Gdynia: wolne miejsca w Halach Targowych

21 lipca 2021, 7:00
Michał Sielski
Hala Targowa w Gdyni od paru lat odzyskuje popularność. Więcej zdjęć (2)

Hala Targowa w Gdyni od paru lat odzyskuje popularność.

fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Hala Targowa w Gdyni od paru lat odzyskuje popularność.

fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Kilkadziesiąt miejsc czeka na kupców, którzy chcieliby rozpocząć handel na Hali TargowejMapka w Gdyni. Wolne są boksy w Hali Łukowej, ale też w podziemiach, Hali Rybnej czy na ławach handlowych wokół hali. Ceny czynszów zaczynają się już od 100 zł miesięcznie.W Halach Targowych znajduje się 428 lokali. Większość jest cały czas wynajęta, ale są jeszcze wolne miejsca dla chcących spróbować swoich sił w handlu. Wybierać można spośród 43 boksów w budynkach, ław handlowych przed nimi i jednego miejsca w Hali Rybnej. Są też wolne powierzchnie magazynowe w podziemiach.

Cena? Bardzo zachęcająca, bo - w zależności od miejsca i metrażu - boksy można wynająć już od niecałych 100 zł miesięcznie. Choć są też i takie, za które płacić trzeba nawet 2 tys. zł miesięcznie.

Wykaz boksów Hal Targowych do wynajmu.

Szczegółowe informacje uzyskać można w biurze Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni, Hala Łukowa, ul. Wójta Radtkego 36/38/40 pod numerem telefonu 58 622 00 35 lub w Zarządzie Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni, ul. Hugo Kołłątaja 1 (pok. 724) pod numerami telefonów 58 628 41 72 i 58 628 41 73.
Wolne miejsca w Halach Targowych w Gdyni. Więcej zdjęć (2)

Wolne miejsca w Halach Targowych w Gdyni.

mat. prasowe

Wolne miejsca w Halach Targowych w Gdyni.

mat. prasowe


Nowe inwestycje wokół Hal TargowychHale Targowe w ostatnich latach powoli się odradzają. Po okresie zachłyśnięcia się galeriami handlowymi i supermarketami coraz więcej osób zaczyna doceniać np. świeży towar w warzywniakach czy po prostu wspierać lokalnych kupców. Zmienia się też otoczenie, a władze miasta zapowiadają kolejne inwestycje w to, by miejsce było bardziej przyjazne dla kupców i ich klientów.

- Powstanie nowy skwer miejski między budynkami. Na terenie wokół hal będzie uporządkowany także układ drogowy i pieszy. W 2021 roku na ul. Jana z Kolna zakładamy utworzenie osygnalizowanego przejścia dla pieszych oraz drogi rowerowej na obecnym trzecim pasie ruchu - informuje Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.
Robisz zakupy w gdyńskiej Hali Targowej?
10%

tak, regularnie

22%

tak, czasami

29%

kiedyś robiła(e)m, ale teraz już nie

30%

nie i nie zamierzam

9%

nie, ale chętnie się przejdę zobaczyć

zakończona

łącznie głosów: 1349

Opinie wybrane


wszystkie opinie (313)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.