Dopinguj szczypiornistów w strefie kibica

5 stycznia 2016 (artykuł sprzed 4 lat)
ras.
Najnowszy artukuł na ten temat

Co dalej z reprezentacją szczypiornistów?

Oficjalna strefa kibica EHF Euro 2016 stanie na Targu Węglowym na czas mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. Podczas turnieju, który Polska zorganizuje od 15 do 31 stycznia, wszystkie mecze będzie można śledzić wspólnie na telebimie, a przede wszystkim wspólnie dopingować reprezentację Polski. Obiekt pomieści około 900 osób.Tegoroczna mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn odbędą się w czterech polskich miastach: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. Nad morzem gościć będziemy wyłącznie fazę grupową. W Ergo Arenie zaprezentują się Dania, Rosja, Węgry i Czarnogóra. Bilety na mecze przy Placu Dwóch Miast można kupić już w cenie od 29 zł za dwa spotkania.

KUP BILETY NA MECZE ME W ERGO ARENIE

By oglądać w akcji pozostałe ekipy, w tym polską reprezentację, będzie trzeba udać się do innych miast lub zasiąść przed telewizorem. W Gdańsku transmisję będzie można śledzić wspólnie z innymi kibicami. Wzorem poprzednich wielkich imprez takich jak mistrzostwa Europy w piłce nożnej czy mistrzostwa świata w siatkówce, uruchomiona zostanie PGNiG Obrót Detaliczny - Oficjalna Strefa Kibica EHF EURO 2016.

15 stycznia obiekt tego typu uruchomiony zostanie na Targu Węglowym. W środku na kibiców czekać będą telebimy, które pozwolą śledzić na bieżąco poczynania ukochanych drużyn,a zwłaszcza biało-czerwonych. Wszystkie rozgrywki będzie można oglądać siedząc na wygodnych pufach i specjalnie przygotowanych leżakach. Strefa pomieści około 900 osób.

Oczywiście nie zabraknie atrakcji od metamorfoz kibica po GifBoxy czy specjalnej strefy dla najmłodszych, w których pod okiem animatorów, dzieci będą mogły spędzać aktywnie czas. Na wszystkich kibiców biało-czerwonych czekać będą ponadto liczne konkursy, w których będzie można wygrać unikatowy "Zestaw Kibica", bilety na finał i półfinał, repliki oficjalnych piłek mistrzostw Europy, koszulki oraz wiele innych, równie atrakcyjnych nagród.

Strefa kibica na Targu Węglowym czynna będzie codziennie od 15 stycznia do końca mistrzostw od godz. 17 do 23. W dniach 15, 17, 20 i 29 stycznia czynna będzie już od godz. 15.

Siatkarska strefa kibica na Targu Rybnym pękała w szwach podczas mistrzostw świata 2014.


Zobacz jak bawiono się w strefie kibica podczas MŚ 2014 w siatkówce.
W jaki sposób najchętniej oglądasz mecze ważne mecze ulubionych reprezentacji?
32%

koniecznie bezpośrednio z trybun

11%

w miejscach z telebimami, które mogą przyjąć wielu kibiców

14%

w pubach lub restauracjach, w większym, ale nie za dużym gronie

43%

przed telewizorem z rodziną lub znajomymi

zakończona

łącznie głosów: 56

ras.