stat

Policjanci szukają sprawców zniszczenia drzwi oraz kradzieży

25 marca 2020, 7:00
piw

Policjanci z Gdańska przekazali nam wizerunki kilku poszukiwanych osób. Publikujemy fotografie przedstawiające osoby, które mogą mieć związek ze zniszczeniem drzwi wejściowych do budynku oraz kradzieżą plecaka.Zniszczenie drzwi wejściowych do budynkuAktualizacja: Sprawcy zniszczenia drzwi zgłosili się na policję i naprawili wszystkie szkody, ich wizerunki więc usuwamy.

Policjanci z Gdańska prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia, a konkretnie zniszczenia drzwi wejściowych do budynku przy ul. Lendziona. Zniszczono je 10 lutego tego roku. Policjanci szukają mężczyzn, którzy maja związek ze sprawą. Na zdjęciach widać, że jeden z mężczyzn także... załatwił na klatce potrzebę fizjologiczną.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn albo mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 58 521 15 22.

Kradzież plecaka z dokumentamiPolicjanci szukają także sprawcy kradzieży plecaka, w którym - oprócz rzeczy osobistych - znajdowały się też dokumenty pokrzywdzonego. Do zdarzenia doszło 29 stycznia tego roku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna widoczny na zdjęciach powyżej.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę albo mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 58 521 12 22.

piw