stat

Rozliczył PIT w Gdyni, wygrał samochód

17 czerwca 2019, 9:00
rb

Dopiero w zeszłym roku zaczął pracować na etat, wziął udział w loterii PIT w Gdyni i od razu wielkie szczęście - pan Wojciech wygrał samochód hybrydowy z automatyczną skrzynią biegów.Za nami finał loterii "Rozlicz PIT w Gdyni". Każdy, kto rozliczył swój podatek w mieście, wziął udział w losowaniu atrakcyjnych nagród - samochodu, rowerów miejskich i karnetów na muzyczny festiwal Open'er.

W losowaniu wzięło udział 10 tys. gdynian, co bardzo cieszy władze miasta. Zwłaszcza że 800 z nich zrobiło to po raz pierwszy. To realny wpływ do kasy miasta.

- Jak policzyliśmy, średnio 2,5 tys. zł trafia rocznie do budżetu miasta z każdego PIT-a rozliczanego w Gdyni. Dzięki temu możemy zmieniać każdego dnia oblicze miasta - mówi prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Kobieta zwycięzcą loterii PIT w GdańskuGłówną nagrodę zdobył właśnie jeden z debiutantów - pan Wojciech, który po raz pierwszy rozliczył PIT w Gdyni i wygrał hybrydową toyotę yaris.

- Dopiero zacząłem pracować na etat w Gdyni, więc rozliczałem PIT w naszym mieście po raz pierwszy. Nagrodę użytkować będzie żona, głównie dlatego, że samochód ma automatyczną skrzynię biegów - mówi pan Wojciech.
Gdzie rozliczasz swój PIT?
61%

tam, gdzie mieszkam i pracuję

4%

w miejscowości, w której pracuję

30%

w miejscowości, w której mieszkam

5%

nie wiem, nie zajmuję się tym

zakończona

łącznie głosów: 835

rb