Nie ma karnetów na Lechię, nie ma zniżek. Wrócą na wiosnę?

11 października 2021, 13:00
aktualizacja:15:34 (11 października 2021)

Lechia Gdańsk

Karnet mam od ponad 10 lat a na nim 20 proc. zniżki, która nagle przestała obowiązywać. Więcej zdjęć (2)

Karnet mam od ponad 10 lat a na nim 20 proc. zniżki, która nagle przestała obowiązywać.

fot. Michał/czytelnik trojmiasto.pl

Karnet mam od ponad 10 lat a na nim 20 proc. zniżki, która nagle przestała obowiązywać.

fot. Michał/czytelnik trojmiasto.pl

Lechia Gdańsk ruszyła ze sprzedażą biletów na mecz z Górnikiem Zabrze 23 października. Klub nie zmienia przyjętych zasad dystrybucji wejściówek i podtrzymuje decyzję o rezygnacji ze sprzedaży karnetów. Kibice za nimi tęsknią, co widać w liście naszego czytelnika, pana Michała. Klub uspokaja, że jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, karnety a razem z nimi zniżki, wrócą od rundy wiosennej.Aktualizacja, godz. 15:34
Po publikacji listu naszego czytelnika, skontaktował się z nami przedstawiciel Lechii Gdańsk. Zapewnia, że klub liczy na to, że sprzedaż karnetów wraz z przysługującymi zniżkami, uda się uruchomić jeszcze w tym sezonie.

- Zgromadzona zniżka "membership" za nabywanie karnetów nie przepada. Będzie ona aktywna przy wznowieniu sprzedaży abonamentów. Zarząd klubu liczy, że nic nie stanie na przeszkodzie aby uruchomić sprzedaż na rundę wiosenną 2022 - poinformował rzecznik prasowy klubu Michał ŻurawskiLechia rezygnuje z karnetów, przeczytaj dlaczegoOto opowieść pana Michała:

Na mecze Lechii zacząłem chodzić regularnie, gdy były rozgrywane jeszcze na Traugutta. Od razu zacząłem kupować karnet. Runda po rundzie, 1 procent po 1 procencie zbierały się zniżki na karcie kibica.

No i właśnie po 10 latach regularnego kupowania karnetu dobrnąłem do maksymalnej zniżki, która wynosi 20 proc.

Miło zawsze zamawia się kolejny karnet na rundę widząc, jak z podstawowej ceny robi się znacznie mniejsza kwota.

Karnetowicz to fajny gość dla klubuKarnetowicze to w ogóle są fajni goście. Płacą z góry, dając zastrzyk pieniędzy klubowi na początku każdej rundy, zliczani są do frekwencji nawet jeśli danego dnia nie przyszli na mecz, chociaż nikt o tym głośno nie mówi.

Marco Terrazzino: Pokazać w Lechii włoską fantazjęA tacy sponad 10-letnim stażem jak ja, to już w ogóle pewniacy, że przyjdą, że zapłacą, można ich z góry odhaczyć i nie zaprzątać sobie głowy dodatkowymi promocjami czy zachętami. Można ich traktować jak stałych klientów sieci komórkowej czy dostawcy internetu - nie dawać nowej oferty, tylko umowę przedłużać, przedłużać, przedłużać, dopóki się o coś nie upomni.

Jak można tak potraktować kibiców, który płacą regularne, chodzą na mecze regularnie i regularnie  dopingują drużynę. Więcej zdjęć (2)

Jak można tak potraktować kibiców, który płacą regularne, chodzą na mecze regularnie i regularnie dopingują drużynę.

fot. Mateusz Słodkowski/Trojmiasto.pl

Jak można tak potraktować kibiców, który płacą regularne, chodzą na mecze regularnie i regularnie dopingują drużynę.

fot. Mateusz Słodkowski/Trojmiasto.pl

Nawet w covidzie, razem z paroma kumplami nadal wspieraliśmy klub i kupowaliśmy karnety, chociaż szansa obejrzenia meczu z trybun była mocno niepewna, a nawet żadna.

Na początku tej rundy okazało się, że cztery mecze są darmowe, bo w zeszłym sezonie odbyły się bez udziału publiczności. To fajnie - pomyślałem.

Nie chodzi o 10 zł, ale o zasadySzybko jednak okazało się, że dalej klub nie zamierza już być hojny.

Lechia ogłosiła, że do końca rundy karnetów w sprzedaży nie będzie. No dobra, będzie trzeba pamiętać przed każdym meczem, żeby kupić bilet online, doładować na kartę i tyle.

Lechia Gdańsk - Stomil Olsztyn 5:0. Relacja ze sparinguAle gdy kupowałem wejściówkę na mecz z Legią, to na moim profilu na stronie Lechii okazało się, że żadna zniżka mi nie przysługuje.

I tak kupiłem bilet. Zapłaciłem 50 zł, chociaż ze zniżką byłoby 40 zł. 10 zł różnicy, niewiele, naprawdę niewiele, ale chodzi o zasady.

Potem doczytałem, że rabat 20-procentowy jest, ale przy zakupie minimum trzech biletów w jednej transakcji. Czyli promocja dla każdego, a o karnetowiczach ani słowa.

Jak można tak potraktować kibica, który płaci regularne, chodzi na mecze regularnie, dopinguje drużynę regularnie? Wstyd!

Typowanie zakończone 3 pkt.

Piłka nożna - Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:2 LECHIA Gdańsk
16 października 2021, godz. 15:00

Tak typowano 341 typowań

5% Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7% REMIS
88% LECHIA Gdańsk

Typowanie zakończone 3 pkt.

Piłka nożna - Ekstraklasa
LECHIA Gdańsk 1:1 Górnik Zabrze
23 października 2021, godz. 15:00

Tak typowano 336 typowań

90% LECHIA Gdańsk
6% REMIS
4% Górnik Zabrze
Nasz czytelnik ma prawo czuć się oszukany?
12%

nie, skoro chce wspierać klub, to niech robi to dalej

9%

jeśli mu to nie pasuje, to może przestać chodzić na mecze

79%

tak, klub powinien dbać o tych, którzy regularnie go wspierają

zakończona

łącznie głosów: 532

Opinie wybrane


wszystkie opinie (89)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.