Przewrócona ciężarówka na obwodnicy. Szybka interwencja strażaków

11 lutego 2021 (artykuł sprzed 1 roku)
Maciej Korolczuk
Ciężarówka przewróciła się na wysokości sklepu IKEA na jezdni w kierunku Gdyni. Więcej zdjęć (1)

Ciężarówka przewróciła się na wysokości sklepu IKEA na jezdni w kierunku Gdyni.

fot. czytelnik Trojmiasto.pl

Ciężarówka przewróciła się na wysokości sklepu IKEA na jezdni w kierunku Gdyni.

fot. czytelnik Trojmiasto.pl

W czwartek, 11.02.2021, po godz. 10:00 na Obwodnicy Trójmiasta przewróciła się ciężarówka. Do zdarzenia doszło na wysokości Matarni na jezdni w kierunku Gdyni. Są utrudnienia w ruchu. Ok. godz. 10:45 ciężarówkę udało się postawić na kołach.O zdarzeniu poinformowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za przesłane informacje i zdjęcia!

Aktualizacja, godz. 10:45.Strażakom udało się postawić na kołach przewróconą ciężarówkę i wygląda na to, że utrudnienia na obwodnicy nie potrwają tak długo, jak się pierwotnie wydawało. Korek jednak nie odpuszcza i jadąc w kierunku Gdyni trzeba zwolnić od węzła Karczemki.


Do zdarzenia doszło ok. godz. 10:00. Jak mówią pracujący na miejscu strażacy, przewrócona ciężarówka blokuje przejazd dwoma pasami w kierunku Gdyni. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na obwodnicy tworzy się korek, który już sięga do węzła Karczemki. Zator można ominąć pasem do zjazdu na Słowackiego, a następnie kontynuować jazdę na wprost w kierunku Gdyni.

Biorąc pod uwagę panujące warunki i potrzebę ściągnięcia ciężkiego sprzętu, utrudnienia na ekspresówce mogą potrwać nawet kilka godzin.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (52)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.