stat

Grafficiarz zatrzymany na gorącym uczynku

4 listopada 2019, 20:00
piw
Najnowszy artukuł na ten temat

Graficiarz zatrzymany w samo południe

Operator miejskiego monitoringu w Sopocie zobaczył w pewnym momencie dziwnie zachowującego się mężczyznę, który po chwili wyciągnął farbę w sprayu i zaczął mazać nią ścianę tunelu między al. Niepodległości a ul. Majkowskiego. Graficiarzem okazał się 40-latek z Gdyni - zajęli się nim już sopoccy policjanci.Wszystko działo się w poniedziałek po godz. 13. Mężczyzna, którego zobaczył na ekranie z poglądem pochodzącym z jednej z kamer monitoringu jego operator, zachowywał się podejrzanie: nerwowo rozglądał się i sprawdzał, czy nikt nie patrzy. Operator nakierował bezpośrednio na niego kamerę, a po chwili okazało się, że jego przeczucie było jak najbardziej uzasadnione.

- Podejrzenia operatora okazały się słuszne, ponieważ mężczyzna widoczny na ekranie w pewnym momencie wyciągnął z torby farbę w sprayu i zaczął malować ścianę. Po kilkunastu sekundach oddalił się w kierunku al. Niepodległości. Jego rysopis przekazany został wszystkim patrolom straży miejskiej - mówi Anna Dyksińska z sopockiego magistratu.
Kilkanaście minut później jeden z patroli rozpoznał podejrzanego, który wciąż przebywał w okolicy sopockiego dworca. 40-latek z Gdyni został ujęty, doprowadzony na komisariat i przekazany policji.
Wiesz, gdzie w twojej okolicy znajdują się kamery monitoringu?
46%

tak

54%

nie

zakończona

łącznie głosów: 1613

piw