Odwiedzaj zoo jak często chcesz i bez kolejek do kasy

3 września 2018 (artykuł sprzed 1 roku)
km

Wyprawa czteroosobowej rodziny do gdańskiego zoo to koszt przekraczający 110 zł. Teraz miłośnicy zwierząt będą mogli odwiedzać ogród bez ograniczeń i kolejek przy kasie, przez cały rok, w zamian za jednorazowy Pakiet Gdańskiego Lwa. Do końca października obowiązują też niższe ceny biletów.Normalny bilet jednorazowy do zoo kosztuje 30 zł, a ulgowy 25 zł. Dzięki Pakietowi Gdańskiego Lwa w cenie dwóch biletów ulgowych możemy mieć dostęp do ogrodu bez ograniczonej liczby wejść przez cały rok.

Jak go zdobyć?

Propozycja związana jest z Kartą Mieszkańca Gdańska. Jej posiadacze mogą dokupić specjalny Pakiet Gdańskiego Lwa w cenie 50 (normalny) lub 30 (ulgowy) zł i zintegrować go z Kartą Mieszkańca. Dzięki temu mamy roczny wstęp do zoo w bardzo korzystnej cenie.

W zasadzie wystarczy tylko kilka kliknięć w internecie, szczegóły znajdują się na stronie Karty Mieszkańca. Określamy tam wybór pakietu, ale też termin jego ważności.

Należy jednak mieć na uwadze, że jeżeli dodawaliśmy dokumenty weryfikacyjne, wniosek trafi do Biura Obsługi Klienta i zostanie zweryfikowany w ciągu trzech dni roboczych. W przeciwnym wypadku wniosek zostanie automatycznie przypisany do Karty Mieszkańca.

Komu przysługują pakiety ulgowe:

  • dzieci w wieku od 4 do 7 lat,
  • młodzież szkolna (za okazaniem legitymacji szkolnej),
  • studenci do ukończenia 26 roku życia (za okazaniem legitymacji studenckiej),
  • emeryci, renciści i kombatanci (za okazaniem legitymacji),
  • osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym i lekkim (za okazaniem stosownego dokumentu)


Pakiet Gdańskiego Lwa będzie można kupić także w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Gdańskiej Karty Mieszkańca oraz w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym.

Czytaj też: Zniżki i karnety na gdańskie baseny

Warto też przypomnieć, że już sama Karta Mieszkańca gwarantuje jedno bezpłatne wejście do zoo do końca 2018 roku.

Pojawiła się też jeszcze jedna zachęta do odwiedzenia zoo. Od dnia 1 września do 31 października ceny biletów wstępu będą niższe: 20 zł ulgowy, 25 zł normalny i 80 zł rodzinny.


Kiedy ostatnio byłeś w gdańskim zoo?
18%

w wakacje

14%

w tym roku

24%

w zeszłym roku

41%

nie pamiętam, dawno

3%

nigdy

zakończona

łącznie głosów: 1816

km