Meleksem z Monciaka do Opery Leśnej za 3 zł

30 czerwca 2021, 20:00
ms
Najnowszy artukuł na ten temat Rekordowa liczba turystów w Gdańsku w 2021 roku
Takie pojazdy będą kursować co 30 minut z centrum Sopotu do Opery Leśnej. Bilet kosztuje 3 zł, dzieci i uczniowie nic nie płacą. Więcej zdjęć (2)

Takie pojazdy będą kursować co 30 minut z centrum Sopotu do Opery Leśnej. Bilet kosztuje 3 zł, dzieci i uczniowie nic nie płacą.

fot. UM Sopot

Takie pojazdy będą kursować co 30 minut z centrum Sopotu do Opery Leśnej. Bilet kosztuje 3 zł, dzieci i uczniowie nic nie płacą.

fot. UM Sopot

Od 1 lipca będzie można dojechać z MonciakaMapka do Opery Leśnej i z powrotem 12-osobowym meleksem za 3 zł.Samochody elektryczne będą kursowały na trasie plac Konstytucji 3 MajaMapka (Bohaterów Monte Cassino) - Opera LeśnaMapka, w godzinach 12-18. Kursy będą realizowane co pół godziny.

Dzieci w wieku szkolnym będą podróżowały bezpłatnie po okazaniu legitymacji ze szkoły podstawowej. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 3 zł.

Trasa kursowania 12-osobowych meleksów z centrum Sopotu do Opery Leśnej. Więcej zdjęć (2)

Trasa kursowania 12-osobowych meleksów z centrum Sopotu do Opery Leśnej.

Trasa kursowania 12-osobowych meleksów z centrum Sopotu do Opery Leśnej.

Osoby jadące z parkingu przy Ergo ArenieMapka będą mogły dojechać do Opery Leśnej z przesiadką na Monciaku, na tym samym bilecie.

Trasa z ul. Bohaterów Monte Cassino do Opery Leśnej uzupełnia działające od połowy czerwca podobne połączenia spod Ergo Areny do centrum Sopotu.

Kierowcy mogą zostawiać przy hali samochód za darmo (do dyspozycji jest 700 miejsc), natomiast elektrycznym pojazdem dojechać w okolice plaży i do centrum Sopotu.

Pojazdy spod Ergo Areny kursują codziennie w godz. 10:00-20:00, z częstotliwością co 20 minut (w dni powszednie w godz. 16:00-18:00 co 30 minut). Bilet na jednorazowy przejazd kosztuje 3 zł. Dzieci w wieku szkolnym na podstawie okazanej legitymacji szkolnej - przejazdy bezpłatne.

Po Orłowie będą jeździć meleksy

W jaki sposób najczęściej poruszasz się po Sopocie?
70%

na piechotę

3%

hulajnogą

11%

rowerem

13%

własnym autem

3%

taksówką

zakończona

łącznie głosów: 550

ms

Opinie wybrane


wszystkie opinie (83)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.