stat

Okradali pokoje hotelowe w Gdyni

25 września 2019, 17:15
Piotr Weltrowski

Policjanci szukają złodziei, którzy włamali się do kilku pokoi w jednym z gdyńskich hoteli, skąd skradli przedmioty należące do gości.Do kradzieży doszło na początku września w hotelu mieszczącym się przy ul. Armii Krajowej w Gdyni.

Rysopis pierwszego poszukiwanego mężczyzny: wiek około 20-25 lat, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, w trakcie popełnienia przestępstwa ubrany był w spodnie z długą nogawką, koszulkę z krótkim rękawkiem koloru szarego z ciemnym nadrukiem na przedzie.

Rysopis drugiego poszukiwanego mężczyzny: wiek około 20-25 lat, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, w trakcie popełnienia przestępstwa ubrany był w krótkie spodenki koloru jasnego, koszulkę z krótkim rękawkiem z wzorami w kształcie kwadratów, posiadał też saszetkę lub nerkę koloru ciemnego oraz ciemne japonki.

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, których wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszeni są o kontakt z policją pod numerem telefonu (58) 66 21 255.

Poszukiwany również sprawca kradzieży w sklepie optycznymPolicjanci z Gdyni szukają również mężczyzny mogącego mieć związek z kradzieżą w salonie optycznym mieszczącym się w centrum handlowym zlokalizowanym przy ul. K. Górskiego.

Rysopis mężczyzny: wiek około 35 lat, ciemna karnacja, włosy krótkie, również ciemne, krótki zarost, w trakcie popełnienia przestępstwa ubrany był w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, ciemną koszulkę z jasnym nadrukiem na klatce piersiowej, ciemne buty oraz koszulę koloru niebieskiego w białe pasy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu (58) 66 21 255.

Kolejna poszukiwana miała ukraść ubraniaPolicjanci proszą także o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety, która miała ukraść ubrania ze sklepu mieszczącego się w tym samym centrum handlowym.

Rysopis kobiety: wiek około 30-35 lat, długie blond włosy, szczupła budowa ciała, w trakcie popełnienia przestępstwa ubrana była w sukienkę koloru ciemnej zieleni w liczne wzory, na lewej stopie posiadała tatuaż.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu (58) 66 21 255.
Zdarzyło ci się, że coś cennego zginęło z pokoju hotelowego, w którym mieszkałe(a)ś?
11%

tak

89%

nie

zakończona

łącznie głosów: 1305