Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Zasady sprzedaży biletów na inaugurację sezonu

3 lipca 2020, 16:05
dak.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Inauguracyjne spotkanie Zdunek Wybrzeża Gdańsk z Unią Tarnów (11 lipca) obejrzy z trybun maksymalnie 2167 kibiców. Klub przedstawił zasady sprzedaży biletów na mecze rozgrywane w reżimie sanitarnym. Bilety normalne będą kosztowały 30 i 45 zł, a dla dzieci - 5 i 10 zł. Będzie można je nabyć drogą internetową. Sprzedaż ruszy we wtorek, 7 lipca, o godz. 12.Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów - biletyW weekend 11-12 lipca zainauguruje tegoroczny sezon eWinner 1. Ligi Żużlowej. Dokładny termin spotkania nie został jeszcze podany, ale wiadomo, że sprzedaż biletów na spotkanie z Unią Tarnów wystartuje we wtorek, 7 lipca, o godz. 12.

Bilety na pierwszy mecz sezonu zakupimy wyłącznie drogą internetową. Za miejsce w sektorach: żółtym, zielonym i niebieskim, kibice zapłacą 30 zł. Bilet dla dzieci do 13 lat i młodszych kosztuje 5 zł, natomiast najmłodsi do lat 5. wejdą na spotkanie za darmo.

Bilet normalny w sektorze czerwonym kosztuje 45 zł. Z kolei dzieci do lat 13. zapłacą 10 zł, a te do lat 5. mają zapewnione wejście gratis. Takie rozwiązanie oznacza, że w czasie stosowania specjalnych zasad sanitarnych przy zakupie biletów nie obowiązują ulgi dla kobiet, emerytów, rencistów, uczniów oraz osób niepełnosprawnych.

Ceny biletów na mecz Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
Sektory żółty, zielony, niebieski
bilet normalny - 30 zł
Bilet dziecięcy - dziecko do 13 lat (urodziny w 2007 i później) - 5 zł
Dzieci do lat 5 (urodzone w 2015 i później) - wstęp gratis.

Sektor czerwony
bilet normalny - 45 zł
Bilet dziecięcy - dziecko do 13 lat (urodziny w 2007 i później) - 10 zł
Dzieci do lat 5 (urodzone w 2015 i później) - wstęp gratis.


Musimy pamiętać, że sprzedaż biletów będzie odbywać się tylko na miejsca numerowane. Zgodnie z regulaminem sanitarnym Polskiego Związku Motorowego - dostępne będzie co czwarte miejsce w każdym sektorze. Miejsca obok siebie będą mogli zajmować tylko członkowie rodzin lub osoby zamieszkujące jedno gospodarstwo domowe, zgodnie z deklaracją przy zakupie biletu.

Żużlowcy Zdunek Wybrzeże Gdańsk bez koronawirusaW jednej transakcji będzie możliwy zakup maksymalnie sześciu biletów - do każdego biletu potrzebny będzie numer PESEL kibica. Przy wejściu na mecz, dopuszczalne będą jedynie dwie formy okazania wejściówek: wydruk papierowy lub plik .pdf na ekranie telefonu.

Posiadacze karnetów zakupionych przed wybuchem epidemii zachowują prawo do ulg, które posiadali w momencie zakupu karnetu - karnety ulgowe będą nadal obowiązywać. W takcie meczu będą oni proszeni o zajmowanie miejsc na krzesełkach oznaczonych symbolem "karnet". Będą one zlokalizowane w górnych rzędach we wszystkich sektorach. Te miejsca będą wyłączone ze sprzedaży internetowej.

Z kolei posiadacze karnetów na trybunę honorową (z numerem miejsca na karnecie) będą proszeni o zajmowanie miejsc w najbliższym sąsiedztwie wybranych przez siebie miejsce jednakże z zachowaniem odpowiedniego dystansu społecznego.

6 lipca w Gdańsku mecz Północ - PołudnieProgramy będą sprzedawane poza obrębem stadionu. Cena programu zawodów to 8 zł, a ich liczba będzie ograniczona.

Na każde spotkanie ligowe e-Winner 1. ligi (do czasu zmian w regulaminie sanitarnym) do sprzedaży trafi od 800 do 1100 biletów w zależności od przeciwnika.

dak.