stat

Nieplanowane zwężenie na Estakadzie Kwiatkowskiego

24 kwietnia 2019, 11:30
Michał Sielski
Najnowszy artukuł na ten temat

Tymczasowa nawrotka na Okopowej zostaje na stałe

Jeden z najbardziej nierównych odcinków ul. Morskiej zobacz na mapie Gdyni zyska nową nawierzchnię. Od piątku kierowców czekają więc utrudnienia na głównej arterii. Do końca tygodnia potrwa również nieplanowane wcześniej zwężenie na Estakadzie Kwiatkowskiego zobacz na mapie Gdyni.Na Estakadzie Kwiatkowskiego trwa remont wpustów deszczowych, który początkowo miał nie wiązać się z utrudnieniami w ruchu. Okazało się jednak, że konieczne jest zwiększenie zakresu robót i trzeba zamknąć prawy pas ruchu w kierunku Obłuża. Kierowcy muszą więc liczyć się z dodatkowymi korkami, bo prawy pas nie będzie przejezdny od wjazdu z ul. Hutniczej zobacz na mapie Gdyni do zjazdu na ul. Janka Wiśniewskiego zobacz na mapie Gdyni.

Przypomnijmy, że wciąż trwa przebudowa skrzyżowania ul. płk. Dąbka oraz Kwiatkowskiego, co również przyczynia się do zwiększenia korków w tym rejonie praktycznie w każdym kierunku oraz o każdej porze dnia.

Wyłączenie prawego pasa jezdni z ruchu będzie obowiązywać do 28 kwietnia 2019 roku.

Remont dziurawego fragmentu ul. MorskiejKierowcy doczekają się również remontu najbardziej dziurawego fragmentu ul. Morskiej na odcinku od ul. Warszawskiej zobacz na mapie Gdyni do ul. Okoniewskiego zobacz na mapie Gdyni w kierunku Rumi. Po wyremontowaniu skrzyżowania ul. Podjazd, Dworcowej i 10 Lutego oraz wcześniejszych pracach na odcinku ul. Morskiej za skrzyżowaniem z ul. Okoniewskiego, położona pomiędzy tymi punktami jezdnia mocno kontrastowała z nowymi nawierzchniami. Zwłaszcza prawy pas jest pełen dziur oraz kolein.

W najbliższy weekend ma to się jednak zmienić. Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w dniach 26-28 kwietnia 2019 roku będzie prowadzony remont prawego pasa na tym odcinku.

- Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu - apelują urzędnicy.
Jak w szkolnej skali oceniasz jakość dróg w Gdyni?
34%

1

26%

2

26%

3

10%

4

2%

5

2%

6

zakończona

łącznie głosów: 2488