Policja szuka wandali i złodzieja

23 czerwca 2020, 16:30
piw

Trzech nastolatków, którzy zdemolowali windę przy dworcu SKM, szuka sopocka policja. Oprócz ich wizerunków policjanci upublicznili także wizerunki osób poszukiwanych w związku z wybiciem szyb w trzech samochodach oraz kradzieżą dokonaną w jednym ze sklepów.Zniszczyli windę prowadzącą na peron SKM


Kilka dni temu została zniszczona winda prowadząca na peron SKM w Sopocie GłównymMapka. Straty oszacowano na około 5 tys. zł. Kiedy sprawdzono nagrania z monitoringu, okazało się, że do windy weszło trzech nastolatków. Jeden z nich poruszał się przy pomocy kuli. W pewnym momencie zaczęli kopać i uderzać w szklane drzwi, w wyniku czego te popękały. Kiedy drzwi otworzyły się - chłopcy uciekli.

Każdy, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć powyżej lub posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości i miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 47 742-62-22 lub 47 742-62-30. Można też zadzwonić na numer alarmowy 112.

Poszukiwania mężczyzny, który wybił szyby w trzech autachSopoccy policjanci prowadzą także śledztwo dotyczące uszkodzenia trzech samochodów. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia powyżej lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości i miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem 47 742-62-22 lub 47 742-62-30. Można też zadzwonić na numer alarmowy 112.

Poszukiwany także złodziej sklepowyPolicjanci z Sopotu szukają także sprawcy kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów spożywczych. Sprawca dwukrotnie wchodził do tego samego sklepu i dwukrotnie kradł z niego alkohol. Łącznie udało mu się wynieść ze sklepu napoje wyskokowe o wartości ponad tysiąca złotych.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia powyżej lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości i miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem 47 742-62-22 lub 47 742-62-29. Można też zadzwonić na numer alarmowy 112.

piw