Meble BoConcept za połowę ceny. Wielka wyprzedaż w kulminacyjnej fazie

22 lipca 2020 (artykuł sprzed 1 roku)

Najwięksi fani BoConcept czekają na tę akcję cały rok. Właśnie rozpoczął się ostatni etap Design Sale - letniej akcji promocji i wyprzedaży, podczas której meble i dodatki duńskiej marki możecie kupić z rabatem nawet 50 proc.Marka BoConcept, którą firmowane są duńskie meble i dodatki klasy premium, obecna jest na trójmiejskim rynku od 2004 roku. Przez ten czas zdążyła zbudować stabilny wizerunek i zyskać na gruncie lokalnym szerokie grono odbiorców. Salon firmowy stał się natomiast jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów z meblami, akcesoriami i oświetleniem klasy premium na mapie Trójmiasta.

- Wiemy i chwalimy się tym, że mamy jednych z najwierniejszych fanów w gronie marek meblowych - mówi Fabian Adaszewski, marketing manager BoConcept Trójmiasto. - Przychodzą do nas klienci, którzy są z nami od momentu, gdy marka BoConcept pojawiła się na trójmiejskim rynku, niektórzy są fanami marki nawet dłużej. Często słyszymy od nich, iż meble kupione pięć, siedem czy dziesięć lat temu nadal wyglądają nieskazitelnie. Zachowują jakość, trwałość i oczywiście styl przez lata - są ponadczasowe! Dzięki temu pozytywne relacje klientów w formie "szeptanej" stają się najlepszą rekomendacją dla naszej marki.
Stół New York - zaoszczędź 50 proc. Cena regularna 3 149 zł, cena po rabacie 1 575 zł. Więcej zdjęć (18)

Stół New York - zaoszczędź 50 proc. Cena regularna 3 149 zł, cena po rabacie 1 575 zł.

mat. prasowe

Stół New York - zaoszczędź 50 proc. Cena regularna 3 149 zł, cena po rabacie 1 575 zł.

mat. prasowe

Design Sale - meble i dodatki nawet z 50 proc. rabatemW trakcie Design Sale meble i dodatki BoConcept dostępne na ekspozycji oferowane są klientom z 23 proc., 30 proc. i 50 proc. rabatem. Podczas trwającego od 15 lipca, ostatniego etapu akcji, wyprzedaż zostaje pogłębiona. Znaczna część mebli i dodatków, które nie znalazły swoich właścicieli w pierwszej odsłonie, została objęta najwyższym możliwym rabatem - klienci mogą liczyć na aż 50 proc. upust od ceny detalicznej.

- To już ostatnia chwila i szansa na to, by sporo zaoszczędzić - podkreśla Fabian Adaszewski. - Oszczędności klientów podczas tej akcji rozpoczynają się od kilkudziesięciu złotych i - w przypadku najdroższych mebli - sięgają nawet kilkunastu tysięcy.
Aby ułatwić klientom poruszanie się wśród asortymentu, trójmiejski salon BoConcept oznaczył meble będące na wyprzedaży trzema cenowymi kolorami: różowym, zielonym i żółtym. Różowa cena oznacza 50 proc. rabatu, zielona 30 proc., a żółta 23 proc.

Meble można obejrzeć na żywo w salonie, ale również online na stronie internetowej Salonu BoConcept.

Sofa Fargo - zaoszczędź 50 proc. Cena regularna 7 274 zł, 
cena po rabacie 3 637 zł. 
Więcej zdjęć (18)

Sofa Fargo - zaoszczędź 50 proc. Cena regularna 7 274 zł, cena po rabacie 3 637 zł.

mat. prasowe

Sofa Fargo - zaoszczędź 50 proc. Cena regularna 7 274 zł, cena po rabacie 3 637 zł.

mat. prasowe

Promocja również na meble zamawianeOrganizatorzy akcji promocyjnej sugerują, żeby pospieszyć się z zakupami, ponieważ zainteresowanie ofertą ekspozycyjną jest ogromne. Przygotowano jednak również ciekawą ofertę dla tych, którzy chcieliby złożyć zamówienie na meble - do końca lipca BoConcept oferuje 15 proc. rabatu na wybrane kategorie mebli dostępnych na zamówienie. Te kategorie to: fotele i podnóżki, sofy, stoliki kawowe, regały, stoły i krzesła do jadalni, łóżka, i meble ogrodowe. Jest w czym wybierać, prawda?

Marka BoConcept została założona w Danii w 1952 roku i zajmuje obecnie pozycję lidera w segmencie premium. W ponad 60 krajach mieści się 355 salonów, które dostarczają nowoczesne meble, akcesoria i oświetlenie do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura czy ogrodu.

Salon firmowy BoConcept Trójmiasto mieście się przy al. Grunwaldzkiej 211Mapka, w Galerii City Meble. Kontaktować można się telefonicznie, dzwoniąc na numer 667 500 100, oraz mailowo, pisząc na adres trojmiasto@boconcept.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii