gratulacje z Gdyni

Spojnia Kar-Do i chlopaki z SMS tez z punktami. Dobra sobota dla kibicow recznej.

• 32 3

Wygrali wreszcie! (1)

Ale grali słabo. Skrzydłowi nie potrafią rzucac bramek w krótki ,długi róg nie mówiąc o wkrętce. Karne są czystą stratą, gdyż na 5 rzutów 1 trafiony.Szeryf rządził , gdyż chciał,aby młodzież się wykazała.Niestety kiepsko to wychodziło i przejął sam obowiązki egzekutora. I dobrze, gdyż wtedy dopiero zaczęli grac. W ostatnich minutach stanął w bramce Sokołowski broniąc kilka bardzo groźnych rzutów. Zwycięstwo szczęśliwe cieszy pomimo,że Wleklak siedział na trybunie . Może się utrzymają , ale powinni przynajmniej tak grac, jak przed likwidacją sekcji AZS AWF i S . Brakuje odpowiednika Pilcha lub Cwiklińskiego na skrzydle,kołowego jak Wysokiński. Nie mówimy o Chrapkowskim czy Kostrzewie.

• 22 6

Akurat kołowych mamy dobrych. Swoje robi najskuteczniejszy zawodnik Wybrzeża Rogulski, Piątek też widać nie daje sobie w kaszę dmuchać :)

• 6 5

Gratulacje :).
    Już w pierwszej rundzie graliście lepiej niż wskazuje miejsce w tabeli, tylko w końcówkach meczów brakowało niezbędnego ogrania i zimnej krwi. Ale to była tylko kwestia czasu, aż zaczniecie rozstrzygać takie wojny nerwów na swoją korzyść - teraz pora przełamać się na wyjeździe.

• 15 4

Brawo !

Brawo chłopaki. Była walka i to jest najważniejsze. Pierwszy mecz po dłuższej przerwie. Zespół jest już bardziej dojrzały niż 3-4 miesiące temu. Trzeba pamiętać, że Mielcu przegraliśmy wysoko. Także jeszcze raz brawo i dalej do roboty ponieważ jest jeszcze sporo do poprawienia.

• 17 6

Pytanko. (2)

Ile zespołów spada z ligi?

• 5 0

dwa ostatnie, a trzeci (czyli na 10. miejscu) gra baraż o utrzymanie z drużyną I-ligową

• 9 0

Tylko należy pamiętać, że cztery ostatnie drużyny rywalizują ze sobą jeszcze w rundzie Play-Out.

• 4 0

Brawo

Dla mnie objawieniem Tymoteusz Piątek - trzyma obronę! Jeśli jeszcze koledzy będą o nim pamiętać przy zmianach w obronie, będzie fajnie; nie wiem, jak gra w ataku, ale jak w tym elemencie będzie równie dobry, będzie nieźle; poza tym, chłopak najbardziej ze wszystkich przeżywa dobre akcje :) w drugiej połowie Lijek trochę słabiej, niepotrzebnie się wyżywał na ławce, cały czas wracał do tego, co było (np. po złej akcji Korneckiego w przewadze dla naszych), troszkę pomogli sędziowie, brawo bramkarze.

• 14 6

Oj, te karne..

..jak w reprezentacji. Szczególnie w meczu z.. Arabią Saudyjską ;) Ale dobrze, że chłopaki wygrali. Oby był to dobry prognostyk na przyszłość(utrzymanie się w PGNiG Super Lidze).
    Jak się chłopaki sprężą (mniej błędów + skuteczność w karnych) może się uda za tydzień u byłych "gazowników" (w sensie sponsoringu).