Policja szuka złodziei, rozpoznajesz ich?

18 października 2020, 12:00
piw

Policjanci z Gdańska udostępnili nam wizerunki kilku osób poszukiwanych w związku z kradzieżami, do których dochodziło w ostatnich miesiącach na terenie miasta. Jeżeli rozpoznajesz osoby widoczne na zdjęcia, skontaktuj się z policją.Kradzież portfela i telefonuPierwsza ze spraw dotyczy kradzieży do której doszło w jednym z salonów fryzjerskich na terenie Przymorza. Skradziono wówczas portfel z kartami kredytowymi oraz dokumentami, a także telefon komórkowy.

Policjanci zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, na których znaleźli wizerunki prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 741 12 22.

Kradzież perfumKolejna sprawa dotyczy kradzieży perfum o łącznej wartości 860 zł. Do kradzieży doszło w drogerii mieszczącej się przy ul. Obrońców Wybrzeża

Zabezpieczono zapis z kamery, na którym znaleziono wizerunek sprawcy tego przestępstwa. To mężczyzna w wieku ok 30-40 lat, wysoki, z krótkimi, ciemnymi włosami. W dniu kradzieży ubrany był w buty sportowe z zielonymi paskami, krótkie spodnie dresowe koloru szarego, bluzę z kapturem koloru ciemnego z logiem marki adidas na klatce piersiowej, na twarzy miał założoną maseczkę koloru zielonego. Na jego lewej łydce widoczny był tatuaż z wizerunkiem "wikinga z rogami" (lub "kraba").

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 741 12 22.

Kradzież młotowiertarekOstatnia ze spraw dotyczy kradzieży narzędzi, a konkretnie młotowiertarek. Z jednego z marketów ukradli je dwaj mężczyźni widoczni na zdjęciach.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 741 12 22.

piw