Nowa dawka emocji w Typerze Trojmiasto.pl

4 września 2016 (artykuł sprzed 4 lat)
Dział Sportowy Trojmiasto.pl
Najnowszy artukuł na ten temat

Typer sportowy. Emocje i niespodzianki. Janusz Ruszkiewicz najlepszy w grudniu

Prawie 10 tysięcy obstawień dokonali uczestnicy sportowego Typera Trojmiasto.pl w sierpniu. Po raz drugi w tym roku zwycięzcą zabawy został Czesław Belka, który w nagrodę otrzyma zaproszenie dla dwóch osób o wartości 500 zł na pobyt w hotelu Mistral Sport**** w Gniewinie. Klasyfikację skuteczności wygrał Zbigniew S, który otrzyma zaproszenie o wartości 100 zł do restauracji Jack's Bar & Restaurant w Gdyni. We wrześniu nasz konkurs nabierze na nowo rozpędu, bo rozgrywki wznowią piłkarki ręczne Vistalu i AZS Łączpolu AWFiS. Po rocznej przerwie od Superligi, znów będziecie mogli typować wyniki meczów szczypiornistów Wybrzeża. Dobrą wiadomość mamy też dla fanów powracających od 11 września do krajowej elity gdańskich hokeistów. Po latach przerwy, znów będziecie mogli obstawiać rozstrzygnięcia wszystkich ich spotkań.W sierpniu uczestnicy sportowego Typera Trojmiasto.pl mogli obstawiać łącznie wyniki 30 spotkań. Oprócz zmagań trójmiejskich ligowców, czyli piłkarzy Lechii, Arki i Bałtyku oraz żużlowców Renault Zdunek Wybrzeża, śledziliśmy też olimpijskie zmagania reprezentacji Polski w piłce ręcznej i siatkówce. W sumie 789 uczestników sierpniowej zabawy oddało 9798 typów. Trafnych było zaledwie 48,39 proc, co wskazuje, że nie był to łatwy miesiąc., choć i tak skuteczność była nieco wyższa niż w lipcu (46.51 proc.).

Klasyfikacja punktowa - sierpień 2016
kolejno typy, trafione, punkty, skuteczność
1. Czesław Belka 30 20 61 66.7 proc.
2. Wiesław Kacprzak 30 19 58 63.3
3. Jakub Laskowski 29 18 55 62.1
Zobacz pełne wyniki

Najwięcej punktów oraz tytuł najlepszego typującego w sierpniu zdobył Czesław Belka. Dla niego to już drugi tegoroczny triumf. W nagrodę zwyciezca otrzyma zaproszenie dla 2 osób o wartości 500 zł na pobyt w hotelu Mistral Sport**** w Gniewinie.

SPRAWDŹ OFERTĘ HOTELU MISTRAL SPORT**** W GNIEWINIE

Co miesiąc w sportowym Typerze Trojmiasto.pl nagradzamy jednak aż pięciu uczestników. Nagrody trafiają do trzech najlepszych typujących w klasyfikacji punktowej oraz dwóch najlepszych w klasyfikacji skuteczności. Aby być uwzględnionym w tej ostatniej, trzeba obstawić przynajmniej połowę z dostępnych typów.

ZAPOZNAJ SIĘ Z LISTĄ ATRAKCJI W ADVENTURE PARK KOLIBKI

W sierpniu drugie miejsce w klasyfikacji punktowej zajął Wiesław Kacprzak. Do niego trafi dwuosobowy voucher o wartości 300 złotych do wykorzystania w gdyńskim Kolibki Adventure Park. Nagrodą za trzecie miejsce będzie karnet o wartości 120 zł do Aquapark Sopot. Przypadnie on Jakubowi Laskowskiemu, który w naszej zabawie bierze udział już blisko 10 lat!

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ AQUAPARK SOPOT

Klasyfikacja skuteczności - sierpień 2016
kolejno typy, trafione, punkty, skuteczność
1. Zbigniew S 16 13 40 81.3 proc.
2. Sebastian Lewczuk 15 12 35 80
3. Maciej Tuszyński 16 11 34 68.8
Zobacz pełne wyniki

W klasyfikacji skuteczności triumfował Zbigniew S. Zwycięzca obstawił wyniki 16 spotkań, czyli jedno więcej niż potrzebował, aby być uwzględnionym w tej klasyfikacji. Pomylił się trzykrotnie, ale i tak zdołał pokonać rywali. W nagrodę otrzyma zaproszenie o wartości 100 zł do restauracji Jack's Bar & Restaurant w Gdyni.

Drugie miejsce w klasyfikacji zajął Sebastian Lewczuk. Ne niego czeka zaproszenie na godzinę gry w bilard w jednym z trójmiejskich centrów U7: w Gdyni lub w Gdańsku oraz dwuosobowy bilet do kina Helios.

Wszystkich zwycięzców o terminie i sposobie odbioru nagrody poinformujemy mailowo.

Klasyfikacji rocznej Typera Trojmiasto.pl przewodzi obecnie Łukasz Bieszke (479 pkt) przed Sławomirem Surkontem (478 pkt) i Barbarą Werner (464 pkt).

ZOBACZ AKTUALNĄ KLASYFIKACJĘ ROCZNĄ TYPERA TROJMIASTO.PL

NAGRODY W TYPERZE TROJMIASTO.PL
Klasyfikacja punktowa
1. miejsce
Zaproszenie dla 2 osób o wartości 500 zł na pobyt w hotelu Mistral Sport**** w Gniewinie. Obejmuje ono pobyt przez dwie doby w komfortowym pokoju dwuosobowym ze śniadaniem.

2. miejsce
Dwuosobowy voucher o wartości 300 złotych do wykorzystania w gdyńskim Kolibki Adventure Park. (nagroda przyznawana od lutego 2016)

3. miejsce
Karnet o wartości 120 zł do Aquapark Sopot.

Klasyfikacja skuteczności
1. miejsce
Zaproszenie o wartości 100 zł do restauracji Jack's Bar & Restaurant w Gdyni (nagroda przyznawana od sierpnia do października 2016)

2. miejsce
Godzina gry w bilard w U7 + dwuosobowy bilet do kina Helios (nagroda przyznawana od lutego 2016)

TYPER TROJMIASTO.PL
Udział w sportowym typerze Trojmiasto.pl jest darmowy i nie wymaga rejestracji. Wystarczy jedynie podać imię i nazwisko lub wybrany pseudonim oraz adres e-mail i w każdej chwili można dołączyć do konkursu.

W sierpniu najczęściej typowanym pojedynkiem był wyjazdowy mecz piłkarzy Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław. Jego wynik obstawiło 455 osób, z czego aż 43 proc. przewidziało remis. To właśnie piłkarze Lechii byli sprawcami największej niespodzianki w minionym miesiącu. Niestety, porażka na własnym obiekcie z Bruk-Bet Termaliką na własnym obiekcie, w dodatku pierwsza od 12 domowych spotkań, musiała zostać odebrana jako wielki zawód.

Od września liczba meczów do obstawiania wzrośnie. Rozgrywki wznowią szczypiornistki Vistalu Gdynia i AZS Łączpolu AWFiS Gdańsk. Do Superligi po rocznej przerwie wracają natomiast piłkarze ręczni Wybrzeża. Sporo dodatkowych emocji z pewnością przyniosą nam hokeiści MH Automatyki Stoczniowca 2014. Hokejowa ekstraliga wraca do Gdańska po ponad 5 latach przerwy, a wraz nią na stałe zagości w naszym Typerze. Przypomnijmy, że terminarze hokeistów są niezwykle napięte, gdyż grają nawet trzy mecze w tygodniu.

TYPUJ NAJBLIŻSZE MECZE

Typowanie zakończone 3 pkt.

Piłka nożna - Ekstraklasa
Śląsk Wrocław 0:0 LECHIA Gdańsk
6 sierpnia 2016, godz. 18:00

Tak typowano 455 typowań

14% Śląsk Wrocław
43% REMIS
43% LECHIA Gdańsk

Typowanie zakończone 3 pkt.

Piłka nożna - Ekstraklasa
ARKA Gdynia 2:0 Śląsk Wrocław
13 sierpnia 2016, godz. 15:30

Tak typowano 396 typowań

42% ARKA Gdynia
36% REMIS
22% Śląsk Wrocław

Dział Sportowy Trojmiasto.pl