym Jimenez (Górnik Zabrze)
88'
Żółtą kartką został ukarany Sopoćko (LECHIA Gdańsk), który po własnej stracie faulował Masourasa.
89'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) broni po strzale głową Wiśniewskiego (Górnik Zabrze)
89'
wykop Chudego (Górnik Zabrze) prosto na drugie pole karne w ręce Kuciaka (LECHIA Gdańsk)
90'
4 minuty doliczone
90+1
Vikri (LECHIA Gdańsk) wywalczył rzut rożny
90+1
bez zagrożenia dla Górnika po dośrodkowaniu Pietrzaka (LECHIA Gdańsk) z narożnika boiska
90+2
kontra Górnika 4 na 3 po rzucie rożnym Lechii. Kuciak (LECHIA Gdańsk) odbija piłkę po dośrodkowaniu Mosourasa
90+2
jeszcze niecelny strzał Ściślaka (Górnik Zabrze) z dystansu
90+4
gra na połowie Lechii od 2 minut
90+4
KONIEC MECZU. GÓRNIK ZABRZE - LECHIA GDAŃSK 3:0
Górnik wygrał wyraźnie i utrzymał się na szczycie tabeli ekstraklasy, a zarazem pokonał Lechię po raz pierwszy od 6 lat. Można powiedzieć, że gospodarze wybiegali to zwycięstwo, gdyż pokonali około pięć kilometrów więcej niż Lechia. Z nieustępliwości miejscowych brały się też błędy gdańszczan, które przy stracie bramek przypominały wręcz prezenty. Górnik na bramkę Kuciaka (LECHIA Gdańsk) oddała aż 20 strzałów. Lechia odpowiedziała 6, w tym tylko 2 celnymi. To stanowczo zbyt mało, nawet jeśli czasami były przebłyski możliwości biało-zielonych w ofensywie. Potrzeba większej skuteczności i dokładności pod bramką przeciwnika.
Nie pomogły też decyzje sędziego. Gdy mówimy o kontrowersjach w tym spotkaniu, to wszystkie zostały rozstrzygnięte na niekorzyść biało-zielonych.

16 Cracovia 3 1 2 0 5:4 0
W tym sezonie rozgrywki trwać będą przez 30 kolejek systemem każdy z każdym. Nie będzie rywalizacji w drugiej fazie, w grupach. Zdegradowana zostanie jedynie najsłabsza drużyna, bo od kolejnego sezonu ekstraklasa zostanie powiększona do 18 drużyn.
Cracovia rozpoczęła sezon z pięcioma ujemnymi punktami.
Tabela wprowadzona: 2020-09-14

Wyniki 3 kolejki

• Górnik Zabrze - LECHIA GDAŃSK 3:0 (1:0)
  • Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (0:1)
  • Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
  • Cracovia - Stal Mielec 1:1 (0:0)
  • Warta Poznań - Piast Gliwice 0:0 (0:0)
  • Śląsk Wrocław - Lech Poznań 3:3 (2:3)
  • Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2:2 (1:1)
  • Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2:1 (1:0)

Opinie (341) ponad 20 zablokowanych

• (16)

Szczerze liczyłem na to, że Górnik strzeli więcej goli. Dlaczego? Bo każdy gol to gwóźdź do trumny tego co zarządza tym całym zespołem i każe im grać w taki sposób. Podanie do przodu, seria podań do Kuciaka i wykop na aferę. Od tego aż oczy bolą. Kto ma strzelać? Kto ma rozgrywać? Jedyny plus tego meczu taki, że Egy wszedł i się pokazał moim zdaniem z dobrej strony. Następca trenera? Może Ojrzyński? Nie wiem.. ale wiem, że szczerze bije się z myślami czy dać zarobić Mandziarze na bilecie za najbliższy mecz. Ps. Pisze po omacku, bo wydlubalem sobie oczy po pierwszej połowie.

• 224 17

• Wszystko racja (3)

Ale Ojrzyński to taki sam geniusz jak rudy. Tutaj potrzebny jest jakiś trener ze stażem za granicą, a nie ta polska padlina

• 23 12

• Tacy z doświadczeniem też tu byli, jeden sporo z reprezentacją spędził, a i tak go pogonili bo oczekiwał samodzielności. Niestety, klubem zarządza słaby menadżer, który złapał krowę za cycki i doi.

• 14 2

• Eloelio520 wyp stąd. (1)

To jest artykuł o Lechii, a nie bazgroły o twoim arczanym klubiku i rudym z brukseli.

• 3 15

• dostali tylko 6mln... za "reklamę Gdańska" - przegrali bo POwinni dostać więcej :))))

jakie miasto taka reklama...

• 7 4

• (6)

Grają słabo a to że nie mamy lepszych zawodników to wina braku kibiców i straty z dnia meczowego.

• 3 25

• (2)

Raków pokazal że nie trzeba mieć lepszych piłkarzy żeby grać ofensywnie i zeby chcieli to ogladać ludzie. Lechii Stokowca ogladać na trzeźwo się nie da.

• 25 3

• Każda okazja jest dobra żeby się napić :)

• 5 0

• Jakie miejsca zajmuje rakow na koniec sezonu??

• 1 1

• a z jakiej to przyczyny ma być więcej kibiców? (1)

Kto jest dla kogo? Piłkarze dla kibiców, czy kibice dla piłkarzy? Jakim trzeba być pustym dzbanem, żeby takie głupoty wypisywać.

• 14 4

• Pewnie była gra o mistrza PP i nawet puchary, wtedy nas chwalono i co 9 tyś na meczu! Włącz myślenie Bayernu w Gdańsku nie będzie nigdy. Pewnie Ferrari jeździsz bo VW Ford czy inne auto to złom przy tym!!

• 1 0

• Ten de-bil ciagle to samo z kibicami. Zastanow sie idio-to dlaczego 1/3 Lechistow nie chodzi na Lechie.

Co za kmiot mendziarowy. Czy to ty adamos? Wrociles juz z meczu? Byles w ogole na meczu?

• 8 4

• Obojętnie kto, bo każdy inny lepszy.

• 2 1

• Ja i wszyscy moi kumple juz dawno nie dajemy zarabiac cyrkowi cygana.

Jak go w koncu pogonia. Wrocimy na Lechie.

• 8 1

• Przygotowanie fizyczne klęska,choć tu byłby trenerem Jurgen Ancelotti Klop,nie dałby rady jak wyrzucasz z drużyny Augustyna a kontaktujesz Maloce który nadaje się do pchania karuzeli.

• 14 0

• U ojrzyna taktyką była laga na gdyńskiego Maradonę. Genialny pomysł...