Poszukiwany właściciel zagubionych pieniędzy

30 listopada 2020, 13:45
piw

Sporą kwotę zgubił jakiś pechowiec w rejonie ul. PorębskiegoMapka na osiedlu Pięć Wzgórz w piątek, 27 listopada. Gotówkę znalazł przechodzień i przyniósł ją na komisariat. Osoba, która zgłosi się po pieniądze, zobowiązana jest podać szczegółowe okoliczności ich zgubienia, kwotę oraz nominały banknotów lub inne szczegóły.O znalezionych na ulicy pieniądzach pisaliśmy już tej jesieni dwukrotnie. W jednym przypadku, w Gdańsku, to właśnie dzięki naszej publikacji odnalazła się ich właścicielka. W innym, dotyczącym znacznie większej kwoty znalezionej w Sopocie - wciąż trwają poszukiwania właściciela gotówki.

Tym razem pieniądze znaleziono na ul. Porębskiego, na wysokości budynku nr 37. Z naszych informacji wynika, że chodzi o całkiem sporą sumę, nie możemy jednak podać, o jaką konkretnie, wszystko po to, aby ewentualny właściciel mógł przekazać policji szczegóły, które dadzą pewność, że to właśnie on faktycznie zgubił te pieniądze.

- Osoba, która 27 listopada zgubiła pieniądze, proszona jest o kontakt z Komisariatem Policji I przy ul. Platynowej 6F. Informacji na ten temat udziela oficer dyżurny pod numerem telefonu 47 74 16 722. Właściciel musi podać kwotę, która została zgubiona, oraz nominały banknotów lub inne szczegóły - mówi Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Jak często używasz gotówki?
24%

codziennie, bo używam niemal wyłącznie gotówki

25%

różnie, raz płacę kartami i aplikacjami, a raz gotówką

51%

bardzo rzadko, korzystam niemal wyłącznie z kart i aplikacji

zakończona

łącznie głosów: 1433

piw