Grupa Wrosystem to przykład firmy, w którym zdefiniowane wartości budują jej markę

3 lipca 2019 (artykuł sprzed 1 roku)

Najstarszy gdański klub sportowy - Gedania 1922 zyskał nowego partnera, a firma Wrosystem znów pokazała, że warto angażować się społecznie. W ramach współpracy zorganizowano I Pomorski Turniej Wrosystem Cup.- Kiedy 12 lat temu zakładałem Wrosystem, starałem się dokładnie sprecyzować cele, jakie chcę osiągnąć. Efektem tego jest dzisiaj firma, która zrealizowała ponad 70 projektów na terenie Europy i zatrudnia prawie 300 pracowników - mówi Piotr Wróblewski, założyciel i właściciel Grupy Wrosystem, specjalizującej się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. - Pozycja w branży, jaką przez lata osiągnęliśmy, daje nam możliwość wykonywania prac na rzecz tak znaczących podmiotów, jak np. Szpital Uniwersytecki w Kilonii czy też Niemiecki Bank Federalny. Jednym z ciekawszych projektów, który obecnie realizujemy, jest również Hotel CarLoft w Düsseldorfie - dodaje Piotr Wróblewski.
Oprócz podstawowej działalności firma Wrosystem angażuje się również w inicjatywy o charakterze społecznym. Nie tak dawno została partnerem wspierającym najstarszy gdański klub sportowy - Gedania 1922. W ramach współpracy zorganizowano I Pomorski Turniej Wrosystem Cup, którego ideą jest propagowanie ducha sportu wśród dzieci.

- Staramy się uczestniczyć w wydarzeniach, głównie o charakterze sportowym i włączać w to także naszych pracowników. Cieszę się, że tworzymy zespół, który oprócz wspólnej pracy lubi także spędzać ze sobą czas. Dumny jestem z tego, że to, co robimy na rzecz standardów i warunków pracy, zostało docenione przez podmioty i instytucje ogólnopolskie, czego wynikiem jest przyznanie nam tytułu "Pracodawca Roku 2019" - podkreśla Piotr Wróblewski.
Wrosystem nie zwalnia tempa. Jeszcze w tym roku zostanie oddana do użytku nowa siedziba firmy w Pruszczu Gdańskim, a w harmonogram prac do wykonania wpisane są już kolejne projekty.

- Na przestrzeni ostatniego półrocza zwiększyliśmy zatrudnienie o 20 proc. Z racji kontraktów, które będziemy realizować głównie na terenie Niemiec - rozpoczęliśmy rekrutację na stanowiska elektryków i elektromonterów. Szukamy pracowników z doświadczeniem, jak również otwarci jesteśmy na osoby młode, które dzięki nam mogą to doświadczenie zdobyć.
Wrosystem to stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia. Osoby, które chcą dołączyć do zespołu i tworzyć markę Wrosystem - zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem ds. rekrutacji: kom. 660 588 071, adres e-mail: rekrutacja@wrosystem.pl. Więcej informacji na stronie www.wrosystem.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii