Wypadek na węźle Chwarzno. Dwie osoby ciężko ranne

9 października 2019, 18:00
Szymon Zięba, Rafał Borowski
aktualizacja:20:18 (9 października 2019)
Karambol na wysokości węzła Chwarzno na obwodnicy.

Do poważnego wypadku doszło w środę 9.10.2019 r po południu, na trójmiejskiej obwodnicy, na wysokości węzła Chwarzno, przy zjeździe na Witomino. Dwie osoby zostały ciężko ranne po zderzeniu ciężarówki, samochodu dostawczego i motocykla. Utrudnienia na trasie E. Kwiatkowskiego spowodowały ogromne korki w Gdyni.Aktualizacja: godz. 20:10

- Udało się otworzyć jeden pas po wypadku na obwodnicy, niestety ze względu na to, że utworzyły się ogromne korki, dopiero za kilkanaście minut będzie można odczuć poprawę - informuje kom. Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Jak dodaje, utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do późnych godzin wieczornych.
Kierowcy powinni omijać obwodnicę w Gdyni. Po zderzeniu dwóch ciężarówek i motocykla na węźle Chwarzno utworzyły się gigantyczne korki. Do zdarzenia doszło około godziny 17:30.

Trasa Kwiatkowskiego została zamknięta od ul. Morskiej w stronę obwodnicy. Na samej obwodnicy samochody stoją już niemal od Chyloni w stronę Gdańska. Korek tworzy się również przed węzłem Chwarzno w stronę Chyloni.

O wypadku poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.

Raport z Trójmiasta

21:57 9 paź 2019
- Udało się otworzyć jeden pas po wypadku na obwodnicy, niestety ze względu na to, że utworzyły się ogromne korki dopiero za kilkanaście minut będzie można odczuć poprawę - informuje kom. Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.


Wypadek ciężarówki, samochodu dostawczego i motocykla na obwodnicy w Gdyni. Są ciężko ranni- Ze wstępnych ustaleń wynika, że w tył samochodu ciężarowego wjechał samochód dostawczy, a w ten pojazd uderzył motocyklista. W chwili obecnej mamy informację, że kierowca samochodu dostawczego jest w stanie ciężkim, strażacy próbują uwolnić kierowcę uwięzionego w kabinie. W stanie ciężkim jest również motocyklista, obaj mężczyźni żyją - mówi kom. Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Po poszkodowanych przyleciał śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Śmigłowiec LPR na węźle Chwarzno

Wypadek na węźle Chwarzno