Milion odwiedzin Trójmiasta

23 maja 2001 (artykuł sprzed 21 lat)
Właśnie przed chwilą nasz licznik głównej strony zarejestrował milionowe otworzenie. Kto był milionowym gościem na naszej stronie? Trudno ustalić. Jak to się stało, że ze zwykłej internetowej strony staliśmy się Regionalnym Portalem, który codziennie odwiedzany jest przez kilka tysięcy osób?

Na ciągle wzrastającą popularności naszej strony niewątpliwie ma wpływ popularyzacja i wzrastająca dostępność Internetu w szkołach, akademikach i miejscach pracy. Nieskromnie przyznamy, że do rozwoju witryny przyczynia sie również nasz dobry słuch :) Od początku istnienia słuchając opinii, sugestii, próśb a często również krytyk internautów rozwijamy Portal w wyznaczanym przez jego użytkowników kierunku.

Kiedy niemal trzy lata temu powstawał serwis trojmiasto.pl, był on pierwszym w regionie i jednym z niewielu w Polsce lokalnych serwisów traktujących o życiu kulturalno-rozrywkowym miasta. Jak wyglądała nasza strona na początku? Dziś już niewielu pamięta żółto-niebieską wersję z ramkami. 100 internautów dziennie odwiedzało stronę w pierwszych tygodniach jej istnienia. Nie była to zawrotna liczba, niemniej jednak z uporem realizowaliśmy nasz cel: stworzyć serwis lokalny o szerokim zasięgu tematycznym - miejsce w Internecie, do którego z przyjemnością będą zaglądać mieszkańcy Trójmiasta, Polacy za granicą, a w sezonie również turyści.

Tyle historii, a dziś ? Stałym zainteresowaniem naszych użytkowników cieszy się aktualny internetowy rozkład SKM i ZKM Gdańsk, Interaktywna Mapa Trójmiasta z wyszukiwaniem ulic, Serwis Sportowy, prezentacje obiektów z możliwością ich oceny. Nasze artykuły wzbudzają emocje i owocują opiniami. Co tydzień rozdajemy około 30 zaproszeń do kin, teatrów i na imprezy rozrywkowe. Silna konkurencja, która rosła i dojrzewała razem z nami, stymuluje kreatywność i wymusza uzupełnienie informacji. Wypada zatem mieć nadzieję, że lubicie tu zaglądać i że 10 milionów wyświetleń głównej strony będziecie obchodzić dalej razem z nami. I że będzie to już niedługo :-)

Opinie (24)

 • Sto lat ! Sto lat !! Gratulacje !!!

  • 1 0

 • milion

  O której godzinie?

  • 0 0

 • Polnocne tykniecie

  Chcialem byc milionowym gosciem, ale 120 "tykniec" do miliona strona przestala mi sie ladowac i nic nie moglem zdialac przez nastepne pol godziny.
  Jezelli chodzi o godzine, to musialo to byc okolo polnocy, plus

  Chcialem byc milionowym gosciem, ale 120 "tykniec" do miliona strona przestala mi sie ladowac i nic nie moglem zdialac przez nastepne pol godziny.
  Jezelli chodzi o godzine, to musialo to byc okolo polnocy, plus minus 5 minut.
  Ja mam trojmiasto pl, jako strone startowa i byloby super gdyby we wszystkich szkolach strona ta byla ustawiona jako startowa.
  Krotko mowiac: Keep on going!!!!!!!!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.