Mężczyzna z "dużym nosem" poszukiwany

19 stycznia 2022, 13:05
szym
aktualizacja:9:06 (15 kwietnia 2022)
Policja ustaliła dane mężczyzny. Więcej zdjęć (1)

Policja ustaliła dane mężczyzny.

mat. policji

Policja ustaliła dane mężczyzny.

mat. policji

Może mieć związek z kradzieżą pieniędzy i papierosów z targowiska w Gdyni, dlatego szuka go policja. Mundurowi publikują wizerunek około 50-letniego mężczyzny. Jako cechę charakterystyczną wskazują m.in. na jego "duży nos". Łącznie straty szacowane są na prawie 4 tys. zł.Aktualizacja, 15.04.2022 r.Policja poinformowała, że dane personalne mężczyzny zostały ustalone, dlatego wizerunek mężczyzny został zanonimizowany.
Sprawa, którą próbują wyjaśnić mundurowi, dotyczy wydarzeń z listopada 2021 r., ale wizerunek związanego z nią rzekomo mężczyzny opublikowano dopiero teraz. Do tej pory nie udało się go bowiem namierzyć.

- Do zdarzenia doszło w listopadzie 2021 r. na targowisku przy ul. płk. DąbkaMapka. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy - mówi Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Z monitoringu wynika, że mężczyzna:

  • ma około 50-55 lat,
  • ma duży nos,
  • jest średniej budowy ciała.

- W dniu zdarzenia miał na sobie ciemną kurtkę, ciemne spodnie, ciemną czapkę z napisem i kaptur na głowie - mówi policjantka.
Funkcjonariusze proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub mają informacje na jego temat, o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni-Oksywiu pod numerem tel. 47 74 21 555 (dyżurny komisariatu) lub pod numerem alarmowym 112.
Widzisz na ulicy osobę, która przypomina poszukiwanego/poszukiwaną. Co robisz?
28%

dzwonię na policję, na wszelki wypadek

5%

nagrywam film/robię zdjęcia i potem przekazuję je policji

31%

nic nie robię, bo nie ufam swojemu osądowi

36%

nic nie robię, bo to nie moja sprawa

zakończona

łącznie głosów: 841

szym

Opinie wybrane


wszystkie opinie (114)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.