Pobił obcego mężczyznę w tramwaju. Rozpoznajesz go?

14 czerwca 2021, 7:00
piw

Policjanci z Gdańska poszukują mężczyzny, który kilka tygodni temu, bez powodu, pobił innego pasażera jadącego tym samym tramwajem. Do dziś nie udało się ustalić jego tożsamości, więc policja zdecydowała się upublicznić jego wizerunek.Do zdarzenia doszło w tramwaju linii nr 2 na odcinku Hallera - Opera Bałtycka. tramwaj jechał w kierunku centrum Gdańska. W pewnym momencie, praktycznie bez powodu, jeden z pasażerów zaatakował innego. Po serii wyzwisk doszło też do rękoczynów. Poszkodowany został m.in. uderzony pięścią w głowę.

Policjanci zabezpieczyli wizerunek napastnika, nie udało im się jednak do tej pory ustalić jego tożsamości, dlatego też zdecydowano się upublicznić zdjęcia pochodzące z monitoringu zainstalowanego w tramwaju.

Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć albo posiadają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu: 47 74 11 553.

Poszukiwany także złodziej perfumMężczyzna poszukiwany w związku z kradzieżą perfum. Więcej zdjęć (5)

Mężczyzna poszukiwany w związku z kradzieżą perfum.

fot. policja

Mężczyzna poszukiwany w związku z kradzieżą perfum.

fot. policja

Policjanci z Gdańska poszukują także mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą wartych ponad 1600 zł perfum. Do zdarzenia doszło w drogerii mieszczącej się na terenie jednej z galerii handlowych w centrum miasta.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia, mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu: 47 741 34 22.

piw

Opinie wybrane


wszystkie opinie (179)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.