Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0:1. 8. miejsce na półmetku sezonu zasadniczego

10 listopada 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
Rafał Sumowski

Lechia Gdańsk

Piłkarze Lechii Gdańsk przegrali u siebie z Pogonią Szczecin 0:1 (0:1). To druga porażka z rzędu i piąty mecz bez zwycięstwa w ekstraklasie biało-zielonych. Na półmetku sezonu zasadniczego są tylko na 8. miejscu, a strata do lidera wzrosła już do 8 punktów. Mecz prowadził Łukasz Smolarow, asystent Piotra Stokowca, gdyż pierwszy szkoleniowiec był po zabiegu laryngologicznym. Przed grą ustanawiano rekord w liczbie osób śpiewających jednocześnie cztery zwrotki hymnu Polski. Według oficjalnych danych frekwencja wyniosła 12161 widzów.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni

Pobierz aplikację: Android | iPhone


LECHIA Gdańsk

12 Kuciak - 36 Makowski, 25 Nalepa, 23 Maloca, 22 Mladenović - 35 Łukasik, 6 Kubicki - 17 Haraslin, 7 Gajos, 27 Wolski - 90 Sobiech
0:1
(0:1)
Miejsce:
Polsat Plus Arena Gdańsk
Sędziowie:
Przybył oraz Boniek, Baranowska
Widzów:
12161

Pogoń Szczecin

1 Stipica - 22 Stec, 13 Triantafyllopoulos, 23 Zech, 15 Matynia - 28 Podstawski, 17 Koźulj - 10 Spiridonović, 27 Kowalczyk, 29 Listkowski - 18 Buksa
  • 62' Wolski [ICO] Peszko
  • 63' 7 Gajos [ICO] 28 Paixao
  • 81' 17 Haraslin [ICO] 18 Arak
[ICO] Zmiany
 • 62' Spiridinović [ICO] 16 Hostikka
 • 66' Listkowski [ICO] 2 Bartkowski
 • 86' 22 Stec [ICO] 9 Frączczak
[ICO] Bramki
 • 9' Koźulj
 • 34' Mladenović
[ICO]Kartki:
 • 16' Kowalczyk
 • 36' Podstawski


LECHIA Gdańsk


Hymn Polski przed meczem Lechia - Pogoń.


Relacja LIVE

Ze względu na planowany wcześniej zabieg laryngologiczny, Lechii nie poprowadzi dziś trener Stokowiec. Pod jego nieobecność na ławce zrobi to asystent Łukasz Smolarow.

- To nie będzie mój debiut w tej roli w ekstraklasie. Już 2012 roku była taka sytuacja, że trener Stokowiec nie mógł prowadzić zespołu przez dwie kolejki i go zastępowałem - przypomina trener Smolarow, który ze Stokowcem współpracuje od 2012 roku, poprzednio w: Zagłębiu Lubin, Jagiellonii Białystok i Polonii Warszawa.

Lechia Gdańsk na Pogoń Szczecin bez Piotra Stokowca

[ICO]
Lechia zaprasza dziś kibiców do wzięcia udziału w próbie bicia rekordu w liczbie osób śpiewających cztery zwrotki hymnu Polski - "Mazurka Dąbrowskiego". Do poprawy jest wynik 3276 osób. Klub uznał, że w przededniu 101. rocznicy odzyskania niepodległości można zmierzyć się z tym wyczynem.

- Bicie rekordu odbędzie się bezpośrednio przed meczem, gdy gracze obu drużyn będą już na boisku. Nad całością będzie czuwała komisja sędziowska - informuje Lechia.
- Lechia Gdańsk nie jest w kryzysie, to za duże słowo. Widać jednak, że coś się wypaliło, poprzednie wyniki uśpiły ten zespół. Dotychczasowi liderzy nie grają na poziomie, do którego nas przyzwyczaili, a letnie wzmocnienia nie spełniają oczekiwań. Nie ma co panikować po czterech meczach bez wygranej, ale widać, że zimą będą potrzebne zmiany personalne - ocenia Jerzy Jastrzębowski, który jako trener 36 lat temu doprowadził Lechię do zdobycia pierwszego w historii klubu Pucharu Polski.

Jerzy Jastrzębowski: Lechia Gdańsk jest uśpiona

- Wystarczą 2-3 wygrane i już będziemy w innej sytuacji. Nie ma paniki. To, co było, bierzemy na klatę i idziemy do przodu - zapewnia Filip Mladenović, który po spotkaniu opuści Gdańsk ze względu na kolejne powołanie do reprezentacji Serbii.

Filip Mladenović: Nie ma paniki

Ławka rezerwowych Lechii: 1 Alomerović - 4 Chrzanowski, 30 Żuk, 55 Dymerski, 77 Kobryń, 9 Lipski, 18 Arak, 21 Peszko, 28 Paixao

Ławka Pogoni: 28 Bursztyn - 2 Bartkowski, 7 Manias, 8 Dąbrowski, 9 Frączczak, 16 Hostikka, 55 Łasicki, 64 Kozłowski, 77 Nunes
W składzie Lechii wymuszone zmiany w obronie. Za kartki pauzuje Fila, którego na prawej stronie zastępuje nominalny defensywny pomocnik Makowski (LECHIA Gdańsk). Na uraz cały czas narzeka natomiast Augustyn, którego tym razem zastępuje Maloca (LECHIA Gdańsk).

Z kolei na ławce zasiadł dziś Peszko, którego na skrzydle zastąpił środkowy pomocnik Wolski (LECHIA Gdańsk). Dziś biało-zieloni z dwoma defensywnymi pomocnikami: Łukasikiem (LECHIA Gdańsk) i Kubickim (LECHIA Gdańsk), który ostatnio zastępował Augustyna na środku obrony.
[ICO]
Rafał Wolski (LECHIA Gdańsk) obchodzi dziś urodziny. Z kolei Dusan Kuciak (LECHIA Gdańsk) przed spotkaniem odebrał pamiątkową koszulkę z okazji 100 występów w barwach Lechii Gdańsk.
[ICO]
Trener Stokowiec, już po zabiegu laryngologicznym, zasiądzie na trybunach. W razie potrzeby, będzie miał kontakt z ławką Lechii.
Jak poinformował spiker, to będzie pierwszy raz na Stadionie Energa Gdańsk, gdy na linii sędziować będzie przedstawicielka płci pięknej, a konkretnie Paulina Baranowska.
[ICO]
Na trybunach głośni kibice gości. Pogoń przyjechali wspierać w liczbie 1000 osób.
Piłkarzy wyprowadzają weterani wojskowi mający za sobą służby w Iraku i Afganistanie.
Kibice wspólnie odśpiewali cztery zwrotki hymnu Polski. Frekwencję tradycyjnie poznamy w przerwie, ale "na oko" widać, że rekord został pobity, bo jest znacznie więcej niż 3500 osób.
[ICO]
A teraz z trybun na odmiany: najpierw "uprzejmości" w stronę gości, następnie skandowanie nazwiska trenera Stokowca.
1'
Od środka mecz rozpoczęła Lechia, która z okazji jutrzejszego święta, gra dziś w czerwonych strojach z białymi wstawkami. Goście na biało.
1'
Wysoko wyszła na Lechię Pogoń.
1'
Faulowany Haraslin (LECHIA Gdańsk).
2'
Wolski (LECHIA Gdańsk) wywalczył rzut rożny.
2'
Łukasik (LECHIA Gdańsk) wrzucał przed bramkę, ale Stipica (Pogoń Szczecin) uprzedził Nalepę (LECHIA Gdańsk), który przypomnijmy, nadal gra w masce ochraniającej złamany w październiku nos.
3'
Rzut rożny dla Lechii.
4'
Aut dla gdańszczan. Wyrzucał będzie Haraslin (LECHIA Gdańsk), który już w tym sezonie zaliczył w ten sposób asystę.
4'
Niestety, nie tym razem. Gajos (LECHIA Gdańsk) uderzał nad bramką.
5'
Pierwszy atak gości. Maloca (LECHIA Gdańsk) zablokował strzał i będzie rzut rożny dla Pogoni.
6'
Nieudana kontra Lechii.
7'
Dość żywy mecz w pierwszych minutach. Obie drużyny starają się dość szybko atakować.
[ICO]
8'
Powinno być 1:0 dla Lechii. Haraslin (LECHIA Gdańsk) dostał prostopadłe podanie, opanował piłkę na raty. "Skręcił" dwóch obrońców i uderzył nad bramką.
[ICO]
9'
[0:1] Pogoń Szczecin STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Koźulj. Pudło Haraslina zemściło się błyskawicznie. Koźujl dostał piłkę przed polem karnym i miał wystarczająco dużo miejsca, aby celnie przymierzyć na dalszy słupek. Kuciak wyciągnął się, ale nie sięgnął piłki.
[ICO]
11'
Świetna akcja Haraslin (LECHIA Gdańsk) - Mladenović (LECHIA Gdańsk) - Kubicki (LECHIA Gdańsk) w polu karnym gości. Uderzać wolejem próbował Sobiech, ale uprzedził go rywal. Korner dla Lechii.
15'
Potężny pressing Pogoni. Lechia nerwowo rozgrywa piłkę z Kuciakiem (LECHIA Gdańsk).
15'
Buksa (Pogoń Szczecin) zza pola karnego, obok bramki Kuciaka (LECHIA Gdańsk).
[ICO]
16'
Żółtą kartką został ukarany Kowalczyk (Pogoń Szczecin).
17'
Przerzut Nalepy (LECHIA Gdańsk) zakończony wznowieniem gry przez Stipicę (Pogoń Szczecin).
18'
Dobre, szybkie widowisko. Pressing z obu stron choć ten wyższy autorstwa gości.
19'
Wracający Łukasik (LECHIA Gdańsk) faulował Buksę (Pogoń Szczecin).
19'
Kowalczyk (Pogoń Szczecin) wpadł z piłką w pole karne, ale został zablokowany. Rzut rożny dla Pogoni.
20'
Mladenović (LECHIA Gdańsk) zablokował strzał w szesnastce. Kolejny korner dla gości ze Szczecina.
23'
Gajos (LECHIA Gdańsk) zastopował "taniec" Koźulja (Pogoń Szczecin) przed polem karnym Lechii.
24'
Moment wyraźnej przewagi Pogoni.
25'
Z woleja Listkowski (Pogoń Szczecin), ale kompletnie "nie siadło", uderzył obok bramki.
[ICO]
26'
Pomocy medycznej potrzebuje Buksa (Pogoń Szczecin), który leży na środku boiska.
28'
Wolski (LECHIA Gdańsk) zmienia buty za linią boczną. Wcześniej robił to także Łukasik.
29'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) przerywa akcję gości w polu karnym Lechii.
30'
Lechia ma problem z wyjściem z połowy. Ciekawe na ile czasu wystarczy Pogoni sił przy stosowaniu tak intensywnego pressingu.
31'
Leży Haraslin (LECHIA Gdańsk) i rozkłada ręce. Nie po raz pierwszy i podobnie sędzia nakazuje grać dalej.
32'
Rzut rożny dla "Portowców".
33'
Matynia (Pogoń Szczecin) z rożnego w słupek, po rykoszecie. Kolejny korner, ale piłkę łapie po nim Kuciak (LECHIA Gdańsk).
[ICO]
34'
Żółtą kartką został ukarany Mladenović (LECHIA Gdańsk).
[ICO]
36'
Żółtą kartką został ukarany Podstawski (Pogoń Szczecin). Faulował Wolskiego gdy pomocnik Lechii ruszał z kontrą odzyskując piłkę po błędzie Łukasika.
37'
Listkowski (Pogoń Szczecin) po ziemi z dystansu. Łapie piłkę Kuciak (LECHIA Gdańsk).
[ICO]
39'
Mladenović (LECHIA Gdańsk) strzela w polu karnym po rajdzie lewą stroną i wymianie piłki z Wolskim (LECHIA Gdańsk), ale broni Stipica (Pogoń Szczecin)
40'
Makowski (LECHIA Gdańsk) uderzał z narożnika pola karnego, ale piłka kierowana na dalszy słupek, odbiła się od obrońcy.
42'
Rożny dla Lechii po wrzutce Makowskiego (LECHIA Gdańsk) z prawej strony.
42'
Główkował Nalepa (LECHIA Gdańsk), ale obok słupka.
[ICO]
43'
Kapitalna akcja lewą stroną w wykonaniu Haraslina (LECHIA Gdańsk), który efektownym zwodem oszukał Steca (Pogoń Szczecin). Podawał przed samą bramkę do Sobiecha (LECHIA Gdańsk), ale w ostatniej chwili uprzedził go Stipica (Pogoń Szczecin).
45'
Makowski (LECHIA Gdańsk) wywalczył rzut rożny po akcji z Nalepą (LECHIA Gdańsk).
[ICO]
45'
Maloca (LECHIA Gdańsk) w polu karnym trafia w słupek. Chwilę później zablokowany Wolski (LECHIA Gdańsk), a następnie Haraslin (LECHIA Gdańsk).
45'
Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy.
45+1
Kolejny korner dla Lechii.
Koniec I połowy. Lechia przegrywa z Pogonią 0:1.
[ICO]
Dobry, szybki mecz, bez "kiszenia" piłki. Lechia zaczęła świetnie i prowadziłaby, gdyby nie fatalne pudło Haraslina (LECHIA Gdańsk) przy akcji, którą sam wypracował. Zaraz po tej sytuacji wynik meczu otworzyli goście. Mimo prowadzenia, dalej stosowali bardzo wysoki pressing i zdecydowanie przeważali. Lechia zaatakowała w ostatnich minutach przed przerwą i znów była blisko zdobycia gola. Po rzucie rożnym w słupek trafił Maloca (LECHIA Gdańsk).
[ICO]
Możemy oficjalnie potwierdzić, że kibice Lechii i Pogoni pobili dziś rekord w liczbie osób śpiewających jednocześnie cztery zwrotki hymnu Polski. Dzisiejsza frekwencja to jak podają organizatorzy, 12161 osób.
46'
Od środka wznawia mecz Pogoń.
46'
Makowski (LECHIA Gdańsk) odebrał piłkę Buksie (Pogoń Szczecin) tuż przy linii końcowej.
46'
Gajos (LECHIA Gdańsk) wybija piłkę na rzut rożny.
47'
"Zakotłowało się" pod bramką Lechii. Na szczęście bez konsekwencji. Wznawia grę od bramki Kuciak (LECHIA Gdańsk).
48'
Szybka akcja lewą stroną na jeden kontakt Mladenovicia (LECHIA Gdańsk) z Haraslinem (LECHIA Gdańsk), ale nie udało się jej sfinalizować w polu karnym.
50'
Lechia prowadzi grę na połowie rywali. Pogoń już nie wychodzi tak wysoko.
53'
Przez chwilę gra toczyła się na wysokości pola karnego gdańszczan, ale znowu inicjatywa po stronie Lechii.
53'
Maloca (LECHIA Gdańsk) przerywa kontrę gości.
53'
Rzut rożny dla Lechii.
55'
Dużo gry w środku boiska.
57'
Wrzutka Łukasika (LECHIA Gdańsk). Ze spokojem łapie piłkę Stipica (Pogoń Szczecin).
59'
Daleki wyrzut Haraslina (LECHIA Gdańsk) z autu. Żeby się rozbiegnąć aż przewrócił nogą reklamę. Wrzucił piłkę w szesnastkę, ale żaden z piłkarzy Lechii nie zdołał strącić piłki.
61'
Złe podanie Łukasika (LECHIA Gdańsk) przez środek i Lechia traci piłkę. Jak na razie, dużo słabsza połowa meczu.
[ICO]
62'
Pogoń Szczecin przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Spiridinović, w jego miejsce wchodzi Hostikka.
[ICO]
62'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Wolski, w jego miejsce wchodzi Peszko.
[ICO]
63'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Gajos, w jego miejsce wchodzi Paixao.
65'
Makowski (LECHIA Gdańsk) z autu do Flavio, a ten przerzucił piłkę wzdłuż pola karnego. Główkował Haraslin (LECHIA Gdańsk), ale nad bramką.
65'
Wrzutka Peszki (LECHIA Gdańsk), rożny dla Lechii.
[ICO]
66'
Pogoń Szczecin przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Listkowski, w jego miejsce wchodzi Bartkowski.
67'
Kolejny rożny dla Lechii, Mladenović (LECHIA Gdańsk) uderza wysoko nad bramką po wrzutce Łukasika (LECHIA Gdańsk).
[ICO]
69'
Makowski (LECHIA Gdańsk) z prawej strony do wbiegającego w pole karne Haraslina (LECHIA Gdańsk). Skrzydłowy minimalnie minął się z piłką.
70'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) i Kubicki (LECHIA Gdańsk) zatrzymali do spółki w polu karnym Kowalczyka (Pogoń Szczecin).
[ICO]
71'
Pomocy medycznej potrzebuje Podstawski (Pogoń Szczecin).
72'
Wrócił już do gry.
[ICO]
72'
Z prawej strony Peszko (LECHIA Gdańsk) w pole karne do Sobiecha (LECHIA Gdańsk). Gdańszczanie wycofują piłkę przed szesnastkę. Tam jest Kubicki (LECHIA Gdańsk), ale uderza nad poprzeczką.
74'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) przerywa kontrę gości.
75'
Któryś już raz ślizga się po murawie Peszko (LECHIA Gdańsk).
76'
Lechia dominuje po przerwie, ale kompletnie nie jest w stanie wykończyć akcji.
[ICO]
81'
Peszko (LECHIA Gdańsk) na lewą stronę do Haraslina (LECHIA Gdańsk), ten wyłożył piłkę przed pole karne Nalepie (LECHIA Gdańsk). Stoper huknął, ale obok bramki. Szkoda, bo to byłą dobra okazja.
[ICO]
81'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Haraslin, w jego miejsce wchodzi Arak.
[ICO]
81'
Dla Araka (LECHIA Gdańsk) to pierwszy w tym sezonie występ w ekstraklasie. Przypomnijmy, że latem wracał do pełni sił po zerwaniu więzadła krzyżowego w kolanie.
83'
Kiedy tylko może, kradnie sekundy przy wybiciach piłki Stipica (Pogoń Szczecin).
[ICO]
84'
Dogranie do Sobiecha (LECHIA Gdańsk) w polu karnym. Napastnik musnął piłkę, a ta minimalnie minęła słupek. I tak piłkarz Lechii był jednak na spalonym.
85'
Rzut rożny dla gości. Nie spieszy się Koźulj (Pogoń Szczecin).
[ICO]
86'
Pogoń Szczecin przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Stec, w jego miejsce wchodzi Frączczak.
87'
Kradną sekundy goście przy każdym stałym fragmencie gry.
88'
Paixao (LECHIA Gdańsk) mocno przed pole karne do Peszki (LECHIA Gdańsk). Ten ruszył w stronę bramki, ale zablokowali go obrońcy. Rożny dla Lechii
89'
Mladenović (LECHIA Gdańsk) uderzeł na długi słupek obok słupka.
90'
Arbiter doliczył minimum 4 minuty do drugiej połowy.
90+1
Kontra Lechii i fatalne podanie Mladenovicia (LECHIA Gdańsk) z lewej na prawą stronę. Piłka na aucie i gwizdy z trybun.
90+2
Wślizgiem do piłki przy narożniku dopadł Nalepa (LECHIA Gdańsk), ale nie zdołał wybronić jej przed wyjściem w aut. Wściekły wali dłonią w murawę.
[ICO]
90+3
Rzut wolny dla Lechii. Daleka wrzutka Mladenovicia (LECHIA Gdańsk). Wypiąstkował piłkę Stipica (Pogoń Szczecin), ale zderzył się z obrońcą. Leży na murawie.
90+4
Wrzutka Łukasika (LECHIA Gdańsk) z wolnego w pole karne, ale bez zagrożenia.
90+4
Koniec meczu. Lechia przegrała z Pogonią 0:1
[ICO]
Po dość szybkiej i efektownej pierwszej połowie, zdominowanej jednak przez wysoko naciskającą Pogoń, prowadzili goście. Po zmianie stron było na boisku więcej chaosu, ale Lechia przejęła inicjatywę. Mimo kilku okazji, biało-zieloni nie zdołali jednak wyrównać. Nie pomogła w tym nawet podwójna zmiana zastosowana przez trenera Smolarowa, który zastąpił dziś Piotra Stokowca.

Typowanie zakończone 3 pkt.

Piłka nożna - Ekstraklasa
LECHIA Gdańsk 0:1 Pogoń Szczecin
10 listopada 2019, godz. 17:30

Tak typowano 389 typowań

67% LECHIA Gdańsk
18% REMIS
15% Pogoń Szczecin

Tabela po 15 kolejkach

Piłka nożna - Ekstraklasa

Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Legia Warszawa 15 9 2 4 28:14 29
2 Piast Gliwice 15 8 4 3 19:11 28
3 Pogoń Szczecin 15 8 4 3 17:12 28
4 Cracovia 15 8 3 4 22:14 27
5 Śląsk Wrocław 15 7 6 2 21:14 27
6 Wisła Płock 15 8 2 5 20:22 26
7 Jagiellonia Białystok 15 6 5 4 25:20 23
8 LECHIA GDAŃSK 15 5 6 4 17:15 21
9 Lech Poznań 15 5 5 5 24:18 20
10 Zagłębie Lubin 15 5 4 6 25:23 19
11 Raków Częstochowa 15 6 1 8 17:21 19
12 Górnik Zabrze 15 3 7 5 14:19 16
13 ARKA GDYNIA 15 3 4 8 12:23 13
14 Korona Kielce 15 3 3 9 7:19 12
15 ŁKS Łódź 15 3 2 10 15:26 11
16 Wisła Kraków 15 3 2 10 14:26 11

Tabela wprowadzona: 2019-11-10
terminarz i tabela ligowa »

Wyniki 15 kolejki

Wisła Kraków - ARKA GDYNIA 0:1 (0:0)
LECHIA GDAŃSK - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 0:1 (0:1)
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 3:1 (2:0)
Wisła Płock - Cracovia 0:0
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5:1 (1:0)
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 2:2 (2:1)
Lech Poznań - Korona Kielce 0:0
Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Łukasz Smolarow

Łukasz Smolarow

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Maciej Kalkowski

Maciej Kalkowski

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Patryk Dittmer

Patryk Dittmer

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Stadion Energa

Stadion Energa

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Kibice

Kibice

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Łukasz Smolarow

Łukasz Smolarow

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Filip Mladenović, Maciej Gajos, Rafał Wolski

Filip Mladenović, Maciej Gajos, Rafał Wolski

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Kosta Runjaic

Kosta Runjaic

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Dusan Kuciak

Dusan Kuciak

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Daniel Łukasik, Adam Buksa

Daniel Łukasik, Adam Buksa

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Adam Buksa, Daniel Łukasik, Mario Maloca

Adam Buksa, Daniel Łukasik, Mario Maloca

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Zvonimir Kozulj

Zvonimir Kozulj

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Lukas Haraslin, Konstantinos Triantafyllopoulos

Lukas Haraslin, Konstantinos Triantafyllopoulos

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Adam Buksa, Daniel Łukasik

Adam Buksa, Daniel Łukasik

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Artur Sobiech, Tomas Podstawski

Artur Sobiech, Tomas Podstawski

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Daniel Łukasik

Daniel Łukasik

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Mario Maloca

Mario Maloca

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Filip Mladenović

Filip Mladenović

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Lukas Haraslin, Konstantinos Triantafyllopoulos

Lukas Haraslin, Konstantinos Triantafyllopoulos

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Filip Mladenović

Filip Mladenović

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Lukas Haraslin

Lukas Haraslin

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Dusan Kuciak

Dusan Kuciak

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Filip Mladenović

Filip Mladenović

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Mario Maloca

Mario Maloca

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Dusan Kuciak

Dusan Kuciak

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Kibice

Kibice

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Kibice

Kibice

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Kibice

Kibice

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Kibice

Kibice

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Kibice

Kibice

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Rafał Wolski, Hubert Matynia

Rafał Wolski, Hubert Matynia

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Sędzia Paulina Baranowska

Sędzia Paulina Baranowska

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Tomasz Makowski

Tomasz Makowski

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Maciej Gajos

Maciej Gajos

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Benedikt Zech

Benedikt Zech

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Kibice

Kibice

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Maciej Gajos

Maciej Gajos

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Michał Nalepa

Michał Nalepa

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Tomasz Makowski

Tomasz Makowski

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Artur Sobiech, Tomas Podstawski, Rafał Wolski

Artur Sobiech, Tomas Podstawski, Rafał Wolski

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Jarosław Kubicki

Jarosław Kubicki

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Artur Sobiech

Artur Sobiech

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Sławomir Peszko

Sławomir Peszko

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Dusan Kuciak

Dusan Kuciak

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Sławomir Peszko

Sławomir Peszko

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Michał Nalepa, Adam Buksa

Michał Nalepa, Adam Buksa

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Łukasz Smolarow

Łukasz Smolarow

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Patryk Dittmer

Patryk Dittmer

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Flavio Paixao

Flavio Paixao

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Artur Sobiech

Artur Sobiech

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Michał Nalepa

Michał Nalepa

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Daniel Łukasik

Daniel Łukasik

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Artur Sobiech, Adam Buksa

Artur Sobiech, Adam Buksa

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl