Kontener usunięty spod estakady

30 września 2020, 14:00
Michał Sielski
aktualizacja:12:55 (1 października 2020)

Do niecodziennego zdarzenia doszło na łącznicy estakady Kwiatkowskiego w Gdyni. Kontener zsunął się z naczepy i spadł na pusty plac przy ul. KontenerowejMapka. Nikomu nic się nie stało. W czwartek został usunięty.Użytkownicy naszej aplikacji wiedzą o tym od dawna!

Pobierz aplikację: Android | iPhone


Aktualizacja 1 października godz. 12:55. Usuwanie kontenera, który spadł z estakady rozpoczęło się kilkanaście godzin po zdarzeniu. Ładunek został zabrany.

Zobacz usuwanie kontenera spod estakady
O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.

Policjanci, którzy udali się na miejsce, zastali tam nietypową sytuację. Na łącznicy z estakadą Kwiatkowskiego stała ciężarówka z pustą naczepą, a kilka metrów pod nią leżał kontener.

Reakcja na zsunięcie się ładunku z ciężarówki


- Kierowca powiedział policjantom, że zahaczył o barierki z powodu zmęczenia. W wyniku uderzenia kontener zsunął się z naczepy i spadł z samochodu oraz łącznicy. Na szczęście nikogo nie było w pobliżu i nikomu nic się nie stało - mówi Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Kontener cały czas leży. Jest zabezpieczony, a służby czekają na specjalistyczny pojazd, który go podniesie. Nie wiadomo też jeszcze, czy kierowca zostanie ukarany mandatem, czy sporządzony zostanie wniosek do ukarania go przez sąd.
Spowodowałe(a)ś niebezpieczną sytuację na drodze z powodu zmęczenia?
26%

tak

74%

nie

zakończona

łącznie głosów: 3195