Bójka kierowcy i rowerzysty. Autobus nie mógł przejechać

27 stycznia 2022, 13:25
Szymon Zięba
Pasażerowie autobusu przez parę minut mieli okazję "podziwiać" drogową awanturę. Więcej zdjęć (1)

Pasażerowie autobusu przez parę minut mieli okazję "podziwiać" drogową awanturę.

czytelniczka/Raport z Trójmiasta

Pasażerowie autobusu przez parę minut mieli okazję "podziwiać" drogową awanturę.

czytelniczka/Raport z Trójmiasta

O co poszło kierowcy auta osobowego i rowerzyście, którzy naskoczyli na siebie w środę, 26 stycznia 2022 r., na Trakcie św. WojciechaMapka - nie wiadomo. Awantura zablokowała gdański autobus. O incydencie powiadomiono policję, jednak kiedy funkcjonariusze dojechali na miejsce, awanturników już nie było.

 
Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie z Trójmiasta.
Widzisz coś ciekawego? Kliknij i RAPortuj!


O tym, że często niewiele trzeba, by kierowcom na drogach puściły nerwy, nikogo przekonywać nie trzeba.


Teraz do panteonu wątpliwej jakości gwiazd trójmiejskich dróg dołączyli mężczyźni, którzy w środę, 26 stycznia 2022 r., awanturowali się na Trakcie św. Wojciecha, o czym informowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.

Raport z Trójmiasta

Na wjeździe na Trakt świętego Wojciecha. Auta jeżdżą pod prąd. Autobusy nie jeżdżą

W związku z szarpaniną problemy z przejazdem miał jeden z autobusów, co potwierdzają przedstawiciele Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku.

Autobus nie mógł przejechać, bo rowerzysta i kierowca się pobili- Według informacji Centrali Ruchu ZTM w Gdańsku wczoraj wieczorem przez pięć minut zablokowany był przejazd dla autobusu linii 205 (od godz. 20:25 do godz. 20:30 przed przystankiem "Święty Wojciech"), który jechał na trasie Pruszcz Gdański Komarowo - Dworzec Główny - potwierdza Dagmara Szajda z ZTM.
Dodaje, że przyczyną utrudnień miała być bijatyka kierowcy samochodu osobowego z rowerzystą.

- Informację o incydencie na drodze kierowca autobusu przekazał dyspozytorowi BP Tour (operator linii 205), który niezwłocznie powiadomił o tym fakcie policję, a następnie Centralę Ruchu ZTM w Gdańsku - mówi Dagmara Szajda.

Jest sprawa, ale pokrzywdzonych nie maDrogowi awanturnicy najwyraźniej postanowili rozstrzygnąć sprawy wyłącznie między sobą, bo na policję nikt się nie zgłosił.

- Wczoraj po godz. 20 policjanci odebrali zgłoszenie, że na ul. Trakt św. Wojciecha doszło do awantury między grupą mężczyzn. Oficer dyżurny natychmiast skierował w to miejsce dwa najbliższe policyjne patrole. Funkcjonariusze po kilku minutach byli na miejscu, jednak nikogo tam nie zastali - mówi Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
W tej sprawie nie wpłynęło też zawiadomienie. Wszystkie osoby pokrzywdzone podczas wczorajszego zdarzenia mogą zgłosić sprawę do komisariatu przy ul. Platynowej 6F.
Spotkałe(a)ś się z agresywnym zachowaniem na drogach?
22%

tak, skończyło się to dla mnie nieprzyjemnie

56%

może raz czy dwa, ale to były incydenty

14%

nie, do tej pory nigdy

8%

zdarzyło się, że to ja byłe(a)m prowodyrem kłótni drogowej

zakończona

łącznie głosów: 1794

Opinie wybrane


wszystkie opinie (264)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mogłeś jeszcze nie czytać