Trojmiasto.pl

Siatkarska Strefa Kibica w Gdańska zbyt mała

17 września 2014 (64 opinie)
Gdańska strefa kibica to doskonałe rozwiązanie dla fanów, którzy nie wykupili dostępu do transmisji spotkań siatkarskich mistrzostw świata. Podczas meczów Reprezentacji Polski - w fan zonie brakuje jednak miejsc.
3 285
Trojmiasto.TV
Trojmiasto.tv

Opinie (64) 8 zablokowanych

 • Dobrze, że te Janki i Andrzeje wiedzą jeszcze komu kibicować. (2)
  bo nie raz słyszę o kwiatkach "kibicuję niemcom" czy jeszcze gorzej "kibicuję rosjanom".

  Brawo Polacy! Świetny mecz.
  LGKS
  5 lat
 • Jeśli oczekiwaliście, że ludzie rzucą się po dekodery to chyba grube rozczarowanie? (17)
  A tu zamiast milionów nowych abonentów, miliony niezadowolonych ludzi, którzy sobie dobrze zapamiętają jak ich zrobiliście w bambuko.
  karaluh
  5 lat
  • ok, a teraz poszukaj w google przez kogo to kodowanie, (6)
   zdziwisz się. Polsat to firma, ma zarabiać. Jak kupowali prawa to miało być inaczej. Naprawdę zainteresowanych odsyłam do gogle.
   pit
   5 lat
   • Koncesja dobiegnie końca.
    Obecna koncesja na nadawanie dla Polsatu nie jest bez terminowa. Będzie nowy proces koncesyjny i będzie można Polsatowi nie udzielić nowej koncesji i nie będzie już kodował transmisji. Przyjdą inni może będą mieli inny pomysł na telewizję.
    Luka
    5 lat
   • Solorz,Schetyna,Przedpełski.. (2)
    ..nie świrujcie pawiana
    ..
    5 lat
   • nie mów, że w to wierzysz...
    Każda normalna firma ma plan biznesowy i w oparciu o niego szacuje wydatki. A Polsat najpierw wywalił kupę forsy za transmisje a potem kombinował, gdzie tą kasę odzyskać. Kupował prawa nie mając podpisanej żadnej umowy sponsorskiej!!! Po prostu przepłacił za transmisję i teraz szuka "kozła ofiarnego", na którego mógłby przerzucić winę za własną pazerność
    CureMar
    5 lat
   • poszukałam w google...dlaczego TVP przed sześciu laty nie złożyła własnej oferty na mistrzostwa. Polsat zakupił prawa do nich z pominięciem jedynej drogi, jaką jest zawsze licytacja czy przetarg.
    Wywalili kupę kasy, licząc na zarobek i nagle na kilka miesięcy przed mistrzostwami zaczęli pilnie szukać innych, którzy by od nich odkupili prawa do transmisji, ewentualnie część. Kasa, kasa, kasa;))))
    M.
    5 lat
  • tez tak myslałem ale wytłumaczenie polsatu czytałem i zmieniłem zdanie (9)
   Gdyby Polsat nie wydał kilkadziesiąt milionów złotych to by nie było mistrzostw świata w Polsce!!!!!!Rząd i Państwowa telewizja wogle niebyła zainteresowany tym by one odbyły sie w Polsce i wykupieniem praw do transmisji!!Najbardziej dziadoska państwowa telewizja zdziera od nas abonament i jeszce dostaje ase z naszych podatów jak przynosi straty a Polsat co ma zrobic!! Ani nie wykupiłem transmisji a kablówke mam osiedlowa.Ale fakt zerzad wolał zmarnowac 6 milionów na koncert Madonny na Euro 2012 gdzie szmaciarze przyniosły nam tylko wstyd i jeszcze kolejne 3 miliony na bilety niewiadomo dla kogo niz wydac je na mistrzostwa swiata w siatkówce gdzie Polska drużyna wygrywa wszystkie mecze!!Ale jak Polacy wygrają te mistrzostwa to POlitycy tego rządu pierwsi polecą zrobic sobie sweet fotki
   Polsat ma racje
   5 lat
   • Bzdety! Nikt ich nie prosił o to! (2)
    Solorz chciał zarobić na kolejnej imprezie, tak jak Putin na Soczi, jak FIFA na MŚ w Katarze!
    Tylko kasa, kasa, kasa!
    Nikt nie robi tego charytatywnie.
    Ale nie można klepać wokoło, że dzięki Polsatowi są te mistrzostwa w Polsce i jednocześnie zakodować Polakom dostęp do oglądania imprezy.
    O skali pazerstwa świadczy fakt zatrudnienia wielu inspektorów którzy ścigają lokale transmitujące MŚ
    won z Solorzem
    5 lat
    • Polsat to prywatna firma ale leming pewnie tego niezauwarzył . (1)
     prywatna firma ma zarabiac bo jak przynosi straty to zbankrutuje w przeciwieństwie do TVP która dostaje dotacje z podatków
     5 lat
     • "niezauwarzył ."
      co to kurka jest za słowo?!
      naucz się popranie pisać we własnym języku, zanim zaczniesz popisywać się swoimi "mONdrościami" na necie!!!

      dlatwojej głupiej łepetyny-pisze się: NIE ZAUWAŻYŁ ("nie" oddzielnie, zauwaŻył)
      anty-matoł
      5 lat
   • następny naiwny/a (3)
    Przecież gdyby Polsat nie kupił praw, to oczywiste jest, że cena za transmisje by spadła. Polsat po prostu myślał, że wszystkich przelicytuje a potem wyciągnie tę kasę od reklamodawców.
    Jakoś w innych krajach nie mieli tego problemu...
    CureMar
    5 lat
   • przecież te tłumaczenie to ratowanie tyłka wyłącznie
    5 lat
   • :)
    ...to co z tego ze polsatus wydal tyle kasy. Co mi z tego że grają u nas jak z tego powodu jest zakodowane. Niech mistrzostwa będą w Grecji np i będą normalnie transmitowane, chyba że tam nasza drużyna już grać nie potrafi. Powiecie, można obejrzeć u nas na żywo, tylko czemu bilety na nasze mecze są kilka razy droższe od innych ? Wszyscy chcieli dobrze zarobić, teraz swoje przepłacenie nazywaja inwestycją w imię MŚ w Polsce i min koduja ratując kasę, w d*pie mając przeciętnego odbiorcę. Powiecie biznes, rozumiem - to ja wolę np w Grecji te mistrzostwa jak pisałem...
    :)
    5 lat
 • Ustawa powinna zabraniać kodowanie! (4)
  Szczególnie z wielkich wydarzeń sportowych w naszym kraju!
  Obywatel
  5 lat
 • Precz z polszmatem. Czy Szczurek znów da im zarobić na Sylwestra? (1)
  5 lat
  • Lepszy Polszmat niz budyńioland dla przykładu Budyń wydał tyle samo na pesudo impreze co gdynia na impreze na którą zjechało
   5 lat
 • A adamowicza to nie obchodzi (5)
  Mistrzostwa świata dobiegają końca przed nami max 3 mecze polaków ciągle mamy szansę na wygranie imprezy może być wielka feta ale nie u nas. Pana adamowicza to nie interesuje bo woli miejskie pieniądze topić w rdzawe obrzydlistwo przy dawnej bramie stoczni (to duża miejska skarbonka co rok miasto po kilkanaści milionów musi do intersu i ciepłych posadek dopłacić. Musi też zapłacić za obronę imienia lenina które ktoś chciał zabrać z płotu dawnej stoczni. Musi też pieniądze miasta wydać na idiotyczny proces z dziennikarką za artykuł z przed 2 lat w gazecie której nikt dziś nie kupuje i nie wiem czy ktoś sprzedaje.
  ale na strefę kibica z prawdziwego zdarzenia duży telebim pieniędzy miasto nie da nie dla psa kiełbasa.
  do zobaczenia przy urnach wyborczych panie adamowicz.
  Luka
  5 lat
  • Pisuarowo szczoto nie rób ze sportowych wydarzeń teatrzyku politycznego. (1)
   Zgyt
   5 lat
  • Luka: Jarek nie wygra (2)
   5 lat
   • Ha ha (1)
    Nie wiem kto wygra wybory. Wiem że w siatkówkę wygrywa reprezentacja Polski. A obecne władze miasta wydają dużą kasę na bzdety a w sprawie Strefy kibica zanotowały WPADKĘ i żadne wyzwiska tego nie zmienią. Kto nie wierzy niech przyjedzie na mecz z Rosjanami w czwartek.
    Fanów zaś obecnych władz zaprosiłbym do pomocy panu prezydentowi w poszukiwaniu tych milionów z których nie bardzo od dłuższego czasu potrafi się wytłumaczyć no chyba że liczy iż z czasem wszyscy zapomną. A jak nie ?!?
    Luka
    5 lat
 • Ale Januszy (2)
  Januszoida prawdziwa
  Janusz
  5 lat
  • Janusz to pojęcie raczej piłkarskie. (1)
   Akurat kibice siatkarscy są niezmienni od dekady i nazywanie ich Januszami jest poważnym nadużyciem. No chyba, że każdy kibic...
   a) z piwem
   b) z wąsem
   c) z szalikiem
   d) oglądający mecz w strefie kibica
   ...to Janusz.
   IC
   5 lat
 • Dzięki Polsatowi ludzie wreszcie wyszli z domu, może to metoda na ożywienie miasta ?
  Wańka
  5 lat
 • Dziwne sformułowanie w ostatnim zdaniu "nieobliczalni Rosjanie"???Powinno być raczej utytułowani Rosjanie
  Kompletnie nie rozumiem dlaczego zespół siatkarski Rosji miałby być nieobliczalny.Ilość medali tytułów i sukcesów od dziesiątków lat świadczy o tym że wartość tej drużyny w jej kolejnych pokoleniowych wcieleniach jest jak najbardziej obliczalna i bardzo wysoka.Rzadko też zdarza im się przegrać ze słabiakiem z odległych miejsc w rankingu światowym.Zatem uznaję niestety drużynę polską za o wiele bardziej "nieobliczalną"...
  JAnusz MAzowiecki
  5 lat
 • Teraz trzymamy kciuki (2)
  Za Rosje.
  5 lat
  • Dlaczego w Gdyni (1)
   Nie ma takiej strefy? panie szczurek niczego sie pan nie nauczyl od kolegi z Gdanska.
   Gdynia to sypialnia
   5 lat
   • bo Szczurek ma pewną wygrana w wyborach a budyń martwi sie czy go niewywalą
    za te wszystkie machloje i kolesiostwo dlatego kiełbasa wyborcza
    kiełbasa wyborcza
    5 lat
 • Rząd i Państwowa telewizja niebyły zainteresowane wykupieniem transmisji bysmy mogli za darmo ogladać! (1)
  nawet Owsiak to zauważył
  "Mam do Pana jedno ważne pytanie. Dlaczego okradł Pan nas, Polaków, z ogromnych emocji, jakie niosą ze sobą mistrzostwa świata w siatkówce?" - napisał w liście otwartym do prezesa TVP Juliusza Brauna Jerzy Owsiak, prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
  Rząd nie wykazał zainteresowania MŚ - w ostatniej chwili PZPS (a nie Polsat) otrzymał tylko 3,5 mln zł od Ministerstwa Sportu. Nadmienię jedynie, że koncert Madonny został dofinansowany kwotą niemal 6 mln złotych - czytamy w oświadczeniu.
  Imprezy sportowe o światowej randze pokazywane w otwartej telewizji wymagają finansowania przez sponsorów - inny model finansowania nie jest w Polsce możliwy dla prywatnego nadawcy. Z publicznych środków może korzystać jedynie TVP. Prowadziliśmy kilkumiesięczne rozmowy ze strategicznymi sponsorami transmisji na antenie otwartej. Dwóch sponsorów - jednym z nich miał być Polkomtel, a drugim jedna ze spółek Skarbu Państwa - było na etapie finalizacji umów zapewniających transmisje spotkań reprezentacji Polski na antenie otwartej Polsatu. Model biznesowy został uzgodniony wcześniej i jego realizacja do początku stycznia tego roku przebiegała bez żadnych zakłóceń. W styczniu na etapie finalizowania umowy wycofała się spółka Skarbu Państwa, co spowodowało, że na kilka miesięcy przed imprezą transmisje zostały pozbawione sponsora. Tylko i wyłącznie dlatego zostaliśmy zmuszeni do pokazywania MŚ 2014 w kanałach Polsat Volleyball. Od imprezy odciął się rząd, jak i spółki kontrolowane przez Skarb Państwa.

  Uznaliśmy, że ostatnią szansą na pokazanie MŚ 2014 na antenie otwartej jest sprzedanie praw telewizyjnych innym telewizjom ogólnopolskim. Odpowiedź o swoim tzw. zainteresowaniu przysłała jedynie TVP.Więcej można poczytać w necie!!Dziękujemy POlitykom rządu ze olali nas kibiców siatkówki bo gdy chodzi o szmaciarzy piłki kopanej to naszych podatków wydaja miliardy mimo ze przynoszą wstyd i zajmują ostatnie miejsce na świecie!!
  Dziekujemy Polsatowi
  5 lat

Twoja opinia

zamknij

Regulamin dodawania opinii

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat
Siatkarska strefa kibica w Gdańsku
Siatkarska strefa kibica w Gdańsku
ROZRYWKA
Radość w Strefie Kibica z awansu siatkarzy do półfinału MŚ
Radość w Strefie Kibica z awansu siatkarzy do półfinału MŚ

FILM CZYTELNIKA

Zwycięski drugi set 2:0
Zwycięski drugi set 2:0

FILM CZYTELNIKA

Trwa mecz Polska-Niemcy
Trwa mecz Polska-Niemcy
 • 650

FILM CZYTELNIKA

Siatkarski doping w Gdańskiej strefie kibica
Siatkarski doping w Gdańskiej strefie kibica
Siatkarski hit w Ergo Arenie
Siatkarski hit w Ergo Arenie
 • 1372

FILM CZYTELNIKA

Spotkanie Meksyku i Chin
Spotkanie Meksyku i Chin
 • 91

FILM CZYTELNIKA

Bułgaria - Kanada w Ergo Arenie
Bułgaria - Kanada w Ergo Arenie
 • 676

FILM CZYTELNIKA

Trzeci dzień siatkarskich MŚ w Ergo Arenie
Trzeci dzień siatkarskich MŚ w Ergo Arenie

FILM CZYTELNIKA

Siatkarskie święto w ERGO ARENIE!
Siatkarskie święto w ERGO ARENIE!
 • 112
SPORT