Trefl Gdańsk

Trefl Gdańsk

Zakończone spotkania

Skład zespołu

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn

Końcowa kolejność
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 Jastrzębski Węgiel
3 Aluron CMC Warta Zawiercie
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia Rzeszów
6 Indykpol AZS Olsztyn
7 TREFL GDAŃSK
8 GKS Katowice
9 Projekt Warszawa
10 Cuprum Lubin
11 LUK Lublin
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 Cerrad Enea Czarni Radom
14 PG Stal Nysa
FINAŁ (do trzech zwycięstw):
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 27:25, 25:23)
Jastrzębski - Grupa Azoty ZAKSA 2:3 (25:20, 16:25, 25:22, 12:25, 16:18)
Grupa Azoty ZAKSA - Jastrzębski 1:3 (24:26, 25:20, 23:25, 22:25)
Jastrzębski - Grupa Azoty ZAKSA 0:3 (23:25, 17:25, 21:25)
Mecze o brązowy medal (do trzech zwycięstw):
PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:3 (23:25, 25:21, 21:19, 23:25, 15:17)
Aluron CMC Warta - PGE Skra 2:3 (22:25, 25:16, 23:25, 27:25, 13:15)
PGE Skra - Aluron CMC Warta 0:3 (22:25, 23:25, 21:25)
Aluron CMC Warta - PGE Skra 3:2 (25:21, 21:25, 25:16, 20:25, 15:11)
Dwumecz o 5. miejsce:
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (21:25, 25:20, 16:25, 23:25)
Asseco Resovia - Indykpol AZS 1:3 (23:25, 22:25, 25:19, 19:25; złoty set: 15:10)
Dwumecz o 7. miejsce:
GKS Katowice - TREFL GDAŃSK 2:3 (23:25, 18:25, 25:13, 25:22, 10:15)
TREFL - GKS 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)
Dwumecz o 9. miejsce:
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 0:3 (18:25, 21:25, 16:25)
Projekt - Cuprum 3:2 (25:21, 22:25, 18:25, 25:15, 16:14)
Dwumecz o 11. miejsce:
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 2:3 (25:23, 25:18, 18:25, 19:25, 13:15)
LUK - Ślepsk Malow 3:2 (25:21, 25:24, 26:28, 15:25, 15:11)
Kolejność na miejsca 13-14 ustalona została na podstawie wyników sezonu zasadniczego. Ostatnia drużyna - PGStal Nysa rozegra baraż (do 3 wygranych) z 2. zespołem Tauron 1. Ligi.
Awans z Tauron 1. Ligi
BBTS Bielsko-Biała

Playoff

Ćwierćfinały
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2 0
GKS Katowice
8 miejsce po rundzie zasadniczej
Aluron CMC Warta Zawiercie
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2 0
Asseco Resovia
5 miejsce po rundzie zasadniczej
Jastrzębski Węgiel
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2 1
TREFL GDAŃSK
7 miejsce po rundzie zasadniczej
PGE Skra Bełchatów
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2 1
Indykpol AZS Olsztyn
6 miejsce po rundzie zasadniczej
Półfinały
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca ćwierćfinału 1
2 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
zwycięzca ćwierćfinału 2
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca ćwierćfinału 3
2 0
PGE Skra Bełchatów
zwycięzca ćwierćfinału 4
Finał
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca półfinału 1
3 1
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca półfinału 2