Ruszyła sprzedaż biletów na Euro 2016

22 czerwca 2015 (artykuł sprzed 5 lat)
ras.
Najnowszy artukuł na ten temat

Co dalej z reprezentacją szczypiornistów?

Ruszyła sprzedaż biletów na mecze przyszłorocznych mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Za całodzienne wejściówki na dwa mecze fazy grupowej z udziałem Danii, Rosji, Węgrów i Czarnogóry w Ergo Arenie trzeba będzie zapłacić od 29 do 99 zł. Zakupu dokonać można przez internet za pośrednictwem portalu eBilet.pl oraz w kasie nr 3 Ergo Areny od poniedziałku do piątku w godz. 10-16.TU KUPISZ BILETY NA WSZYSTKIE MECZE ME 2016 W PIŁCE RĘCZNEJ

Przyszłoroczne mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku w czterech polskich miastach: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz w Gdańsku. Nad morzem gościć będziemy grupę D. Sześć meczów każdy z każdym zagrają Dania, Rosja, Węgry i Czarnogóra.

WIEMY KTO ZAGRA W GDAŃSKU NA EURO 2016

Za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w kasie nr 3 Ergo Areny (od poniedziałku do piątku w godz. 10-16) można już nabywać bilety na te spotkania. Tak jak w przypadku meczów grupowych w pozostałych polskich miastach - gospodarzach za wyjątkiem Krakowa, gdzie zagrają Polacy (sprzedaż przez internet została już zakończona), podzielone zostały one na pięć kategorii cenowych.

Za wejściówki w zależności od wybranego miejsca zapłacić trzeba będzie: 29, 39, 59, 79 lub 99 zł. Bilety są dzienne, co oznacza, że będą uprawniały do obejrzenia obu spotkań zaplanowanych na dany termin. Każda osoba może kupić maksymalnie 6 sztuk biletów na dzień meczowy.

Mecze ME 2016 w Ergo Arenie
16 stycznia 2016
Dania - Rosja
Węgry - Czarnogóra

18 stycznia 2016
Czarnogóra - Dania
Rosja - Węgry

20 stycznia 2016
Rosja - Czarnogóra
Dania - Węgry


GDAŃSK PRZEZNACZYŁ 4 MLN ZŁ NA EURO 2016

Przypomnijmy, że w fazie grupowej polską reprezentację oglądać będzie można w Tauron Arena Kraków. Do fazy głównej zakwalifikują się po trzy najlepsze zespoły. Na tym etapie rywalizacja odbywać się będzie w dwóch grupach: w Krakowie oraz we Wrocławiu. Grupa I powstanie z połączenia grup A i B (krakowskiej i katowickiej) i swoje mecze będzie rozgrywała w Krakowie

Z kolei grupa II utworzona zostanie z grup C i D (wrocławskiej i gdańskiej) i będzie grała w Hali Stulecia we Wrocławiu. Mecze półfinałowe, spotkanie o 3 miejsce oraz finał odbędą się w Krakowie natomiast mecze o miejsca 5-8 rozegrane zostaną we Wrocławiu.

PODZIAŁ NA GRUPY W EURO 2016
A (Kraków): POLSKA, Francja, Macedonia, Serbia
B (Katowice): Chorwacja, Białoruś, Islandia, Norwegia
C (Wrocław): Niemcy, Hiszpania, Szwecja, Słowenia
D (Gdańsk): Dania, Rosja, Węgry, Czarnogóra


Nadchodzące mistrzostwa będą najdłuższymi w historii. Nigdy we wcześniejszych jedenastu finałach walka o medale nie trwała aż 17 dni. Pod względem medialnym impreza przekroczy kontynentalny wymiar. Transmisje telewizyjne mają trafić do ponad 100 krajów.

Jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2016 zobaczymy trzech uczestników turnieju w Ergo Arenie. W listopadzie w Gdańsku zaplanowane są zawody z udziałem: Polski, Hiszpanii i Szwecji.

Zegar odliczający czas do mistrzostw Europy 2016 w Ergo Arenie.
Jak oceniasz ceny biletów na mecze ME 2016 szczypiornistów w Ergo Arenie?
10%

rewelacja, zobaczę na żywo wszystkie mecze

55%

są przystępne, na pewno wybiorę się przynajmniej na jeden dzień meczowy

11%

jeszcze zastanowię się czy warto z nich skorzystać

24%

nie mają znaczenia, nie mam zamiaru oglądać innych reprezentacji niż polska

zakończona

łącznie głosów: 88

ras.