Typer: Żurawski najlepszy w czerwcu. Wraca ekstraklasa

7 lipca 2018 (artykuł sprzed 2 lat)
Dział sportowy Trojmiasto.pl
Najnowszy artukuł na ten temat

Typer sportowy. Emocje i niespodzianki. Janusz Ruszkiewicz najlepszy w grudniu

Maciej Żurawski zwyciężył w czerwcowej edycji sportowego Typera Trojmiasto.pl. Triumfator otrzyma dwuosobowy voucher o wartości 300 złotych do wykorzystania w gdyńskim Kolibki Adventure Park oraz dwuosobowy bilet do kina Helios. Oprócz niego nagrodziliśmy także uczestników z trzech kolejnych miejsc w klasyfikacji punktowej. W minionym miesiącu uczestnicy typowali wyniki meczów polskiej reprezentacji na mistrzostwach świata, która odpadła jednak po trzech meczach. Jeszcze w lipcu do rywalizacji w ekstraklasie powrócą jednak piłkarze Arki Gdynia i Lechii Gdańsk.TYPUJ NAJBLIŻSZE MECZE

W czerwcu typować mogliście wyniki 13 spotkań z udziałem trójmiejskich ligowców: piłkarzy Bałtyku Gdynia, rugbistów Arki Gdynia, Lechii Gdańsk i Ogniwa Sopot oraz żużlowców Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Na urlopy udali się piłkarze Arki i Lechii występujący w ekstraklasie, ale w naszej zabawie mogliście obstawiać za to rozstrzygnięcia meczów polskiej reprezentacji na mistrzostwach świata w Rosji. Niestety, skończyło się tylko na trzech spotkaniach grupowych. Do Typera trafił też zakład na mecz polskich koszykarzy, którzy mierzyli się z Litwą w Ergo Arenie.

W sumie do kalendarza trafiło 17 spotkań, które przełożyły się na 5112 obstawień (64,46 proc. z nich było trafnych). W minionym miesiącu udział w zabawie wzięło 577 osób.

TYPER TROJMIASTO.PL
Udział w sportowym typerze Trojmiasto.pl jest darmowy i nie wymaga rejestracji. Wystarczy jedynie podać imię i nazwisko lub wybrany pseudonim oraz adres e-mail i w każdej chwili można dołączyć do konkursu.


Za każdy trafny typ przyznawaliśmy punkty do miesięcznej klasyfikacji. W tej zwyciężył Maciej Żurawski, który trafił wyniki 15 z 17 obstawionych meczów. Tuż za nim znalazło się aż czterech typujących z identyczną skutecznością, ale zwycięzca zdobył punkt więcej, gdyż "poległ" na niżej punktowanych meczach. riumfator otrzyma dwuosobowy voucher o wartości 300 złotych do wykorzystania w gdyńskim Kolibki Adventure Park oraz dwuosobowy bilet do kina Helios.

Klasyfikacja punktowa - czerwiec 2018
kolejno typy, trafione, punkty, skuteczność
1. Maciej Żurawski 17 15 31 88.2 proc.
2. Grzegorz Wrzask 17 15 30 88.2
3. Włodzimierz Kamelski 17 15 30 88.2
4. Ewa Kamelska 17 15 30 88.2

Zobacz pełne wyniki


Zgodnie z regulaminem konkursu, z czterech uczestników, którzy zdobyli 30 pkt, wyłoniliśmy trzech nagrodzonych. O końcowych lokatach tradycyjnie decydował czas oddania ostatniego typu.

Drugie miejsce zajął Grzegorz Wrzask. W nagrodę otrzyma voucher o wartości 100 zł na wykorzystania w Sports Pub oraz dwuosobowy bilet do kina Helios..

Trzeci był Włodzimierz Kamelski, na którego czeka voucher na trening personalny z Mateuszem Ratusznikiem oraz dwuosobowy bilet do kina Helios. Wejściówkę do kina wygrał także czwarta w miesięcznej klasyfikacji punktowej Ewa Kamelska.

O sposobie i terminie odbioru nagród poinformujemy wymienione osoby drogą mailową.

Największą niespodzianką wśród czerwcowych rozstrzygnięć była porażka reprezentacji Polski w meczu, który otwierał dla nich mistrzostwa świata. Biało-czerwoni ulegli Senegalowi, którego wygraną przewidziało zaledwie 30 z 349 typujących. Natomiast najczęściej obstawianym meczem był pojedynek Bałtyku Gdynia z Jarotą Jarocin na zakończenie piłkarskich zmagań w III lidze, który biało-niebiescy wygrali aż 5:0.

ZAPOZNAJ SIĘ Z LISTĄ ATRAKCJI W ADVENTURE PARK KOLIBKI

NAGRODY W TYPERZE TROJMIASTO.PL 2018

1. miejsce w klasyfikacji punktowej
Dwuosobowy voucher o wartości 300 złotych do wykorzystania w gdyńskim Kolibki Adventure Park oraz dwuosobowy bilet do kina Helios

2. miejsce
Voucher o wartości 100 zł na wykorzystanie w Sports Pub oraz dwuosobowy bilet do kina Helios

3. miejsce
Voucher na trening personalny z Mateuszem Ratusznikiem oraz dwuosobowy bilet do kina Helios

4. miejsce
Dwuosobowy bilet do kina Helios


Typowanie zakończone 1 pkt.

Piłka nożna - III liga
BAŁTYK Gdynia 5:0 Jarota Jarocin
16 czerwca 2018, godz. 16:00
GdyniaOlimpijska 5/9

Tak typowano 395 typowań

95% BAŁTYK Gdynia
3% REMIS
2% Jarota Jarocin

Typowanie zakończone 3 pkt.

POLSKA 1:2 Senegal
19 czerwca 2018, godz. 17:00
MŚ 2018, Moskwa

Tak typowano 349 typowań

66% POLSKA
25% REMIS
9% Senegal

Dział sportowy Trojmiasto.pl