stat

Kibicuj biegaczom na ulicach Gdyni

15 lutego 2019, 21:00
Patsz

W sobotę i niedzielę ulicami Gdyni pobiegną uczestnicy Biegu Urodzinowego. Można im kibicować, ale warto też wiedzieć o zamkniętych ulicach i proponowanych objazdach.Ponad 2600 osób zgłosiło się na dystansie 10 km do Biegu Urodzinowego Gdyni. Impreza potrwa od 16 do 17 lutego, a towarzyszyć jej będą marsz nordic walking oraz biegi młodzieżowe i malucha.

Gdynia: bieg dzieci i młodzieży oraz nordic walking w sobotęZmiany w ruchu zaczną obowiązywać w sobotę. Tego dnia trzeba być gotowym na utrudnienia głównie wokół stadionu piłkarskiego. Od godziny 6 do ok. 16 wyłączone z ruchu będą ulice:

Bieg urodzinowy w Gdyni: główna impreza w niedzielęBieg Urodzinowy Gdyni: zapowiedźW niedzielę, która nie jest handlową, zostaną zamknięte dla ruchu pomiędzy godz. 6 a 15 ulice: Olimpijska, Sportowa, Kazimierza Górskiego (od wyjazdu z hali garażowej Centrum Riviera na Drogę Gdyńską w kierunku Sportowej).

Aktywny weekend w TrójmieścieW godzinach 9 - 13 dodatkowo zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice:


- W związku z czterogodzinnym zamknięciem dla ruchu alei Zwycięstwa kierowców jadących w kierunku Śródmieścia z południowych dzielnic Gdyni i w przeciwnym kierunku prosimy o korzystanie z objazdu Drogą Gdyńską - informują urzędnicy.
Ruch na poszczególnych ulicach i ich odcinkach będzie sukcesywnie przywracany po zakończeniu biegu.

Sportowe imprezy w Gdańsku, Sopocie i GdyniSporo zmian zajdzie także w kursowaniu komunikacji miejskiej. Szczegóły na stronie ZKM Gdynia

Rozkład ZKM GdyniaBieg urodzinowy Gdyni 2018
Weekendowe zmiany w ruchu skomplikują twoje plany?
58%

tak

42%

nie

zakończona

łącznie głosów: 864

Patsz