Poszukiwany agresywny mężczyzna oraz złodzieje

22 września 2020, 7:00
piw

Policjanci z Gdańska udostępnili nam wizerunki kilku poszukiwanych osób. Wśród nich jest m.in. mężczyzna, który miał wypchnąć innego mężczyznę z tramwaju, powodując u niego obrażenia, a także kilka osób poszukiwanych w związku z kradzieżami. Jeżeli rozpoznajesz osoby widoczne na zdjęciach - skontaktuj się z policją.Wypchnął starszego mężczyznę z tramwajuPierwsza ze spraw dotyczy uszkodzenia ciała, a konkretnie wypchnięcia starszego mężczyzny z tramwaju. Do zdarzenia doszło w tramwaju na przystanku Hucisko. Jeden z pasażerów wypchnął pokrzywdzonego z tramwaju, a ten, na skutek upadku, doznał obrażeń ciała.

Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny w wieku około 40-50 lat. Poszukiwany ma około 180 cm wzrostu i krótkie włosy. Ubrany był w czarne spodnie oraz szarą bluzę.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 741 34 22.

Kradzież roweru z klatki schodowejKolejne postępowanie prowadzone przez policjantów dotyczy kradzieży roweru KROSS o wartości 2 tys. zł. Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia 2020 roku na jednym z osiedli na Przymorzu.

Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym zdarzeniem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzną ze zdjęcia, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 741 12 22.

Kradzież robotów sprzątającychNastępna ze spraw dotyczy... kradzieży robotów sprzątających ze sklepu. Do zdarzenia doszło w jednym z supermarketów na Przymorzu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzną ze zdjęcia, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 741 12 22.

Kradzież telefonuOstatnie z postępowań dotyczy kradzieży telefonu o wartości 2,5 tys. zł. Do zdarzenia doszło na początku sierpnia.

Policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym zarejestrowano wizerunki dwóch kobiet mających związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęć, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 741 34 22.

piw