Akademik Premium Student Depot Gdańsk czeka na ciebie

17 kwietnia 2020

Planujesz studia w Trójmieście? Sprawdź propozycję największej prywatnej sieci akademików Student Depot, która otwiera swój najnowszy obiekt w Gdańsku przy Kampusie Oliwa.



Wizja wynajmu mieszkania w obcym mieście, od nieznajomych, z niepewnego źródła brzmi dla ciebie mało zachęcająco? Szukasz czegoś pewnego i sprawdzonego? Jeżeli tak - Student Depot jest właśnie dla Ciebie.

- Akademik Student Depot ocalił mnie, gdy zaczęłam studia w nieznanym mieście - opowiada Magda. - Nie musiałam martwić się o szukanie mieszkania czy meblowanie go, podpisywanie umów o media czy jakiekolwiek inne sprawy związane z przeprowadzką. W Student Depot znalazłam wszystko, czego potrzebowałam: wygodny, w pełni umeblowany pokój z prywatną łazienką i aneksem kuchennym. Wszystko to w ustalonej cenie, bez żadnych dodatkowych opłat.

Dwa kroki na uczelnię



Misją Student Depot jest zapewnienie maksimum komfortu przy utrzymaniu atrakcyjnej dla studenta ceny. W nowo powstałym, lśniącym świeżością budynku znajdziesz lokale jedno- i dwuosobowe. Każdy z pokoi jest nowocześnie umeblowany. Posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz własną łazienkę. Dzięki temu masz zapewniony komfort wypoczynku i nauki.

Student Depot Gdańsk znajduje się w doskonałej lokalizacji, sąsiadującej z przystankiem tramwajowym, stacją Szybkiej Kolei Miejskiej oraz dwoma centrami handlowymi. W zasięgu 30 minut masz kluczowe uczelnie trójmiasta. Na plażę i do kampusu Uniwersytetu Gdańskiego dotrzesz na piechotę.

W Student Depot znajdziesz coworking, gdzie możesz łatwiej się skoncentrować. Czy jednocześnie chcesz czerpać z atmosfery życia studenckiego? Nic prostszego - odwiedź otwarte strefy relaksu, świetnie wyposażoną siłownię lub wspólne kuchnie, gdzie możesz przygotować i spożyć posiłek w przyjemnym towarzystwie innych mieszkańców.

Bezpieczeństwo i całodobowa ochrona



Do dyspozycji są pracownicy, dbający o to, by mieszkańcy czuli się jak najlepiej. Nad twoim bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona oraz system monitoringu otwartych pomieszczeń. Zalety domów Student Depot sprawiły, że stały się one ulubionym miejscem studentów, którzy chcą połączyć naukę z życiem towarzyskim. Osobne studia z własną łazienką i aneksem kuchennym zapewniają prywatność i ciszę, wspólne przestrzenie są miejscem nawiązywania przyjaźni na całe życie.

Wszystko w cenie



Podsumujmy:
  • świetna lokalizacja przy stacji SKM Uniwersytet Przymorze oraz przy galeriach handlowych
  • piękne, w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkania
  • wszystkie opłaty licznikowe w cenie wynajmu - nie płacisz ani grosza dodatkowo
  • szybki bezprzewodowy Internet - za darmo
  • siłownia, coworking, strefa relaksu - wszystko w pełni dostępne dla naszych mieszkańców
  • konkurencyjna cena


Dzięki tym korzyściom akademiki Student Depot cieszą się dużą popularnością. Dlatego nie czekaj, zarezerwuj miejsce już dziś. I poleć znajomym!

Student Depot Gdańsk, ul. Kołobrzeska 36, 80-391 Gdańsk. Tel. 697 126 788 www.studentdepot.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł