Zobacz sportsmenki warte grzechu

28 lipca 2015 (artykuł sprzed 6 lat)
jag.

SPR Arka Gdynia

To zapowiedź serii filmów reklamowych, które Vistal zamierzy zrealizować z udziałem gdyńskich piłkarek ręcznych


Można zobaczyć pierwsze efekt trzydniowych prac piłkarek ręcznych Vistalu Gdynia na planie... filmowym. - Nie chciałby wymieniać z nazwiska, ale niektóre z dziewczyn mają talent aktorski. Myślę, że to nie ostatnie ich słowo w tym względzie, gdyż klub ma wiele tego typu pomysłów marketingowych - mówi Paweł Tetelewski, trener tegorocznych wicemistrzyń Polski i zdobywczyń krajowego pucharu.Ukazał się trailer filmu o piłkarkach ręcznych Vistalu pod roboczym tytułem: "Dziewczyny warte grzechu". Najmniej w nim piłkarek w scenerii sportowej, w której oglądamy je na co dzień. Na trening wybrały się tym razem do popularnych miejsc w Gdyni oraz do obiektach fabrycznych sponsora tytularnego. Trzydniowa praca na planie to jednak tylko przerywnik w treningach, które na tym etapie przygotowań są wyjątkowo żmudne.

- Do dyspozycji mam 15 zawodniczek. Trenujemy w Gdyni. Na przemian są to zajęcia w: terenie, siłowni oraz hali. Obecnie pracujemy głównie nad siłą i wytrzymałością. W przyszłym tygodniu mamy zaplanowany pierwszy z trzech turniejów towarzyskich - mówi trener Paweł Tetelewski.
Jak informowaliśmy, jedynymi nowymi zawodniczkami na razie są: skrzydłowa Gabriela Urbaniak i obrotowa Magdalena Mazur, która wróciła z wypożyczenia z Tczewa. Nadal nie pozyskano następczyni Iwony Niedźwiedź na pozycję rozgrywającej.

- Jest to na etapie rozmów lub poszukiwań. Żadnej zawodniczki nie mieliśmy na testach - dodaje szkoleniowiec, który poza turniejem w Gdańsku przed inauguracją ekstraklasy będzie mógł sprawdzić formę drużynę podczas zawodów w: Elblągu i Jeleniej Górze.
VISTAL ZAPROSIŁ NA PREZENTACJĘ NA POLE GOLFOWE

ZMIANY KADROWE W VISTALU GDYNIA PRZED SEZONEM 2015/16
Przyszły: Gabriela Urbaniak (skrzydłowa, SMS Płock/Sparta Oborniki), Magdalena Mazur (obrotowa, powrót z wypożyczenia z Sambora Tczew)

Odeszły: Iwona Niedźwiedź (rozgrywająca, Selgros Lublin), Ewa Andrzejewska (rozgrywająca, Start Elbląg), Magdalena Pawłowska (skrzydłowa, studia we Włoszech), Maja Zrnec (Słowenia, skrzydłowa, koniec kontraktu), Sonia Kłusewicz (rozgrywająca), Dagmara Radzikowska (obrotowa) - obie poza kadrą pierwszej drużynyJesienią, tradycyjnie jak w kilku ostatnich latach, Vistal czeka rywalizacja na dwóch frontach. 5 lub 6 września derbowym pojedynkiem u siebie z AZS Łączpol AWFiS Gdańsk gdynianki zainaugurują Superligę, a dwa miesiące później przystąpią do Pucharu Zdobywców Pucharów.

Na razie nie wiadomo, z kim wicemistrzynie Polski zmierzą się w trzeciej rundzie tych rozgrywek, która zaplanowana jest na 14/15 oraz 21/22 listopada. Los przydzielił bowiem gdyniankom 3. drużynę turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzyń. Odbędzie się on 12 i 13 września w Drammen, w Norwegii. W zawodach wezmą udział zespoły miejscowego: Glassverket IF, Györi Audi ETO KC (Węgry), Radnickiego Kragujevac (Serbia) i Sercodaka Dalfsen (Holandia).

Gdynianki zagrają z drużyną, która przegra w półfinale(Glassverket - Sercodak, Györi - Radnicki) oraz wyjdzie zwycięsko z meczu o 3. miejsce rywalizacji w Norwegii.
Co sądzisz o filmach reklamowych przygotowywanych przez kluby z udziałem sportowców?
50%

bardzo dobre, podobają mi się

18%

dobrze, że próbują, choć ich jakość jest różna

5%

raczej rzadko je oglądam, bo są robione na ogół na siłę

20%

nie podoba mi się, sportowiec najlepiej reklamuje się swoimi wynikami

7%

nie mam jeszcze zdania

zakończona

łącznie głosów: 76

jag.

Opinie (10) 8 zablokowanych

 • Fajny film

  Prosimy o dłuższy i kolejne.

  • 5 8

 • Fajny tylko tytuł, szkoda tylko, że to zmyłka by oglądalność była.

  • 13 4

 • Film bardzo pocięty.

  Chyba inspiracją były filmy Michaela Baya, bo ze względu na liczne zmiany ujęć i postaci aż bolą oczy... Sam pomysł na film był bardzo dobry.

  • 5 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.