stat

To oni pobili dwie osoby na stacji paliw

15 maja 2019, 21:00
piw

Sopoccy policjanci szukają dwóch mężczyzn, którzy ponad trzy tygodnie temu pobili dwie osoby na terenie jednej ze stacji paliw w Sopocie. Udostępniono nam zdjęcia, na których widać obu poszukiwanych: zarówno przed zdarzeniem, jak i już po nim.Do zdarzenia doszło 21 kwietnia przed północą. Na stację przyjechały dwie osoby - chciały skorzystać z toalety. Niestety ta była zamknięta. W pewnym momencie podeszło do nich dwóch młodych mężczyzn, którzy bez powodu zaatakowali poszkodowanych i zaczęli ich bić.

Już w trakcie zdarzenia... zrzucili oni z siebie część garderoby. Po kilku minutach obaj napastnicy uciekli.

Policja udostępniła nam zdjęcia z monitoringu, na których widać obu napastników po bójce (częściowo rozebranych), jak i przed nią (ujęcie wykonane wcześniej w jednym z sopockich sklepów).

- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu prosimy o kontakt. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer (58) 521 62 22 (całodobowo) lub (58) 521 63 24 (prowadząca postępowanie) - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.

piw