Lech Piekiełko Cup w Gdańsku.

10 sierpnia 2001 (artykuł sprzed 19 lat)
Darterzy Pomorza Gdańskiego po raz kolejny w krótkim odstępie czasu będą mieli okazję zmierzyć się z czołowymi graczami kraju na własnym terenie. W sobotę o godzinie 15.00 rozpoczną się zapisy do ogólnopolskiego turnieju Lech Piekiełko Cup, który odbędzie się w klubie Piekiełko przy ul. Słowackiego 3a (teren byłej jednostki wojskowej).

Tym razem organizatorzy zaprosili na turniej graczy ze Szczecinka, Torunia, Płocka i Częstochowy. Również darterzy, którzy przebywają na urlopie w Trójmieście, potwierdzili swój udział. Być może w Piekiełku wystąpi aktualny wicemistrz świata juniorów, Paweł Użakow, który w przyszłym sezonie będzie bronił barw Enigmy Toruń.

Przypominamy, że w rozegranym trzy tygodnie temu Pucharze "Głosu Wybrzeża" triumfował Marcin Szabliński ze Szczecinka. Ponadto na podium znaleźli się: Adam Okrój (Maxy Reda) i Krzysztof Maroszek (Atlanta Gdynia). Teraz nasi zapowiadają rewanż.

Organizatorzy zapraszają również początkujących miłośników darta. Będzie to jedyna okazja, by zmierzyć się z najlepszymi w tej dyscyplinie sportu. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 0503 301 444.

(Tomi)